Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • cumhuriyet halk partisi (chp)28.02.2007 - 21:33

  Kısır Döngü.Halk Tarafından Sevilmemiştir.Tek Başına İktitada Ancak Tek Parti Döneminde Gelmiştir...İşe Yaramaz.Laf Ebeliği Yaparlar.Atatürkten Fazla Atatürkçüdürler.Gerçi Ne Olduklarını Kendileride Bilmezler.Bu Tip Partiler İlerlemeyi Engeller. Kapatılması Lazımdır.Çünkü Her Taşın Altından Bunlar Çıkıyor...Aynı Köstebek Gibi...

 • saadet partisi28.02.2007 - 21:25

  Adı Üstünde Saadet Partisi.Tüm İnsanlığa Saadet Getirmeyi Amaçlar.Açıkca Hizbullah-Hamas Terör Örgütü Değildir Diyen Tek Parti..

 • içki06.12.2006 - 15:09

  Malum Medyamız Tarafından Özendirilen Rabbimizin Yasak Ettitği Madde.
  Bizim Medya Manşetten Verir! ' Alkol Kalbe İyi', 'Bira Uzun Yaşatıyor',' Şarap İçenlere Müjde' Bunlar Böyle Sıralanır...
  Aman Ha Sigara İçme Ama İçki İç...Eeee İçki Zararlı Değil mi?
  -Zararlı Zararlı Ama Neme lazım Sonra İrtica Hortlar Felan Sen Sigara İçme İçki İç...Mutlaka İç...Sonra Türkiye İrana Döner.Aman Haa İçki İç Abi.Ramazan Bayramında Kadeh Tokuştur....Eee Kardeşim Laik Devletiz Olacak O Kadar.Hele Bir İçki İçme Sen O Zaman Görürsün.Yarın Manşetten Fotoğrafını Görürsün.'YOBAZ SİYASİ' Diye...

 • alia izzetbegoviç06.12.2006 - 14:51

  Bosna Halkının Ve Müslüman Ümmetim Gurur Kaynağıdır.Avrupanın Göbeğinde Bu Soykırıma Dur Diyen Mücahiddir.Kişilikli Bir İnsandır.Asla Siyonist Uşağı Olmamıştır.
  Bu Dünya Böyle Şahsiyetleri Zor Bulur.

 • araplar06.12.2006 - 14:47

  Bizim Resmi Tarihimizde(!) Bir Takım Yalanlar Ve Abartmalar Vardır.Bunların En Bariz Örneği Klasik Arap İhaneti Meselesidir.
  Bizim Bazı Tarihçilerimizin(!) Amacı Üzüm Yemek Değilde Bağcı Dövmek Olduğu İçin Bir Karalama Yaparlar Tutana Aşk Olsun...
  O Kadar Kara Cahillerdir ki Filistinlilerin bile İhanet Ettiğini Bu Halka Yutturmaya Çalışırlar.Oysa Filistin Bölgesindekiler Devamlı Osmanlıyı Desteklemiştir.
  Gelelim Arabistana Orda İse Bir Takın Siyonist Uşağının Yönetime Gelmesiyle Olanlar Olmuş Ve Osmanlıyla Savaşmışlardır. Ama! Bunu Tüm Arabistana Mâl Etmek Ermeni Soykırımı Doğru Demek Kadar Acizliktir.
  Bizde Dine Küfremek İsteyenler Bunu Yapamadıklarından Arap Dünyasına Küfr Eder.Kendilerine Sorsan Arabistanın Yerini Bile Bilmezler Ama Küfürde Üstlerine Yoktur...

 • masonluk04.12.2006 - 19:39

  Yeni Masonik Düzen Adlı Kitabı Okumuştum Geçenlerde.Gayet Etkili Bir Kitap...Artık Masonlar Taktik Değiştirmeye Başladı.Camii Yaparlarsa Hiç Şaşırmayın! ...

 • takva04.12.2006 - 19:35

  Takva Adında Bir Film Çekilmiş.Çok Garip Bir Film...Bizim Sinemamızın Bir Özelliğidir.Ödül Almak Pahasına Dini Kullanmak! ...Her Yol Mübahdır Bazı Sinemacılarımıza Göre...Doğru Be Artık Biz Bilmem Ne Çağındayız..Artık 'Takva! ' Adın da Bir Filme Bile Erotik Sahneler Konuluyor..Ya Hepsini Anladık Ne Halt Yerseniz Yeyin. Ama! Dini İstismar Etmeyin.Artık Bu Sömürüye Bu Yozlaşmaya Bir Dur Demenin Zamanı Geldi.

 • saadet partisi24.11.2006 - 15:51

  'Cahil Ve Sinsi Papa Gelmesin' Adıyla Çağlayanda Miting Düzenleyecek Olan, Milli Ve Manevi Değerlere Son Derece Bağlı Siyasi Parti.

 • Atilla Yayla23.11.2006 - 16:53

  Hadi Yürüyün Atilla Yaylayı Engizisyon Mahkemesinde Yargılayacağız. Sonrada Yakacağız. Yetmedi mi? Sonrada Küllerini Anıtkabire Savuracağız.Dahada mı Yetmedi Sonra Elimizde ki Şarapla Anıtkabirde Nazi Selamı Vereceğiz!
  Heil Atatürk!
  Atatürkçülüğün Ne Demek Olduğunu Dahi Bilmeyen Çapulcular.

 • saadet partisi12.11.2006 - 21:05

  Saadet Partisi’nin hareket noktası şefkat ve sevgidir; amacı, öncelikle ülkemizin bütün evlatları olmak üzere tüm insanlığın saadetidir. İnancımız odur ki, saadete ancak programımızın temel ilkeleriyle ulaşılabilir.