Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • nedir bölümü 12.02.2007 - 12:54

  Nedir ile Ne değildir ayrımını; yapamayacak kadar seviye düşmeye başladığından mütevellit, kan kaybetmeye başlayan ve sanal mahalle kıvamına gelen bölüm...Mahalle sakinlerininde birer birer tahliye etmeye başladığı sanal-ü alem...bknz: Herkes birileriyle sürekli münakaşa halinde...benim dediğim daha doğrudur,doğruyu söylüyorum valla...tarzında yazılanlar...! ! ! ne diyelim; herkesin doğrusu kendine, yanlışları görebilene aşkolsun...! ! ! ! ! Bana da müsade çocuklar..Toprağın bol olsun Barış abi...! ! !

 • kendinden kaçmak08.02.2007 - 18:31

  Bi hayli zordur...sen kendinden kaçarsın.Doğrudur...Emme velakin; sen kendinden kaçarken, sen de senle gelmezmisin...? Mantık olarak...! ! bu durumda kaçmakta ne demek...? ? ? =0)))) o zaman oturup sevgili Sezen'i dinlemeli derim...' Kendimden kaçam,yarim keskin bıçak...'

 • mırın kırın etmek08.02.2007 - 18:19

  ''Büyük insanlar kendilerine, küçük insanlar ise başkalarına sıkıntı çektirirler...'' demiş, Conficius usta... Mırın kırın etmek mevzuuna,doğu felsefesinde bir açıklama diyebilmekteyim...Eh ne diyelim...söylenişi farklı da olsa,anlatmak istedikleri şeyler aynıdır...

 • üç şey08.02.2007 - 17:58

  Nedir sahifelerine ısrarla eklenmeye devam eden üç şey desem...! ! !
  - Kişi isimleri (Türk Telekom rehberine döndük...!)
  - Bitirilen (mi?) yada Mezun olunulan Okul isimleri (ÖSYM kılavuzu okul listeleri...!)
  - TV ekranlarını doldurdukları yetmezmiş gibi nedir'ide işgal eden dizi furyası (Haftalık TV Guide'e döndük...!)

 • lütfen çimlere basmayınız08.02.2007 - 17:33

  Memlekette çim kaldımı ki? üzerine basmak için gaflette bulunula..? yeşil Türkiyem diye sevinir dururduka, mortgeyç olayıda çıktıktan sonra, adamlar kamu arazisi falan görmez oldular...! Bakınız Acaristanbul olayı...! ! !

 • çoraba baş harf işletmek08.02.2007 - 14:12

  Kaybolmaması için işletiyorlarsa bence lüzumsuzdur...çünkü kokan bir çorabın kaybolma ihtimali bi hayli düşüktür...desem...! ! ! =0))))

 • reklamlar08.02.2007 - 14:05

  Peugeot'nun yeni modelinin reklamı...biras müstehcen... =0)) iki adet uğur böceciğinin ÖZEL hayatına kadar girip malzeme olarak kullanan bilgisayar teknolojisi ve hatta biyolojik açıdan da renkleri kırmızı ama, noktalar siyah....! ! ! =0))) (Kulakların çınlasın RTÜK..) veee ikincisi daha beter böcek..! ! Yeni bir kahve reklamı var yaa? Anladınız siz onu...! ! ! =0))))))

 • Ege Adaları06.02.2007 - 20:46

  Akrep5506 rumuzlu nedir dostu, bulunduğum ilçeyi sormuşsunuz, adanın ismini söylemek için...Bodrum ve adanın adı da Kos adası... ismini bilmemek değil, sadece Ege adalarına sizin gibi dikkat çekmek istedim...terimi eklediğiniz için de teşekkürler...=0)))

 • Danişmentliler05.02.2007 - 13:18

  Tevekkeli o yüzden; Hukuki olaylarda, kapılarını çaldığımız Avukatlara bir şey danışmaya gidince, Danışmanlık ücrete tabii'dir demeleri heeee...Pekii, danışmanlık hukuki bir olay mıdırkine? ? ? ?

 • metafizik ürpertiler05.02.2007 - 13:09

  Kendisini Mehdi ilan edenlerle yakınen alakalı olduğu kanaatindeyim...! Malum; Metafizik, Doğa ötesi olaylar demek ve öteden, beriye getirilmeye çalışılan bir takım ürpertileride, kendisini mehdi sanan kişilerin, kişilik bozukluklarının tezahürüdür diyebilirim...! ! ! =0(((( Allah akıl ihsan eyliye....