Kültür Sanat Edebiyat Şiir

saadet partisi sizce ne demek, saadet partisi size neyi çağrıştırıyor?

saadet partisi terimi F tarafından 18.03.2004 tarihinde eklendi

 • Fevzi Arslan
  Fevzi Arslan13.08.2013 - 08:40

  Saadet PARTİSİ -

  1-Sanıldığı Gibi Yaşlılardan oluşan bir parti değildir Aksine en genç kitleye sahip olan partilerden birisi Saadet PARTİSİ'dir kitleden hariç gençlerin en çok icraat gösterdiği parti Saadet Partisidir.
  2-Mısırdaki Darbe Olayları için RAMAZAN ayında Türkiye tarihinde Ramazan ayında miting yapan tek parti olarak adını yazdırmıştır.
  3-Saadet Partisi Kuran Nizamını Kurmak Ve Yürütmek için var gücümüzle çalışmaktır...Ve Buna Biz MİLLİ GÖRÜŞ diyoruz ve Çok Şükür Mutluyuz...

  Hedeflerimizden,İnançlarımızdan veya İnandıklarımızdan Hiçbir zaman vazgeçmedik vazgeçmiyeceğiz nedenmi

  SAADET PARTİLİYİZ.

 • Kurt Adam Amcayı Yiyen Küçük Kız
  Kurt Adam Amcayı Yiyen Küçük Kız09.10.2009 - 19:50

  recai kutan

 • Fındık Çıtlatan
  Fındık Çıtlatan09.10.2009 - 18:20

  genel başkanının kim olduğu tartışma konusu olan parti.
  Recai Kutan mı? ? Erbakan mı? ?

 • Cemal Aydın
  Cemal Aydın18.09.2009 - 12:37

  Bu yazıyı okuyunca beni bu partinin tarafdarı sanmayın. Eğer aksini iddia ediyorsanız, o zaman konuşabiliriz.

  Saadet Partisi, Türkiye'nin tek kitle partisidir. Siz aldığı oyun miktarına bakmayın. Merhum Türkeş de zamanında % 1-2'lerle başlamışdı. Erbakan Hoca da % 3-5'lerle. Bugün geldikleri nokta ortada.

  Saadet Partisi kitle partisi olduğunu Sivas ve Konya'da değil Doğu ve Güneydoğu illerinde göstermişdir. Nasıl mı? Bakın şimdi.

  Malum, son seçimlerde Doğu'da tüm vilayetlerde iki parti yarışdı. AKP ve DTP.

  Aşikârdır ki, AKP hükümet olmanın avantajıyla, devletin imkânlarını kullanarak bu bölgede faaliyet gösteriyor ve bu sayede vatandaşın belirli bir kısmından oy alabiliyor.

  DTP ise, terör örgütünün gölgesinde, onun emrinde siyaset yapdığından bölgenin birinci partisi görünüyor. Seçmeni ikiye ayrılabilir: 1. gerçekden bölücü olanlar, 2. terör örgütü tarafından baskı ve tehdidlerle desteklemeye icbar edilenler.

  2007 milletvekili seçiminde DTP adayları seçime 'bağımsız' adıyla girdi. Oysa herhangi bir vatandaş gerçekden 'Bağımsız' olarak aday olaydı, bu kişinin başına gelebilecekleri, bilmiyorum benim yazmam gerekir mi?

  Şimdi soramaz mıyız: hani 'cumhuriyetin kurucusu' olmakla övünen CHP? Hani 'vatan bir bütündür, parçalanamaz' sloganını ağzından düşürmeyen MHP? Hani Doğu'da olsun, Batı'da olsun masum ve mazlum vatandaşlarımızın en sevdiği siyasetci olan merhum Adnan Menderes'in mirasına konan DP? Doğu'da ve Güneydoğu'da gücünüz nedir, çapınız nedir?

  Oysa Saadet Partisi bu bölgelerde, ne hükümetten ne de terör örgütünden gelen baskılara boyun eğiyor. Doğru bildiği adımlarla ilerliyor ve istesek de, istemesek de bugünki muhalefet elini taşın altına sokmakdan korkduğu müddetce AKP'nin tek alternativi; OLACAKDIR demiyorum, OLMUŞDUR.

  Selam ve muhabbetle...

 • Esra Kaya
  Esra Kaya06.11.2008 - 17:55

  mezarda saadete hayır :) parti ismnden ziyade huzurevi ismi izlenimi verdiğini düşünüyorum.yaş ortalamasının da hayli yüksek olduğu düşünülürse uygun bi isim bile sayılabilir..sahi bu kayıp trilyon nerde yaa?

 • Göçmen Kızı
  Göçmen Kızı09.07.2007 - 15:42

  türkiyeyi bataklıktan kurtarabilecek
  tek adam imf hükümü altında kalamayacak
  tek iktidar

 • Gökhan Sabuncu
  Gökhan Sabuncu03.07.2007 - 18:51

  karizmatik lider recai kutanın partisi.. :))

 • Cemşir
  Cemşir30.06.2007 - 15:18

  erbakan hoca ne diyor harakiri yapmayın...!

  milli görüşün olmadığı bir dünya yaşanabilir bir dünya olmaz yeniden büyük türkiyeyi allahın izniyle biz kuracağız ülkemiz uçurumun eşiğinde deyil uçurumdan düşmekte BU BÖYLE GİTMEZ...!
  yaptıklarımız ortada bu ülkede denenmeyen parti yok herkes denendi ve yalnızca MİLLİ GÖRÜŞ başardı ve yine biz başaracağız bu bir oyun değil sen ben meselesi deyil ülke elden gidiyor din elden gidiyor şehitlerimizin kanı ile sulanan ülkemiz masalarda gidiyor yazık deyilmi şehitlerimize bu vatan meselesi inşallah MİLLİ KURTULUŞ HAREKETİ başlamış durumda vatanımız için şehitlerimiz için ALLAH RIZASI için artık görün gerçekleri batının oyununu bozalım inşallah MİLLİ GÖRÜŞ gelecek milletimiz ve dünya kurtulacak YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE YENİ BİR DÜNYA için SAADETTE buluşalım...

 • Göçmen Kızı
  Göçmen Kızı29.06.2007 - 21:22

  saadet partisi ve milli görüşçülerin
  çoğunluklu olduğu formumuz olan

  www.anadolu-forum.com

  a tüm saadet partisi destekçilerini
  ve saadet partisi hakkında öğrenmek istediğiniz
  herşey mavcuttur herkezi bekleriz! ! ! ! !

 • Göçmen Kızı
  Göçmen Kızı28.06.2007 - 18:04

  geleceğin güvenli adresi
  SAADET PARTİSİ
  gerçeklerin simgesi


  türkiyenin bir müslüman ülkesi olduğunu
  hatırlatacak ve bizleri hak ettiğimiz gibi yaşatacak
  tek parti oylar
  SAADET PARTİSİNE
  ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !