Kültür Sanat Edebiyat Şiir

milli görüş sizce ne demek, milli görüş size neyi çağrıştırıyor?

milli görüş terimi Ali Aydın tarafından tarihinde eklendi

 • Osman Aslan
  Osman Aslan

  Milli Facia :))

 • Göçmen Kızı
  Göçmen Kızı

  milli görüş lideri: necmettin erbakan
  sen bu türkiyeyi bataklıktan kuratıp hak ettiği gibi yaşatacak tek iktidarsın
  ama ne yazıkki bazı zavallılar seni hak etmiyorlar

 • Bon Jovi
  Bon Jovi

  milli komedi...............

 • Volkan
  Volkan

  MİLLİ GÖRÜŞ NEDİR NASILDIR.?

  MİLLİ GÖRÜŞ NEDİR;

  37 yil önce(1969) Türk siyasi hayatinda yerini almis ve kanunlar cercevesinda kendine öz mücadelesini vermesine ragmen,bugüne kadar kasti ve bilincsizlikten dolayi yanlis taninmis ve yanlis tanitilmistir.Ümidimiz bu yanlisliktan bir an önce dönülsün.

  MİLLİ GÖRÜŞ NEDİR;

  Alparslan anadolu kapisini acarken,canakkale harbinde topun vinci calismadigi zaman,seyyid cavus“YA ALLAH“ deyip mermiyi kaldirip topun namlusuna yerlestirirken,sütcü imamin Fransiz askerine silah cekip ateslerken,Fatih sultan mehmet hanin istanbulu feth ederken kalblerinde ne görüs vardiysa Milli görüs odur.

  MİLLİ GÖRÜŞ NEDİR;

  Özünde islami tasiyan,herseyi hak icin yapan,Allah (cc) tam kul olma yolunda sanli bir mücadele veren en büyük bir düsünce,en büyük bir görüstür.Güclünün,zalimin degil,Hakdan ve haklidan yanadir,hakkin ve haklinin yaninda yeralir.Mazlumun koruyucusudur.

  MİLLİ GÖRÜŞ NEDİR;

  Emege ve alin terine saygi duyar,faizin her türlüsüne karsidir.kar ve zarar ortakligini savunarak ekonominin canlanmasini,kalkinmasini ve güclenmesini ister.Montaj degil agir sanayiden yanadir.Kalkinmanin ancak,önce ahlak ve maneviyat ve agir sanayi ile olacagina inanir.

  MİLLİ GÖRÜŞ NEDİR;

  Meselelerin cözümünü,Adam Schmidt yahudisinin kurmus oldugu Kapitalizm(sagcilik) da veya Karl Marx yahudisinin kurmus oldugu kominizm,sosyalizm (solculuk) da degil,Milli kültür ve öz degerlercede diger adiyla ADIL DÜZEN de görür.Buna inanir ve bu dogrultuda faaliyet gösterir.

  MİLLİ GÖRÜŞ NEDİR;

  Ahlaksizligin her türlüsüne,kölelige,ezilmeye ve sömürülmeye, disa bagimliliga karsidir.Efendilikten bagimsizliktan yanadir.

  MİLLİ GÖRÜŞ NEDİR;

  Müslümanlarin irk,renk,dil,ehli sünnet olmak sartiyla mezhep,tarikat,medrese vs,ayirimi yapmaksizin kardes oldugunun bilincindedir.Müminleri kardes bilir.Bunun icindirki,müminleri birlik,beraberlik,dayanisma,yardimlasma ve kardeslik bayragi altinda toplanmaya,bir vücud haline gelmeye cagırır,ırkciligi kesinlikle reddeder,üstünlügün ancak takvada olduguna inanir ve böyle kabul eder.

  MİLLİ GÖRÜŞ NEDİR;

  Yanliz islam alemi`ni ve o ülkelerin insanlarini degil,tüm dünya insanlarini huzur,saadet,adalet,güven ve mutluluk ortamina,imkanina

 • Ali Aydın
  Ali Aydın

  D-8 in Arap Birliği Olduğu Söylenmişti...Türkiye Araplaştırılıyor Denmişti...Ne Gariptir ki D-8 İn İçerisinde Sadece Tek Arap Ülkesi Vardı...O Da Mısır.
  Bu Bizim Ahmak Medyanın Bariz Özelliğidir...Çamuru At İzi Kalsın..

 • Bay Grey
  Bay Grey

  ya madem hakkını yememek lazım o zaman Erbakanında hakkını yemeyip o altınların onun şahsina değilde partiye ait olduğunuda söylemek gerekir :))

 • Ssmi Tiriç
  Ssmi Tiriç

  sen ne kadar ssözlükte dersen de

 • Ali Aydın
  Ali Aydın

  Dava Adamları.Tüm İftiralara Rağmen Yolundan Sapmayan Görüş...İnsanlığın Kurtuluşu.

 • Ali Aydın
  Ali Aydın

  Türkiyeyi Kurtarabilecek Olan Tek Görüş...Millet Uyurken Tatil Keyfi Yaparken Onlar Filistine Destek Mitingleri Düzenledi...

 • Ulaş Deniz
  Ulaş Deniz

  bosna ya yardım yapanların görüşü... :)))
  şimdide filistine yardım yapacaklarmışşşşşş
  hadi yapın....

 • Ali Aydın
  Ali Aydın

  Sözde İslami Kesim Dut Yemiş Bülbüle Dönerken Filistine Destek Mitingi Düzenleyen Görüştür...Onlar Haksızlığa Karşı Susmazlar..Bazıları İsraile Kadar Gidip İsrail Köpekleriyle El Sıkışırken Onlar Yüzbünlerle Filistinin Yalnız Olmadığını Dünyaya Haykırırlar.

 • Ali Aydın
  Ali Aydın

  Türkiyede Davasından Hiç Vazgeçmeyenlerin Bulunduğu Bir Görüş..Türkiyeyi Karşılıksız Sevenlerin Bulunduğu Bir Görüş..Geride Üç Beş Kişi Kalsalarda Hiç Adam Satmayanların Görüşü..Ama Bu Dava Üç Beş Kişiyle Başladı Sonra 3, 5 Öilyon Kişi Oldu Daha Sonra 10-15 Milyon Kişi Oldu..Şimdi Bazıları Biz Bu Gömleği Çıkardık Deselerde Bu Gömlek Bir Kere Takılır..Bidaha Çıkarılmaz! ... Demek ki Onlar Bu Gömleği Hiç Takmamışlar..

 • Fatih Yılmaz
  Fatih Yılmaz

  üstad necip fazılın erbakan gibiler için kullandığı tabir şuydu...
  'düşük çocuklar...'

 • Ali Aydın
  Ali Aydın

  Önce Ahlak Ve Maneviyat..

 • Merve Aslan
  Merve Aslan

  son zamanlardaki danimarka olayında etkinliginin hala devam ettigini gösteren bir görüs

 • Atakan Kartaltepe
  Atakan Kartaltepe

  Gözüne MİL çekilmiş kimsenin görüşü olsa gerek...nasıl ve de ne kadar görebilecekse? ..

 • Nihan Koçyiğit
  Nihan Koçyiğit

  sürekli dönen bi 'kadaaayiiif' muhabbeti. bilen bilir :)