Kültür Sanat Edebiyat Şiir

bayhan gürhan sizce ne demek, bayhan gürhan size neyi çağrıştırıyor?

bayhan gürhan terimi Gregor Samsa tarafından tarihinde eklendi

 • Yeşil Hazretleri ``
  Yeşil Hazretleri ``

  Ya adam şarkı söylerken her yerine kramp giriyor sanki... :)

 • Pelin Karatas
  Pelin Karatas

  seninle olmak varya sarkisi süper güzel sesi var......onu seviyorum

 • Selçuk Gültekin
  Selçuk Gültekin

  Seninle Olmak Varya Şarkısını Muhteşem Okuyan Büyük Yetenek.(Denizinkızı onun umrunda değil.Hayranlarına ithaf ediyor o parçayı.)

 • Lale Özdemir
  Lale Özdemir

  SENINLE OLMAK VAR YA sarkisini rezil eden göya sanatci bozuntusu :))

 • Birgül
  Birgül

  Ülke ne adamları kaldı ya yazık....Sokak tinercilerinin sarkıcı versiyonu..

 • Murat Duygulu
  Murat Duygulu

  her gün dua ediyorum medya tarafından unutulmaya terk edildiği için! ! allah düşmanımın başına vermesin...

 • Gülçin Yilmaz
  Gülçin Yilmaz

  en azından ingilizce şarkıyı kendi yazmamıştı ;)

 • Emel Yılmaz
  Emel Yılmaz

  Kankam evlenirken düğününe konuk sanatçı olarak çağıracağım kişinin adı..Kanka bi evlen düğününe bayhanı çağıracam :))

 • Selin Sonsuz
  Selin Sonsuz

  bayanhan

 • Reyhan Sarı
  Reyhan Sarı

  çok saçma..... l
  l
  l
  l
  l
  l
  V
  V

 • Ramazan Durmaz
  Ramazan Durmaz

  bayhan tan bir kral

 • Doktor Civanım
  Doktor Civanım

  bu ülkede televole kültürünün bir eseri ! ! ! !

 • Alim Vedat
  Alim Vedat

  Medya Kuklası,
  Ağır Abi ayakları...

 • Reyhan Sarı
  Reyhan Sarı

  meyva veren ağaç her zaman taşlanır....

 • Reyhan Sarı
  Reyhan Sarı

  bayhanın farklı bir kişiliği var bunu kimse kabul etmek istemiyor yaşadıkları,gördükleri,hissettikleri ona yeter kimse ne hissettiğini yada bugüne kadar ne yaşadığını bilemez yorum yapılırken yazılan kelimelere dikkat edilmesi gerekir sevmeyebilirsiniz ama kırıcı olmayı değil yapıcı olmayı deneseniz belki daha farklı olacak ama bizler ülke olarak da hep kaybetmeye alıştığımız için kazanmanın ne demek olduğunu bilemiyoruz tabi bilsek zaten böyle şeyler olmazdı bence onun hakkında böyle yorumlar yaparak bayhanın hayata karşı daha kinlenmesine nefret etmesine neden oluyoruz bayhan bence kendini gittikçe geliştirmekte bayhanın ne olduğu çok kısa zamanda ortaya çıkar...

 • Begüm
  Begüm

  'Cahil cesareti' örneklerinden biri.

 • Feyza Yüksel
  Feyza Yüksel

  Popstar yarışması Bayhan'ı yeteri kadar sömürdü ve dalga geçti kanımca.Bayhan'ın o on beş kişinin arasına girmesi de jüri üyelerinin dediği gibi inanılmaz ses renginden ve o haarikaa yorumundan değil alışılmadık tarzıyla rating toplama politikasındandı.Nitekim başarılı da oldular,o yarışmayı sırf Bayhan için,onu kendisine yakın buldukları için izleyen binlerce kişi vardı.

  Jüri bir yandan Bayhan'ı pohpohlayıp bir yandan da yeteri kadar dalga geçti.Hatta bir keresinde Armağan Çağlayan 'Sen sahneye çıkınca neden insanlar bu kadar gülüyor? 'bile diyebilmişti.Bayhan ancak hiçbir zaman o esrarengiz tutumundan vazgeçmedi ve sessiz ve ezilmiş çoğunluğun sesi oldu.

  Bayhan'ı bir anlamda bir afyon olarak bile düşünebiliriz.Türk halkı aylarca Bayhan diye inledi,onun ve diğerleri için kendini paraladı.Aylarca belki de Bayhan'dan başka birşey düşünmedi.Bu tür ithal ettiğimiz yarışmaların zaten körelmiş olan düşünme aktivitemizi iyice körelttiği görüşündeyim.İnsanları kolaycılığa teşvik etmesi,para için,ün için değer yargılarını bir çırpıda silivermesi.

  Bütün yarışmacılar arasında halk kanımca en çok Bayhan'ı yakın buldu kendine.Çünkü onda hayatta kaybetmenin,ezilmişliğin ve haksızlığın izlerini buldu.Tıpkı kendi hayatında görmeye alıştığı gibi.

  Ancak ben hala jürinin dediği gibi Bayhan'ın harika bir yorumu olduğundan şüpheliyim.

 • Reyhan Sarı
  Reyhan Sarı

  'garip yaratık sesli kişi' nedemek ya...
  bayhan tek geçerim seni....

 • Osman Oğuz
  Osman Oğuz

  Televizyonun çıkardığı 'balon' şarkıcılardan biri.. Lütfen sanatçı falan demeye kalkmayın..

 • Mustafa Evci
  Mustafa Evci

  Beni tanıyan arkadaşlar şaşıracaklar ama, ben bu adamın kasedini dört gözle bekliyorum! Hani nerede Abidin mabidin? Popülist kültürle halkı rehnettiğini sananlar görecekler. Bekleyin görün derim ben. Bu adamın kasedi Türkiye'yi sallayacak. Göreceksiniz...

 • Reyhan Sarı
  Reyhan Sarı

  ah istanbul istanbul olalı
  hiç görmedi böyle keder
  geberiyorum aşkından
  hiç kalmadı bende gururdan eser
  İSTANBUL'LUM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM....

 • Hakan
  Hakan

  bayhan, osmanlı saray beylerinin genel adıdır. dermişim

 • İsmail Yalçın
  İsmail Yalçın

  türkiye de gereksiz o kadar çok sanatçı var ki onların yanında bayhan gerçek bi sanatçı bence ama kaseti henüz çıkmadı bir an önce çıkarsa da alsak bayhan hayranlarına sevgilerimle

 • Reyhan Sarı
  Reyhan Sarı

  SÜRGÜN'DEN BAYHAN'A
  Bu mesajımı aldıysanız
  BAYHAN' hayransınız
  Umrunuzda değilse BAYHAN'I seviyorsunuz
  Cevap verirseniz BAYHAN'SIZ yapamıyorsunuz
  Cevap vermezseniz BAYHAN'DAN vazgeçemezsiniz
  eeeee BAYHAN düşmanları şimdi ne yapacaksınız! ! ! ! ! ! ! ! !

 • Alaattin Alaattin
  Alaattin Alaattin

  bayhan bizce eceline susamış köpeğin cami duvarına çiş yapmaya yeltenirken ki hareketine şahit olan sokaktan geçen amcanın köpeğin bu hareketine engel olmak için yaptığı ses çıkarma çabasının an'a çakılı halinin göz önünde hiç değişmeyen enstantanesi...

 • İsmail Yalçın
  İsmail Yalçın

  bayhana şişirilmiş diyenler petek dinçöz,hülya avşar,gülben ergen,ajdar gibilerine ne diyorlar çok merak ediyorum

 • Tuğba Sak
  Tuğba Sak

  ikinci bir müslüm gürses vakasıdır şişirilmiş bir gerçek(ne yazıkki gerçek)

 • Ahmet Dinler
  Ahmet Dinler

  BAYAT balık


  muhahaha

 • Reyhan Sarı
  Reyhan Sarı

  BAYHAN BENCE HERŞEY DEMEK AMA ANLAYABİLENE
  BAYHAN'I TEK GEÇERİM BU ALEMDE :) :) :) :)

 • İsmail Yalçın
  İsmail Yalçın

  :) :) :) :) :)

 • İsmail Yalçın
  İsmail Yalçın

  gerçekleri tarih yazar tarihi de galatasaray
  şimdi ne alakası var bunun bayhanla diyeceksiniz biliyorum ama bayhan galatasaraylı

 • Oguz Yasar
  Oguz Yasar

  Arkadaşlarımdan yıllar önce Dünya Fizik Olimpiyatları ikincisi olmuştu.
  Bir başka arkadaşım üniversite sınavına hazırlanırken günde sekiz yüz matematik sorusu çözüyordu.
  Bir başka arkadaşım genç yaşına rağmen tam iki bin kitap okumuştu hayatı boyunca.
  Ve ben ortaokulu beş yılda bitirebilmeme rağmen endüstri meslek lisesini bir zamanlar okul üçünsü bölüm birincisi olarak kazanmıştım. IQ'um yani zekâm normalin üzerinde.

  Ben diğer arkadaşlarım bütün bu sıradışılığımıza, bütün performansımıza rağmen ne Bayhan kadar ünlüyüz ne de onun gibi paralıyız.

  Kimse bizi takdir etmeksizin gideceğiz bu dünyadan. Ama maymunlaşmadan. Medyanın reytingi uğruna koyunlaşmadan. Haysiyet ve şerefimizle.

  Bayhan, hayatı boyunca herhangi bir insandan daha fazla birşey ortaya koymamış sıradan bir insan. Gerçekten de onun üzerinde durmaya değmez. Üzerinde durulan ya da durulması gereken şey bir şahıs olarak Bayhan değildir. Onun Türk toplumunun yozlaşmasında işgal ettiği yer nedeniyle sembolik değeridir.

 • Ayşe Ay
  Ayşe Ay

  bayhan için insanların tartıştığına bile inanmak gelmiyor içimden.kim ki bayhan ya? nesi var? bize ne kazandırıyor? sıradan olan bir çok insandan daha da sıradadnm hatta benden bile...
  yorum yapıp tartışmaya bile değmez

 • Oguz Yasar
  Oguz Yasar

  Ajdar'ın da sesi en az Bayhan kadar kötü. Ama benzerlikleri bundan ibaret değil. İkisi de kendi kişilikleri olmadığı için dokundukları nesneleri taklit eden birer anderoit. Yalnız Bayhan, Ajdardan farklı olarak Ajdar'ın taklit ettiği nesneyi tersinden taklit ediyor. Taklitte aşırıya gitmesi de bize Freud'un, 'Aşırı arzular zıddından kaynaklanır' sözünü hatırlatıyor. Bu sözden yola çıkarak Bayhan'ın cinsiyet bağlamındaki kimlik bunalımını siz takdir edin.

 • Oguz Yasar
  Oguz Yasar

  Popstar Yarışmasında üçüncü olan bu şahıs için 'ülkemizin sayılı otoritelerinden Prof. Dr. Nevzat Tarhan ne diyor? 'Sözü edilen Bayhan'ı muayene etmeden kesin teşhis koyamam ama televizyon ve basından izlediğim kadarıyla 'maganda-antisosyal kişilik' dediğimiz belirtiler gösteriyor. Bu kişiler genelde zeki ve yetenekli olur, toplumsal normlara uymazlar ve fazla iddialı, sempatik tavırlar sergilerler. Dış görünüşleriyle insanları etkileyerek, gerçek kişiliklerini gizleyebilirler. Özellikle genç kızlar bu tiplerden kolayca etkilenir. Öfkeye bağımlı ve kavga etmeye sürekli hazırdırlar. Bu kişilerin onaylanması, davranışlarını pekiştirir! Yani suç işlemeye karşı iyice meyilli hale gelirler. Toplumumuz bu konularda maalesef sorgulayıcı davranmıyor. Kolayca benimsiyor. Oysa bu tiplerin gençlere model olması, çok ciddi sakıncalara yol açar.'

  Sayın Tarhan'ın, anti-sosyal kişilik olabileceğini söylediği Bayhan Gürhan geleceğin Müslüman Gürses'i olacağa benziyor. Muhtemelen onun arkasında da duygularını illegal yollardan ifade eden bir kitle oluşacak. Yani Bayhan Gürhan Türk Kültürü'nün yozlaşmasına sebep olanların başta gidenlerinden biri olmaya daha şimdiden aday biri. Bu şahsın insanları, özellikle de genç kızları kolaylıkla kandırmasının sebeplerinden bazıları da muhtemelen, güç ve iktidarın simgesi olan siyah renkte elbiseler giymesi ve genç kızların bilinç altlarına ittikleri hükmedilme duygusudur.

  Bu şahsın sesi için pek fazla birşey söylemek istemiyorum. Birkaç kelimeyle ifade etmek gerekirse son derece detone olan rezalet bir sesi var. Sokakaki her on kişiden kesinlekle yedisinin sesi bu adamdan daha iyidir. Üstelik sesini oktavı da oldukça düşük. Fazla bağıramıyor. Bağırmaya çalıştığı zamanda söylediği şarkıyı iyice bozuyor.

  Bayhan'ın farklı bir tarza sahip olduğunu iddia edenlere de herhalde söylenebilecek bir tek şey olabilir. Bayhan'ın abartılı el kol hareketleri güzellik ve estetik yaratarak müziğe katkıda bulunan bir farklılık değil, düpediz psikolojiki ve biyolojik sebeplerden kaynaklanan bir hastalıktır.

 • Reyhan Seçmez
  Reyhan Seçmez

  Bayhan Türkiye'nin en büyük belası..
  ondan nefret ediyorum..

 • Gözde Ateş
  Gözde Ateş

  Bayhan kendi tarzında çok değişik bir insan.Sesi güzel fakat onu bir pop müzik yarışmasında tanımamız onun için kötü oldu.Çünkü bence onun sesi popa gitmiyor.Hint müziği onun tarzı.Öte yandan sesine lafım yok.Sesi gerçekten çok güzel.Eğer pop diye ısrar etmezse çok başarılı olabilir.

 • Egemen Eroğlu
  Egemen Eroğlu

  Bayhan bir kukla. Tıpkı Popstar'ın kendisi gibi. Uyutuluyorsunuz(ya da uyutuluyoruz) .
  Biz bunlarla uyurken dünya dönmeye devam edecek, biz uyumaya devam edeceğiz.

 • Murat Dalgın
  Murat Dalgın

  Popstar izleyenler ne diyim size be kardesim ne diyim AHH AZIZ NESIN AHH!

 • Murat Sözkesen
  Murat Sözkesen

  Memleketimin ağlanacak halini bile para kazanmak için başarı ile kullanan bir medya ve destekçisi şirketleri ve malesef bunu göremeyecek kadar kör ve cahil bir toplumu...

 • Murat Dalgın
  Murat Dalgın

  Bayhan bana batakligi ve sömürüyü çagristiriyor.

 • Melike Toros
  Melike Toros

  Bayhan mı boşversene! ..Ben burun estetiğine nekadar verdiğini merak ediyorum..Hayır yani bi indirim falan ayarlardım bana söleseydi..Neysem artık bayhanı değil emmee Firdevsi kaçırmamaık lazım elden ;)

 • Adsa Dasda
  Adsa Dasda

  jüri tarafından halka popçu olarak yutturulmuş kral bir arebeskçidir...

 • Yesim Kara
  Yesim Kara

  Sesiyle,kişiliğiyle,karizmasıyla bir bütün ve çok hoş birisi..Yalansız,riyasız.Gönül gözüyle görebilen herkesin çok sevdiği bir isim...
  Sadece Bayhan
  Daima Bayhan

 • Oktay Karaca
  Oktay Karaca

  Günümüz büyücülerindendir. Kanımca cinleride vardır bu zatın, bu kadar iğrenç bir sesle nasıl olurda beğeni kazanıyor başka türlü anlamak mümkün değil büyülüyor tabi insanları. :)

 • Doktor Civanım
  Doktor Civanım

  medyanın şişirmesiyle,çok aranmış,birisi :-)))) allah sonumuzu hayır etsin.....konuşulacak,tartışılacak,yapılacak o kadar şey bittide bayhanamı sıra geldi.ilahi sizlere ya :-)))))))

 • Ilgın Özge Yüksek
  Ilgın Özge Yüksek

  tek bildiğim; benim sesimin bile ondan daha güzel olduğudur.. ıyyyy......

 • Zeynep Çepni
  Zeynep Çepni

  Hint tarzında bozuk plak.

 • Ayse Mutlu
  Ayse Mutlu

  Katılıyorum İstanbul'u gzl söyledi..bi Bayhanımız eksikmiş yanlız..coşturdu memleketi..

 • Tezcan Ozhan
  Tezcan Ozhan

  bence tam acıların çocuğu.ama yinede sempati duyuyorum.onu meşhur eden şarkıyı zirveye taşıyan odur. artık tam bir popstar olduğu şüphesiz.en azından sokaktaki herkesin dilinde abidin ve firdevs in değil bayhanın şarkıları var