Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • Hayal Et Sevgilim14.03.2006 - 23:57

  hayal emesini sölüyo sevdiğine sanırım yada o kişi yok artık o bi hayale de olabilir yani nasıl hayal ederseniz :)

 • ırak savaşı15.02.2006 - 20:29

  bir düşünün kim bir mazluma el kaldırmışta başı göğe ermiş? ABDpetrol avına çıktı çıkmasına da ne oldu prinç isterken evdeki bulgurdan oldu! nitekim Allah razı gelmedi ve gayretullahı bu kadar zorladıkları için kasırgaların ardı arkası kesilmedi....kaç tane petrol rafinerisi battı ne sıkıntılar yaşandı? ALMA MAZLUMUN AHINI ÇIKAR 'AAH'este 'AAH'este...

 • KURTLAR VADİSİ IRAK04.02.2006 - 16:41

  henüz izlemedim ama olsun bi şeyler söylemeden de yapamıyacağım :) ben tam bir fanatik oldum.aslında başlarını izlememiştim ama nasıl olduysa şimdi bu durumdayım :) tasvip etmediğim çok yanı var.birisi çakırın bir nevi devlete karşı savunulması ve halk arasında rağbet görmesi.aslında çakır küçük bir yapılanma bunun ardında büyük yapılanmalar olduğu gösterilmeye çalışılıyor amma velakin benim 18 yaşındaki delikanlı kuzenim onu kendine örnek alıyor :) alın burdan buyurun.hele bide memati tam bi terminatör :) abi sıkayım abi öldüreyim adamın aklı fikri....neyse 35 yaşından küçüklerin izlemesi yasaklanmalı hatta bu filmi izlemeden önce öldürmeye meğilli mi diye bi test yapılıp ondan sonra izletilmeli :) gerçi amerikan flimleri pek mi matah,tabiki değil ama onlar sanal burdaysa milli duyguları kamçılayan aşırı milliyetçilik var.ben filmine de gideceğim inşallah ama önce bilet bulmam lazım sanırım :)

 • Hayat Bilgisi04.02.2006 - 16:31

  ya bu yapımcılar senaristler hiç mi okua gitmemişler? zannedersem bunlar okulu dışardan bitirmişler.saçma buluyorum.bazen afet HOCAnın çok gülünç olduğunu ve asla böle bir öğretmen olmayacağını düşünüyyorum.

 • Sihirli Annem04.02.2006 - 16:28

  ya berbat iğrenç saçma yani bu kadar da olmaz ki.paran varsa yapacaksan adam gibi bi dizi yap.henüz süt içen çocukların sözüm ona flörtleri onlarla yaşadıkları depresif psikopatöa halleri ya bu adamlar ne yapmaya çalışıyor biri bana söyleyebilir mi? biz türküz nasıl bizi yıpratacaklarını şaşırdılar bence bunlar kasden yapılyo iç savaşdır bu...

 • türban01.04.2005 - 11:57

  gereklilik ötesi bi zorunluluk.temizlik.senin saçın ne kadar güzel görünürsen güzel kardeşim o kadar kapan.kem gözler haşır haşır dolaşırken kendini bezemenin manası yok.
  hatta ben şu daracık pantolan giyen kardeşlerime şaşıyorum.neden?
  yani 15 yaşında tut da baban yaşındaki adamların arkandan........na bakmalarında bu kadar hoşlanmakda ne oluyo ya
  hayretimi mazur görün.bide göbek açma faslı.fasıl fasıl soyunun siz.teşhircilik deil mi bu yğtıınız? yani terbiyesizler desek bin türlü laf.ben artık yolda gördüüm ve bana çok abartı gelenlere laf sölemeden geçmiyorum.
  çünkü bilmüyo zavallıcık.geöende iki liseli kizcaız,giymişler minicik etekelri bide rüzgar esiyo,habire toplanmaya uğraşıyorlar.arkada gidiyoz kardeşimle.dedim giyersen öle yürüyemessin böle.bi döncek bi şeyler dicek oldular.hiç oralı olmadım ne dicekler ne hakları var? ben açarım mı dicekler.laf lafı açar die korktular utandılar bide,zavallıcıklar normal bi şey sanıyorlar.normal sananlar sansın ama bence herkes uyarmalı normal olmadıını yadırgaıını belli etmeli.hiç olmassa henüz haya perdeleri yırtılmamış olanları kurtaralım.

 • teoman01.04.2005 - 11:48

  Sinan çetin teomanın yaptığı filmin galasında çıkıyor.magazinciler başında:
  _nasıl buldunuz efendim filmi? sinan çetin:
  _harika türkiyenin ilk sanatsal filmi.bu film tarihe geçer.
  birde benim yorumumu dinleyin:
  _Türkiyenin ilk sanatsal porno filmi.
  teoman yaptıklarıyla saygınlıını yitiren biri.yakında da intihar ederse hiç şaşırmam.yani kadınlarda nereye kadar teselli edebilir göreceğiz.

 • yanlış anlaşılmak01.04.2005 - 11:42

  nefret ettiim bi durum.ben benim bu yüzden çok zor durumda kaldıım zamanlar oldu.sırf bu yüzden izlemek isteyipde sonunda izlediim bir film zehir oldu.ben yanlış anlaşılmamak uğruna bazen samimiyetini saklayan biriyim.ya doğrusu bu anla işte ama
  _YOK
  anlamıyor ben diyomki şu makamda o diyo ki arkanda?
  valla zor bi durum.başka da bi şey diyemicem.

 • adolf hitler 01.04.2005 - 11:37

  Hitler,bana kalırsa biraz problemleri olan ve herkesin bildii gibi sonderece ırkçı bir lider.zamanında yahudilere az çektirmemiş.ama ben hitlerden daha çok yahudilere sinir oluyom.tamam zamanında çok acı çekmişsiniz anladık ama yüzlerce film çekti adamlar sırf bu konuyla ilgili hatta bazılaı oscar aldı.yani ööle kaliteli ve sanatsal filmler.sanki dünyanın en büyük eziyetini onlar yaşadı.kimsenin ahı kimsede kalmaz.bu gün dünya dengelerini ellerinde tuttukları için bu kadar haklarında propaganda yapabiliyorlar.ya filistinde yaptıklarına ne demeli?
  VAHŞET
  vahşi ya bunlar.kendilerine gönderilen hangi peygamberin kıymetini bildiler? HİÇBİRİNİN.noldu buldular sonunda cezalarını.ama yine başladılar.durmayacaklar asla. dünyayı alt üst etmeden rahat edemiyor bu fitneci millet.şimdi buyrun kim filistinin yaşadıklarıyla ilgili film çekmek ister? ama öle böle deil oscarlık olcak.hele bi deneyin al aşağı ediverirler sizi onlar yada onların yalaklaları masonlar.
  her neyse Hitleri yaptıklarından dolayo alkışlayacak kadar hasta deilim keşke yapmasaymış ama dediğim gibi mazlumun ahı yerde kalmaz.

 • üç söz30.03.2005 - 15:42

  Şu andaki durumuma en uygun sözler:
  _Çalış,
  _Sabret,
  _Tevekkül et.