Kültür Sanat Edebiyat Şiir

kurtlar vadisi terör sizce ne demek, kurtlar vadisi terör size neyi çağrıştırıyor?

kurtlar vadisi terör terimi Hamza tarafından tarihinde eklendi

 • Bir Dost
  Bir Dost

  Bir erkek olarak sıkı bir şekilde takip ediyorum ve senaryoyu çok gerçekci buluyor ve beğeniyorum. Ümit ederim uzun uzun yıllar kalır TV lerde, izleriz..(Ben böyle duydum TV de Kurtlar Vadisi Ne Zaman Biteccekti Diye birisi sormuştu Necati Şaşmaz (Polat Alemdar) bu yıllardaki terör olayları ne zaman biterse bu dizide o zaman bitecektirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr dedi dedi:D

 • Emin Kanuni
  Emin Kanuni

  katillerin kahraman gibi gösterildiği faşizane bir dizi.

 • Esas Oğlan
  Esas Oğlan

  terör gerçeği

 • ´m e R n n`
  ´m e R n n`

  Adı gibi terör estiren faşo dizi.

 • Sedoski Sediyorkent
  Sedoski Sediyorkent

  KURTLAR VADİSİNE LAF YOK ARKADAŞLAR KOLAYSA SİZ YAPIN YILLARCA REYTİNG KIRACAK DİZİ HEM BU SAYEDE DEVLETİN NE OLDUĞUNU DAHA İYİ ANLIYORUZ

 • Osman Aslan
  Osman Aslan

  Adı gibi terör estiren faşo dizi..

 • Yeşim Yeşim
  Yeşim Yeşim

  kurtlar vadisi terör birilerine dokunacaktı konusu ihtibariyle o yüzden kaldırdılar. sayın başbakan oysaki doguda yaşanan olayları anlatacak bir diziydi. nasıl insanlar daga çıkıyor nasıl silahlanıyor uyuşturucu nerden kimler tarafından sevk ediliyor parası nereye gidiyor işte bunları izleyecektik senaryo geregide olsa gerçege yakın şeylerdi bunlar ama olmadı izin vermeyenler düşünsün...

 • Mehmet Sanal
  Mehmet Sanal

  ırkçı dizi....:D extradan devlet ürktü biraz

 • Ekrem Aydın
  Ekrem Aydın

  aşırı milliyetçi duyguları içeren, hayal ürünü olmaktan öteye gidemeyen ve açık açık ırkçılık yapan tipik bir türk dizisi.

 • Maide Nur Karakuş
  Maide Nur Karakuş

  konusu gerçek hayatın içinden bir dizi ama insanlar izledikçe davranışları değişiyor bence

 • Otto Hun
  Otto Hun

  Bir bayan olarak sıkı bir şekilde takip ediyorum ve senaryoyu çok gerçekci buluyor ve beğeniyorum. Ümit ederim uzun uzun yıllar kalır TV lerde, izleriz..

 • Belki Bir Kis Gunu
  Belki Bir Kis Gunu

  harika bir dizi idi bence... kürtlere yönelik bir dizi degil die dusunuyorum kesınlıkle kürtlerınde cogunlugunnu izledigi bir dizi.. pkk karsiti vatan hainlerine yönelik... meclisde toplantıyı iptal ettiler sebebi ise toplantı saatınde kurtlar vadisi oynuyor.. basbakanın kaldırdıgını dusunmuyorum...
  kaldirdilarda iimi ettiler ardından hemen 'kan uykusunu' koydular simdide pusu devamında bir sinema bir dizi oldugunu biliyorum.. kötu bir dizi degil dunyanın yarisi hazmedemedi bu diziyi...millet icin hayırlıısı..

 • Elif Özaydın
  Elif Özaydın

  bu dizi belki türkiyeye yararlı olabilirdi kesinlikle kaldırılmamalıydı başbakanında kaldırdığınıda düşünmüyorum

 • Ahmet Koşar
  Ahmet Koşar

  bu dizi bazı şerf... yediremediler kendi yaptıkları ortaya çıknca hemen kaldırdılar. işte bize böyle şeyler gerek eğer izliyemiyorsak okuyalım.ama bu şerf.. amaclarını hilelerini unutmayalım.

 • Hilal Aylin
  Hilal Aylin

  dünyada ilk defa bi dizi başbakan istediği için yayından kaldırıldı işte o dizi KURTLAR VADİSİ TERÖR.

 • Arzu Zumrut
  Arzu Zumrut

  bu filimde gercekleri gostermek istediler.. guzel bir dizi olurdu reyting rekorlarini kirardi..
  ama bence sonuclari hicte iyi olmazdi..
  kaldirilmasina acikcasi sevindim..

 • Mehmet Ali Veziroğlu
  Mehmet Ali Veziroğlu

  türkiyenin gerçekleri yansıtılıyo deniyor.ama bu dizinin kaldırılması çok isabetli.çünkü Allah muhafaza iç savaşa sebep olacak bi konusu var.
  artık her perşembe akşamı k.v terorü izleyen alır eline 14 lüyü kürt avına çıkardı.Allah korudu diyelim

  http://ahmetdursun374.blogcu.com/1029568/

 • Aydın Huseyni
  Aydın Huseyni

  Türkiyenin gerçekleri,Osman beyi sağolsun bizim diktatörleride unutmamış....!

 • Nuray İnal
  Nuray İnal

  çok güzel gerçekçi oldugu için malesef kaldırıldı.Abuk subuk yayınları kaldırın bence.

 • Selçuk Akçaören
  Selçuk Akçaören

  hani diyorlarya yüzlerce şikayet geldi diye...söyleyeyimmi yalanın önde gideni...gelse bile onbeş yirmiden fazla gelmemeiştir... bu diziyi devlet kapattırdı...kapattırdı çünkü diziyle beraber insanlar hesap soracaktı bu kadar para gitti de ne oldu niye hala bu örgütü çökertemiyoruz diye...

 • Pega Sus
  Pega Sus

  bugün PANA

  yarın SANA

  Güzel bir slogan.

 • Ceren Ceren
  Ceren Ceren

  'kurtlar vadisi' dizisinin sadece adının kurtlar vadisiymiş,
  meğerse asıl kurtlar vadisi 'rtük'müş.

  bu dizinin yayından kaldırılması, asıl kurtlar vadisinin neresi olduğunu göstermesi bakımından çok ilginç.

 • Hamza
  Hamza

  kurtların vadisinde mekan kursada çakal,kurt vadiye inemesede kurt yine kurttur.
  ip çakalların elinde oldukça kurt yerine çakal pusu kurar.
  rütük çakal,medya çakal, kurdun ensesi kalın ama çakalın cebi daha kalın. :)

  imza: polat alemdar

  (kimliği belirsiz kişilerden aldığım sms)

  ilgiyle takip ettiğim tek dizi idi kaldırılmasinda emeği olan herkese nefretlerimi itinayla fışkırtıyorum....

 • Tolga Mert
  Tolga Mert

  Adeta terörist bir eylemle susturulan yayınlanırken beğeniyle izlediğim bir dizi...

 • Harun Yılmaz
  Harun Yılmaz

  Aziz Türk Milleti!
  Ahlakı hiçe sayan magazin programları ve dizilerle uyumaya devam edin. Gözümüz aydın; Kurtlar Vadisi yayından kaldırıldı. Çünkü Pana Film yapımcıları, bu ülkede terör olmadığı hâlde varmış gibi bizi yanıltmaya kalktı. “Sihirli Anne”nizi gönül rahatlığıyla izleyip “Selena” ile uçun artık, nereye hizmet ettiği malum “Kod Adı”nızı öğrenirsiniz belki.
  Sağ olasın RTÜK! İlk defa izleyici tepkilerine olumlu yanıt verdin ve Kurtlar Vadisi yayından kaldırılsın diye seni arayan 13.900 hizmetlinin taleplerini yerine getirdin. Seni, zamanında bu sayıdan çok daha fazlası rahatsız etmişti BBG evleri vb maneviyatsız programlar için; ama her ne hikmetse bu kez sessiz kalmadın. Acaba harekete geçmene neden olan etken, halkın talebi değil de, başka kirli parmaklar olabilir mi, sorusuna da cevap verir misin? Allah aşkına RTÜK; PKK’nın kendi sempatizanlarına “bu dizi yayından kaldırılsın diye RTÜK’ü arayın” şeklinde talimat verdiği istihbaratı sana ulaşmadı mı? 13.900 kişinin yaptığı şey, dağda terör yapanlara mı teröre kurban verenlere mi yarar acaba, diye kurulunuzda soru soran olmadı mı? RTÜK, bildik bileli halkın tepkilerine bu kadar sıcak ve bu kadar hızlı tepki veren bir mekanizma ve hassasiyete sahip olmadı hiçbir zaman. Diziden rahatsız olan bir tek vatan evladı yok iken, sizi yatağınızda kıvrandıran nedir, sorusuna yanıt vermeyecek misiniz? RTÜK, verdiği kararda ne kadar inisiyatif kullanmıştır, sorusunu da yanıtsız mı bırakacaksınız? Yaşar Öz’ün adamları takır takır ve gerçekten adam vururken, tamamen gerçek olan görüntülerin Kanal D’nin haber programında Mehmet Ali Birand’ın gülücükleriyle yayınlanmasına neden tepki göstermediniz?
  Gerçi bu konudaki kararınız; Boğazlıyan Kaymakamı Kemal Bey’in veya Merhum Başvekil Adnan Menderes’in asılma kararlarının daha yargılanmadan verilmiş olması kadar kesindi. RTÜK olarak; “Dizi yayınlanmadan kaldırılması için bir işlem yapamayız,” açıklaması, “yayınlanmış olması bize yeterli bahaneyi verecektir,” düşüncesinin başka bir tezahürü olmuştur. Biz Türk Milleti olarak evlatlarımızın yargısız ve insafsızca harcanmasına hep tanık olduk. Helal size ki, literatüre bir de TV dizisi eklediniz.
  Körpe zihinlerini (!) Kurtlar Vadisi’nden korumak isteyen vatanperver (!) şikayetçiler! Kurtlar Vadisi yayından kaldırıldı; gözünüz aydın. Artık haber programlarında trafik kazasında ölenler gösterilmeyince bu ülkede trafik kazası olmadığını sanmaya devam edersiniz; gönlünüz hoş olsun. Artık terör yok! Çünkü Kurtlar Vadisi yok.
  Sayın şikayetçiler, buyurun size bir teklif; etkili mesajlarınızı yeniden kullanın ve RTÜK’ü arayın; dağda terörle mücadele eden Mehmet’imizin şehit haberlerini de yayından kaldırtın. Çocuklarınız kan görünce kötü etkileniyorlardır.
  Evlatlarınızın yetişmesinde madem çok hassas davranıyorsunuz, arayın RTÜK’ü; Kuzey Irak’ta bizi arkamızdan vuran, dün bize, bugün başkalarına kapı köpekliği yapanları da kapattırın.
  Arayın RTÜK’ü; parsel parsel vatan toprağının satılmasını da engelleyin.
  Arayın RTÜK’ü; PKK’nın dizilerde kalmayıp vatanın sokaklarında çatır çatır polisle kavgasını da kaldırtın.
  Arayın RTÜK’ü; bir cep telefonu, 7,5 YTL gibi küçücük şeyler için insan öldüren ve “ne çalıyorsak yarısını PKK’ya gönderiyoruz” diyen hırsızlık piyasasını kapattırın.
  Haydi durmayın! Vatan sizden hizmet bekliyor.

 • Harun Bircan Cat
  Harun Bircan Cat

  lakantada mehmet polat isimli çocuğun iki haftada ismini mehmetten polata kaydıran ve de her hesap verildikten sonra sırtının sıvazlanmasına sebeb olan dizi...
  uzun pardesüleri, sivri burun ayakkabıları ve de asabi halleri raflardan indirip bazılarının üzerlerine giydiren dizi....
  şiddetin ve ayrımcılığın ebesi olan dizi.....
  küçükken bir küfür vardı hatırlarmısınız....
  ya da hatırlatayım mı.....

 • Bülent Ziyan
  Bülent Ziyan

  Saçma bir dizi.
  Ortalık zaten faşistlerin kazanlarıyla kaynarken,kürt düşmanlığı almış başını giderken bu diziyi kesinlikle yayından kaldırmaları gerek.
  'Gerçekleri Dile getiriyor gerçekleri' diyenlere sesleniyorum Gerçekleri kendi gözünüzle gördünüz mü? aranızda doğuda g.doğuda olan varmı. Bilgiz ve cahilce yazmayın lütfen.

 • Erkan Öner
  Erkan Öner

  Tamamıyla şiddet nefret ve kin pompalayan toplumumuzu ve toplumsal barışı derinden dinamitleyen devleti güvenilmez kılan sadece ben haklıyım anlayışıyla milletimizi sinsice gerek ahlaki gerek manevi ve gerekse hukuki bakımından harap eden yegane iğrenç bir dizi. Her aynaya bakan kendini o dizilerdeki oyuncu şarlatanlardan zannediyor. Ve toplumda şiddeti ve ırkçılığı aynı zamanda kafatası milliyetçiliğini körüklüyor kim ne derse desin Asıl delikanlılık efendilik dürüstlük insanlara karşı kin güdmeyen şiddete şiddetle karşılık değil güzellikle karşılıktır.Bu diziyi yayınlayanları kınıyorum.

 • Özge Nazlı
  Özge Nazlı

  Kurtlar vadisi Terörü çok beğenerek izliyorum.Türkiyenin gerçeklerini yansıttığını düşünüyorum.Kurtlar Vadisi Terör e saldıranlar yansıttığı gerçeklerin duyulmasını istemeyenler yada terör taraftarı olanlardır.

 • Elif Elena
  Elif Elena

  ülkemisin yaşadığı gerçekleri çarpıcı bi şekilde ekranlara taşıyan halkın sevgisini kasanmış bi disi.