Kültür Sanat Edebiyat Şiir

saadet partisi sizce ne demek, saadet partisi size neyi çağrıştırıyor?

saadet partisi terimi F tarafından tarihinde eklendi

 • Osman Aslan
  Osman Aslan

  Geçmişte kapatılan MNP, MSP, RP ve FP'nin devamı olan partidir..

 • Maria Puder
  Maria Puder

  Dolapta unutulmuş bir takım elbise... Şimdilerde tozları fırçalandı ve yeniden moda olduğundan giyilmeyi bekliyor. Ancak kendisi tek, alıcısı çok olduğundan çekiştirilmekten aslı astarı yırtılacak, en sonunda alıcıların işi bitince sanırım bu kez çöpe gidecek olan.....

  Not: Çöpe gitmese iyi olur. Demokrasi her renktir...

 • Fevzi Arslan
  Fevzi Arslan

  Saadet PARTİSİ -

  1-Sanıldığı Gibi Yaşlılardan oluşan bir parti değildir Aksine en genç kitleye sahip olan partilerden birisi Saadet PARTİSİ'dir kitleden hariç gençlerin en çok icraat gösterdiği parti Saadet Partisidir.
  2-Mısırdaki Darbe Olayları için RAMAZAN ayında Türkiye tarihinde Ramazan ayında miting yapan tek parti olarak adını yazdırmıştır.
  3-Saadet Partisi Kuran Nizamını Kurmak Ve Yürütmek için var gücümüzle çalışmaktır...Ve Buna Biz MİLLİ GÖRÜŞ diyoruz ve Çok Şükür Mutluyuz...

  Hedeflerimizden,İnançlarımızdan veya İnandıklarımızdan Hiçbir zaman vazgeçmedik vazgeçmiyeceğiz nedenmi

  SAADET PARTİLİYİZ.

 • Kurt Adam Amcayı Yiyen Küçük Kız
  Kurt Adam Amcayı Yiyen Küçük Kız

  recai kutan

 • Fındık Çıtlatan
  Fındık Çıtlatan

  genel başkanının kim olduğu tartışma konusu olan parti.
  Recai Kutan mı? ? Erbakan mı? ?

 • Cemal Aydın
  Cemal Aydın

  Bu yazıyı okuyunca beni bu partinin tarafdarı sanmayın. Eğer aksini iddia ediyorsanız, o zaman konuşabiliriz.

  Saadet Partisi, Türkiye'nin tek kitle partisidir. Siz aldığı oyun miktarına bakmayın. Merhum Türkeş de zamanında % 1-2'lerle başlamışdı. Erbakan Hoca da % 3-5'lerle. Bugün geldikleri nokta ortada.

  Saadet Partisi kitle partisi olduğunu Sivas ve Konya'da değil Doğu ve Güneydoğu illerinde göstermişdir. Nasıl mı? Bakın şimdi.

  Malum, son seçimlerde Doğu'da tüm vilayetlerde iki parti yarışdı. AKP ve DTP.

  Aşikârdır ki, AKP hükümet olmanın avantajıyla, devletin imkânlarını kullanarak bu bölgede faaliyet gösteriyor ve bu sayede vatandaşın belirli bir kısmından oy alabiliyor.

  DTP ise, terör örgütünün gölgesinde, onun emrinde siyaset yapdığından bölgenin birinci partisi görünüyor. Seçmeni ikiye ayrılabilir: 1. gerçekden bölücü olanlar, 2. terör örgütü tarafından baskı ve tehdidlerle desteklemeye icbar edilenler.

  2007 milletvekili seçiminde DTP adayları seçime 'bağımsız' adıyla girdi. Oysa herhangi bir vatandaş gerçekden 'Bağımsız' olarak aday olaydı, bu kişinin başına gelebilecekleri, bilmiyorum benim yazmam gerekir mi?

  Şimdi soramaz mıyız: hani 'cumhuriyetin kurucusu' olmakla övünen CHP? Hani 'vatan bir bütündür, parçalanamaz' sloganını ağzından düşürmeyen MHP? Hani Doğu'da olsun, Batı'da olsun masum ve mazlum vatandaşlarımızın en sevdiği siyasetci olan merhum Adnan Menderes'in mirasına konan DP? Doğu'da ve Güneydoğu'da gücünüz nedir, çapınız nedir?

  Oysa Saadet Partisi bu bölgelerde, ne hükümetten ne de terör örgütünden gelen baskılara boyun eğiyor. Doğru bildiği adımlarla ilerliyor ve istesek de, istemesek de bugünki muhalefet elini taşın altına sokmakdan korkduğu müddetce AKP'nin tek alternativi; OLACAKDIR demiyorum, OLMUŞDUR.

  Selam ve muhabbetle...

 • Esra Kaya
  Esra Kaya

  mezarda saadete hayır :) parti ismnden ziyade huzurevi ismi izlenimi verdiğini düşünüyorum.yaş ortalamasının da hayli yüksek olduğu düşünülürse uygun bi isim bile sayılabilir..sahi bu kayıp trilyon nerde yaa?

 • Göçmen Kızı
  Göçmen Kızı

  türkiyeyi bataklıktan kurtarabilecek
  tek adam imf hükümü altında kalamayacak
  tek iktidar

 • Gökhan Sabuncu
  Gökhan Sabuncu

  karizmatik lider recai kutanın partisi.. :))

 • Cemşir
  Cemşir

  erbakan hoca ne diyor harakiri yapmayın...!

  milli görüşün olmadığı bir dünya yaşanabilir bir dünya olmaz yeniden büyük türkiyeyi allahın izniyle biz kuracağız ülkemiz uçurumun eşiğinde deyil uçurumdan düşmekte BU BÖYLE GİTMEZ...!
  yaptıklarımız ortada bu ülkede denenmeyen parti yok herkes denendi ve yalnızca MİLLİ GÖRÜŞ başardı ve yine biz başaracağız bu bir oyun değil sen ben meselesi deyil ülke elden gidiyor din elden gidiyor şehitlerimizin kanı ile sulanan ülkemiz masalarda gidiyor yazık deyilmi şehitlerimize bu vatan meselesi inşallah MİLLİ KURTULUŞ HAREKETİ başlamış durumda vatanımız için şehitlerimiz için ALLAH RIZASI için artık görün gerçekleri batının oyununu bozalım inşallah MİLLİ GÖRÜŞ gelecek milletimiz ve dünya kurtulacak YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE YENİ BİR DÜNYA için SAADETTE buluşalım...

 • Göçmen Kızı
  Göçmen Kızı

  saadet partisi ve milli görüşçülerin
  çoğunluklu olduğu formumuz olan

  www.anadolu-forum.com

  a tüm saadet partisi destekçilerini
  ve saadet partisi hakkında öğrenmek istediğiniz
  herşey mavcuttur herkezi bekleriz! ! ! ! !

 • Göçmen Kızı
  Göçmen Kızı

  geleceğin güvenli adresi
  SAADET PARTİSİ
  gerçeklerin simgesi


  türkiyenin bir müslüman ülkesi olduğunu
  hatırlatacak ve bizleri hak ettiğimiz gibi yaşatacak
  tek parti oylar
  SAADET PARTİSİNE
  ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

 • Cemşir
  Cemşir

  milli görüş...
  ülkemizin sürüklenmek istenilen bataklıktan kurtarmak için mücadele veren ve yeniden büyük türkiye ve yeni bir dünya kurmak için verilen gayretin adı insalığın refahı ve huzuru için çaba göstermenin adı
  MİLLİ GÖRÜŞ...

 • Ali Büyüközkan
  Ali Büyüközkan

  saadet partisi bence saadete ulaşmayı, huzura kavuşmayı ifade ediyor.

 • Hakan Esgin
  Hakan Esgin

  bu ülkede bir tane adam var oda dinci çıktı...
  ismet inönü

  milli görüşün tek temsilcisi budandıkça güçlenen gelecek seçimlerin tek galibi partidir.
  necmeddin erbakan o bizi hiç bir zaman yanıltmadı bize insanları sevmeyi öğretti gerçekleri görmemizi sağladı ama insanlar layık olduğu şekilde yönetilir layık değil isek sürünmeye devam ederiz...

 • Ali Aydın
  Ali Aydın

  Adı Üstünde Saadet Partisi.Tüm İnsanlığa Saadet Getirmeyi Amaçlar.Açıkca Hizbullah-Hamas Terör Örgütü Değildir Diyen Tek Parti..

 • Cem Sagol
  Cem Sagol

  Matbaanın ülkemize 150 yıl sonra gelmesine vesile olan görüşün......kısır döngüsündeki insanların desteklediği...bir elin parmakları derecesindeki insanlar...ve destekleyicileri........

 • Nevin Gökçe
  Nevin Gökçe

  sadıklar topluluğu......40 tane parti var bunların içinde 'yeni bir dünya' diyen yok.

 • Murat Özkan
  Murat Özkan

  Hakkı hakim kılmak için boş boş duran insanlar topluluğu yalan onlarda hile onlarda laf kalabalığı yaparak akılkarıştırma (kelime oyunu) onlarda
  Milli görüş dedikleri boşluk onlarda kayıp tirilyonlar onlarda ne kadar çok şey var değilmi? sadet gelcek sefalet ve kayıp tirilyonlar tekrar başlayacak

 • Murat Aşık
  Murat Aşık

  Ahlak ve maneviyatın yeniden hayata hakim olmasına vesile kılınması demek.Hak ve Adaletin yeniden tesis edilmesi demek. Ezenin değil ezilenin yanında olmak demek. Hakkı üstün tutmak demek.İnanç özgürlüğünün rahatça yaşanması demek.

 • Asd
  Asd

  Zibidiler topluluğu.

 • Ali Aydın
  Ali Aydın

  'Cahil Ve Sinsi Papa Gelmesin' Adıyla Çağlayanda Miting Düzenleyecek Olan, Milli Ve Manevi Değerlere Son Derece Bağlı Siyasi Parti.

 • Işıl Mısırlı
  Işıl Mısırlı

  boş teneke....

 • Ali Aydın
  Ali Aydın

  Saadet Partisi’nin hareket noktası şefkat ve sevgidir; amacı, öncelikle ülkemizin bütün evlatları olmak üzere tüm insanlığın saadetidir. İnancımız odur ki, saadete ancak programımızın temel ilkeleriyle ulaşılabilir.

 • Ali Aydın
  Ali Aydın

  Milli Görüş hareketinin siyasi Partisi olan Saadet Partisi 20 Temmuz 2001 tarihinde Ankara’da kuruldu.
  Saadet Partisi, aziz milletimizin dünya görüşü ve değer ölçülerini esas alan Milli Görüş çizgisinde siyaset yapmayı benimseyen bir siyasi parti olarak karşılaşılan sorunlara milli çözümler üreten bir partidir.

 • Cem Sagol
  Cem Sagol

  saadet partisi o kadar açık yürekli o kadar güzel bir partidirki.......yok ya buna siz bile inanmazsınız.......))

 • Ali Aydın
  Ali Aydın

  Saadet Partisi Türkiyenin Kurtuluş Ümididir.Bazı Dengesizler Durmadan Bu Partiye Saldırır.Ama Saadet Partisi Yoluna Devam Eder...
  Önce Ahlak Ve Maneviyat...

 • Ali Aydın
  Ali Aydın

  Erbakan: Refah-Yol Hükümetinde Emekliye İşçiye Memura Ne Kadar Zam Yapıldı? ? ? Yüzde 10? Yüzde 40? Hayır! Yüzde 120 Zam Yapıldı...Bunu Ben Demiyorum Tarih Diyor...Resmi Gazete Diyor...İşte Erbakan Budur.

 • Korkut Orhan
  Korkut Orhan

  bu parti ismini görünce nedense yüzümde bi tebessüm olşuyo ;)

  ardından, aklıma hemen,necmettin erbakan'ın kilo kilo altınları geliyo yawf......n'apiim elimde deil ;)

 • Ali Aydın
  Ali Aydın

  Kurtuluşun Reçetesi Olmakla Beraber Türkiyenin Aklı Başında Tek Partisidir.

 • Ali Aydın
  Ali Aydın

  Bu Gün Konya da Filistin Ve Lübnan İçin Miting Düzenleyen Parti.

 • Ali Aydın
  Ali Aydın

  Bazı Koca kafaların İftiralarına Maruz Kalan, Türkiyenin Tek Kurtuluş Ümidi Olan Parti...

 • Cem Sagol
  Cem Sagol

  çember sakallıların cumhuriyet düşmanı partisi...milliyetçiliğin laikliğin anlamını bilmeyenlerin atıp tuttuğu cahilliğin diz boyu oldugu insan toplulugunun karışık sendromları...

 • Ali Aydın
  Ali Aydın

  Kurtuluş Ümidi...Zaten Erbakan Hocamızın da Dediği Gibi:
  Türkiyede İki Parti Vardır Bir: Saadet Partisi İki: Diğerleri...

 • Sefa Akkaş
  Sefa Akkaş

  türk halkına türkiye cumhuriyetine bugüne dek verilmeyen verdişrilmeyen değerli yaşatacak tek partidir tüm milletimizin refahı ve huzuru için tek çözüm ötesi yok ya yaptıklarımız ortada...... ister sayılara vurun ister icraatlara bakın daha iyisi şu deyin eğerki bu partiyi bırakıp gelmazsem benden adi adam yoktur işte burayada yazdık yok ötesi....amirine memuruna zammı kaç katı...... çiftçisine ürün kalkındırma ilacı gübresi tohumu fiyatlara bakın bir..... pkk nın azığımı kargalar güler kaç şehit verildi millet vekilimiz bile dağlara çıkıp esir erimizi getirdi.....devlet daireleri ilk defa bilgisayarı gördü yoksa hangi devlet dairesinde kaç gün dosya gelmesi beklerdik beklemedikmi.....hortumcuların hortumları kesilmeye başlayınca kahrolası 28 şubat yaşandı halk öğrendi ama iş işten geçti....YAZIYORUM BURAYA İNANÇSIZ İNSAN OLMAZ. BENİM İNANÇLARIMA SAHİP ÇIKACAK ÜLKEMİ DÜNYADA SÖZÜ DİNLENİR BİR ÜLKE HALİNE GETİRECEK ÇALIŞANA EMEĞİNİN KARŞILIĞINI VERECEK BENİ DÜNYA KAMUOYUNDA EN İYİ ŞEKİLDE SAVUNACAK MAZLUMUN YANINDA ZALİMİN KARŞISINDA ADAM GİBİ DURACAK....saadet partisi...NDEN İYİ BİR YER GÖSTERİN ŞİMDİ TERK ETMEYEN NAMERTTİR.... müslüman sözü.... herkesin berat kandili mübarek olsun.......

 • Erkan Orhan
  Erkan Orhan

  'cennet emlakçısı '

 • Gökhan Aydın
  Gökhan Aydın

  laik türkiyeye hiç yakışmıyo..kapatılması vaciptir :)

 • Ali Aydın
  Ali Aydın

  Halkın Geleceği.
  Artık Gerçekleri Herkes Biliyor. Biliyorlar ki Bu Devlet Ancak Milli Görüş İle Kurtarılır.Gerisi Hikaye Erbakan Döneminde Memura Emekliye İşçiye Yüzde 300 e Varan Zamlar Yapıldı.Şimdi Ne Oldu Yüzde 4 Veriyorlar!

 • Ali Aydın
  Ali Aydın

  Saadet Partisi Kurtuluşun Ümididir.Saadet Partisi Sadece Bir Parti Değildir Bir Görüştür.Bir Davadır.İnsanların Mutluluğu İçin Çalışan Tüm Dünyada Barışın Olması İçin Çalışan Bir Davadır.Bunu Mitinglerde Hepimizi Gördük..Çağlayan Mitingine 1 Milyon Kişi Katımıştır.Hanqi Parti Filistin İçin 1 Milyon Kişiyi Bir Arada Toplayabilmiştir? ? ? ?

 • Ali Aydın
  Ali Aydın

  Saadet Partisinin Haklı Olduğu İleride Anlaşılacaktır.Erbakan Döneminde Memurlara İşçilere Yüzde 200 e varsan zamlar yapılmıştır İmf ile anlaşmalar feshedilmiştir milli ekonomi ön plana çıkarılmıştır..

 • Cem Sagol
  Cem Sagol

  hiçbir zaman başa gelemicek bir parti...
  bir takım geri kfalıların desteğiyle bir yere gelemez...

 • Ali Aydın
  Ali Aydın

  Önce Ahlak Ve Maneviyat...

 • Cem Sagol
  Cem Sagol

  Cumhuriyet
  Mustafa Kemal Atatürk
  Laiklik
  düşmanları....

 • Ali Aydın
  Ali Aydın

  Türkiyenin Aklı Başında Tek Partisi...Türkiyeyi Kurtarabilecek tek Parti...

 • İce Bruise
  İce Bruise

  Ülkeyi bambaşka yere sokmaya çalışan misyonları sadece Mustafa Kemal'e hakaret etmek olan bir grup çapulcu.

 • Ali Aydın
  Ali Aydın

  Çağlayan Mitingi’ne hazır olun

  Saadet Partisi yine tarihi bir misyon üstleniyor ve “İsrail’i Tel’in, Filistin’e Destek Mitingi” düzenliyor. 9 Temmuz 2006 Pazar günü saat 12.00’de İstanbul Çağlayan Meydanı’nda 61 Sivil Toplum Kuruluşu’nun da desteği ile düzenlenecek olan miting, Türk halkının yüreğinin Filistin ile birlikte attığını ortaya koyacak. 19 Şubat’ta, Peygamberimize hakaret içeren karikatürleri yayınlayanları protesto için düzenlenen mitingde bir milyona yakın vatandaşın katılımı ile tarihi bir gün yaşamıştı.

  Çağlayan yine tarihe şahitlik edecek
  Siyonist İsrail ve Emperyalist ABD el ele vererek yıllardır Filistin’de soykırım yapıyor. Tüm dünya bu soykırıma kulaklarını tıkamış, görmemezlikten geliyor. İsrail, kaçırılan bir İsrail askerini öne sürerek, her gün onlarca Filistinli’yi katlediyor. Dünya ise bu katliamlara seyirci. Filistinli sivil halka devlet terörü uygulayarak hayatı çekilmez hale getiren İsrail’in lanetleneceği 9 Temmuz mitingi, yıllardır acılar içinde olan Filistin halkının yüreğine su serpecek. (Saadet Partisi Budur! ..) (Kaynak Milli Gazete)

 • Ali Aydın
  Ali Aydın

  Hayatlarını Davalarına Adayanların Partisi...Milletinin İyiliğini İsteyenlerin Partisi..Kısacası Türkiyenin Kendisi..

 • Fatih
  Fatih

  erbakanı çağrıştırıyo
  o mükemmel bir insan islam aleminin başı bence dünyayı ancak müslüman kesimin adeletle yönetebileceğini söylüyor tam 36 senedir onun hayatını yaklaşık 3 aydan beri okuyorum kelimeler onu anlatmakta yetersiz kalıyo sunu çok iyi biliyorum bu insan bigün öldüğünde herkes onon değerini anlıyacak fakat herşey çok geçmiş olacak ona slm olsun

 • Erkan Orhan
  Erkan Orhan

  ''dünyevi sorunlarınız için bizi arayın, sorunlarınızı sizin için öteki dünyada biz çözelim''' diyenlerin partisi........- ;)) ...Pp

 • Süleyman Yıldız
  Süleyman Yıldız

  laik türkiyeye aykırı