Kültür Sanat Edebiyat Şiir

misyonerlik sizce ne demek, misyonerlik size neyi çağrıştırıyor?

misyonerlik terimi F tarafından 15.07.2004 tarihinde eklendi

 • Nusret Orhan
  Nusret Orhan24.04.2009 - 17:59

  Neyseki;
  bu kadar çok uğraşmalarına bu kadar fazla çalışmalarına bu kadar çok para harcamalarına rağmen, Anadolu insanından gerekli ilgiyi görmemişlerdir.

  Onların harcadığı paranın ve çabanın yarısını müslümanlar gösterebilseydi,
  şu anda yeryüzündeki insanların % 90 ı müslüman olurdu.

 • Nusret Orhan
  Nusret Orhan24.04.2009 - 17:55

  Türk milletinin özüne en uygun olan islam dinini bu milletten topla tüfekle yok edemeyeceğini anlayan haçlı ordularının taktik değiştirerek bu yüz yılda yapmış olduğu yeni ve manevi haçlı seferlerinin adıdır.
  Kitap, sağlık ve gıda yardımı, maddi yardım gibi
  çeşitli adımları vardır.

 • Erdem Ülkün
  Erdem Ülkün24.04.2009 - 00:05

  Müslüman Türk milleti bu dolmayı yutar mı?

 • Erdem Ülkün
  Erdem Ülkün24.04.2009 - 00:03

  Bütün dinlerde,günah olan eşcinsel evlilikler Avrupa inanç sistemini yerle bir etmiştir.Bu durumda misyonerler hangi dinin mensubunu kandırabilir.

 • Erdem Ülkün
  Erdem Ülkün23.04.2009 - 23:59

  Misyonerler,Hrıstıyanlığı ne kadar yayarlarsa yaysınlar,özellikle A.B ülkelerinde inanç bağlamında % 50'e-%60'a yakın bir azalma var.(A.B inanç raporu)

 • Hakan Cagman
  Hakan Cagman08.12.2007 - 14:51

  TÜKLERİ VE BİLHASSA İSLAM DİNİNİ NE PAHASINA OLURSA OLSUN YERYÜZÜNDEN KALDIRMAYI HEDEFLEYEN KÖKÜ 1600-1700 'LÜ YILLARA DAYANAN BİR GURUP KANSIZIN KURDUKLARI ÖRGÜT.

 • Harun İşlek
  Harun İşlek22.11.2006 - 16:05

  Türkiyede bütün hızıyla ilerlemekte...ve bilinçli olarak...

  Şu anda anne ve baba olan kişilerin evlatları üzerinde kuş gibi titremeleri gerekmektedir...

  Çok planlı ve programlı bir şekilde ilerleme kaydetmekte, ama bunda kaybeden ' İSLAM ' Değil, İnsanların kendileridir...

  İnsanlarımıza kendi dinini öğrenmesi - öcü - diye gösterilmekte, Kuran kursları kapanmakta, Gençler kasıtlı olarak -İslam- konusunda cahil bırakılıp, beynindeki boş kısımlara malesefe - nifak - tohumları ekmektedirler...

  Hem İnsanların cahil bırakılması için çalışacaksın, hemde uydurduğun senaryolara onları inandırmaya çalışacaksın....

  -Hz.Peygamber bu zaman için çok sözler söylemiş, hatta bu zamanda kendisine inananlar için - kardeşlerim - demiştir...Çünkü bu zamanda iman en önemli hazinedir...

  Hem manen, hem maddi olarak yaptırımlar ve baskılar yaşayan - Ümmet-i Muhammedin - imanında devam etmesi gerçek bir mucizedir..! !

 • Harun İşlek
  Harun İşlek21.11.2006 - 12:08

  Alevi gençlerini etkileri altına almaya çalışdıklarıda istihbarat birimleri tarafında ispatlanan bir gerçek... ! ! !

  Amma ateistlerin hıristiyan olmasını anlayamıyorum, İslam gibi bir din dururken inanacak din olarak ' Hıristıyanlığımı' bulmuşlar...

  eee... nede olsa misyonerler zengin, tanrılarıda güzel olur tabeee...

  Aslında burda çok somut bir gerçek yatıyor, bunların Ateist olmasın sebep, bilime inanmaları değil, İslamiyeti kendilerini sindiremediklerindendir...Yoksa kızıl Rusya'da bile Müslüman olanların sayısı gittikçe artıyor...! ! !

 • Ali Aydın
  Ali Aydın03.11.2006 - 16:40

  Akp nin Sonuna Kadar Desteklediği Oluşum..Öyleya AB Ye Gireciğiz Kolay mı AB li Olmak...Taviz Taviz...
  Artık Herkes Biliyor.Ama Hernedense Sandık Başına Gidince AKP Gene Birinci Parti Çıkıyor...Neden Peki Adamşlar Baş Düşmanımız ABD den Bilmem Kaç Milyar Doalrlık Silah Alıyor...İsrailin Emrinde Lübnana Asker Gönderiyor...
  Ama Gene AKP ye Sonuna Kadar Destek Veriliyor...
  Sanıyorlar ki AKP Türban Sorununu Çözecek...Yanılmaktalar Bu Zihniyetteki Bir Parti Sorun Felan Çözmez Anca Nutuk Atar Ama Çözüm Yok! ! !
  Milli Görüş Gömleğini Çıkardılar Şimdi İse Çıplak Geziyorlar Çünkü Kendilerine Gömlek Bulamadılar.

 • Akın Arda
  Akın Arda19.06.2006 - 17:29

  derhal üleden kovulması icab eden kişilerdir. ülkeyi bölüp parçalamak için uğaraşanlardır. bir düşünün bir ülke insanını kendi değerlerine düşmen etmek neler doğuracaktır. misyonlerlere karşı hazırlıklı olalım çocuklarımıza gençlerimizi dinimizi değerlerimizi eksiksiz öğretelim. yoksa bu bölücülerin tuzaklarına düşüp giderler. ve tarihi uydurma incile kanıp ebedi hayatınıda kaybederler.