Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Ümraniye Belediyesi Şiir Yarışması
 • Yedi Numara21.04.2006 - 09:57

  Pompalanmaya hazır bi grup üniversiteli kız.. :-) Dizi komedi babında olmuş, ama beni alsalar o diziye, tek başıma drama çevirmeye yeterim emin olun..

  Dizide gerçek olan bişey yok. Türkiyenin hiç bi üniversitesinde böyle saf ortamlar kalmadı. 3 üniversiteli kızı aynı evde tut, bir hafta geçmeden git aynı evde genelev aç..

 • kurtlar vadisi21.04.2006 - 09:54

  Kurtlar Vadisini doğru izlemek ve doğru tanımlamak gerekli diyorum. Dizisinin tek bir bölümünü bile izlememiştim. Irak filminmden sonra gaste vermeye başlayınca almaya başladım. başlangıçtaki konu harika zaten. dizinin akışı, karakterler, şakır, memati, polat abi falan. saygımız sonsuzdur.

  Heryerde, her portalde, buraya yazdığım her görüşte bizim türk milletinin biraz hayvanoğlu hayvan olduğunu sölemiştim. Pardsü giyip, elde sigara tesbih, üstünde pardesü, atı bi de yürüyüşü değiştirip yandan yandan bakınca senden daha Türk, senden daha milliyetçi yok lan :-)) bi de aar abilik yapıp 3-4 tane genci bıçakladın mı, ohooo, bi uzaya füze göndermediğin kaldı, senden daha vatanseverini görmedim..

  ilerleyen tarihlerde asıl vatanseverliğin ne olduğunu da belki etüt edebiliriz.

 • En Son Babalar Duyar21.04.2006 - 09:51

  Aİlece izlenebilecek, gerizekalı diğer türk dizileri arasında adult içermeyen enderleinde birisi. am abizim öküz milletimiz bunu izlemez.. milletimiz, bacakarasını çağrıştırmayan hiç bişey izleme. o gülerken bile bi eli apış arasındadır. Diziyi onaylıyorum.

 • Kadın İsterse21.04.2006 - 09:49

  Al sana fahişelik dizisi. Kurlar Vadisini eleşirenin arkasına sokiyim, bizim kadınlarımı bu dizidekiler gibi olsa memleketi yakmayanı sksnler.. Bİ yanda hülya, bi yanda vildan, o, öbürü falan filan. gereksiz, kadınların zamanını boşuna harcayan bişey. zaten o yüzdden kızlarımz kadınlarımız zobi gibi, moron gibi salak salak dolaşıyo ortada.

 • Hayat Bilgisi21.04.2006 - 09:46

  Dizi belki biraz abartılı olabilir, haylazlık falanm filan konusunda. Türkiye de liseler bu kadar uslu akıllı değil belk. ya da yapılanlar o kadar masum sayılmayabilir. ya da tersine, bu tanımlamalara hiç uymayan liselerimiz olabilir.

  ama sonuçta bu eğlence amaçlı izlenecek bir eserdir arkadaşlr. kimse orayı örnek alın demiyoruz. bizim liselerdeki TERORİST gençlikten ordakiler çok daha iyidir. Hadi, keşke si dersinizi adam gibi çalışın, vatana millete faydalı bişeyler olun da, varın ordakiler gibi olun.Bizim insanımızda kabahat, ne yapsan tutar sana taklit eder. Gider Polat Alemdar olur liselerde terör saça bu millete dizi değil, televizyon bile çok bnence. Öküzoğlu öküz olmaya gerek yok arkadaşlr. PENCERELERDEN SEYREDİN, İÇİNE GİRMEYİN.

 • nasyonal sosyalizm07.04.2005 - 12:49

  'Herkes eşittir, ama bazıları eşit olmayı haketmeyebilir' şekilnde ifade edilebilecek bir düzen.

 • nasyonal sosyalizm03.09.2004 - 16:20

  SAvunulması gereken en doğru izmlerden biri, Türkiye yi kurtaracak bir izm.

 • adolf hitler 21.08.2004 - 12:45

  'O benim idolüm, yirminci yy ın yetiştirdiği en büyük despot, eşsiz bir deha, inanılmaz bir idealist, gayesi uğruna herşeyi ve kendini feda eden bir dava adamı'

 • bediüzzaman said nursi10.08.2004 - 15:57

  Allah cümlemize onun talebesi olabilmek şerefi versin.. O, 20. yy ıngörebileceği en büyük düşünür...

 • bediüzzaman said nursi12.03.2004 - 17:38

  O, yirminci yüzyıla fikirleriyle bir güneş gibi doğdu. O, Allah tarafından biz insanlara gönderilen son büyük din adamı. O, milletinin imaın kurtarmak amacıyla yola çıkmış, eşsiz bir dava adamı...