Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Utku Kütük
Utku Kütük

THE PATHETİC EXCUSE FOR HUMAN BEİNG

 • Ali Rıza Demircan06.09.2008 - 14:48

  islamda evlat edinme yoktur diyip türkiye gündemini bu önemli konu ile meşgul eden değerli (?) zat

 • Ateistler için din kültürü ve ahlak bilgisi kitabı17.07.2007 - 18:24

  genel kültürdür, gerekli.
  ayrıca din kültürü ve ahlak bilgisi dersi, nedense hep müslümanlığı konu alır gibi düşünülüyor.
  onun içinde adı üstünde ahlak ta vardır diğer dinler de.

 • ateist bilim adamları17.07.2007 - 18:22

  günah mı değilmi demeden rahatça çalışmasını yapabilecek insan.

 • arch enemy17.07.2007 - 18:15

  böyle mükemmel bi gruba nasıl yorum yazılmamıs:O dedirtti bende.
  arch enemy, bünyesinde bulundurdugu solisti ile bu günlere geldi. (angela gossow - diva satanica - metal kraliçesi - brutal yapan tek kadın [başkaları yoktur inşallah]) isveçi sevmemin bir diğer nedeni:D
  angela ya sormuslar brutal vokal yüzünden bir gün gırtlak kanseri olursanız ne yapardınız? isveç için canım feda olsun demiş (pek bi türk kişiliği var bu isveçlilerdede:D)

 • Narziss ve Goldmund17.07.2007 - 18:10

  internette ararken bi kitap adı oldupunu ögrendiğim şey,
  ancak narziss ==] hayatımın metalcore grubu. herkes dinlemeli

 • slipknot12.11.2006 - 11:12

  black metalci gibi maske takan, vokalistinin sacları anders friden gibi rastalı olan (yanlıs hatırlamıyorsam) , video kliplerinde garip garip hareketler yapan, dünyanın en iyi bateriti secilmis ama bi kere de sahne de koseye cekilip 31 olayına girismis bir bateriste sahip olan asıl yaptıgı tarz: korn un linkin park ın yaptıgı NU METAL grup. part time iş olarak dogumgunlerine paylanço olarak gittikleri hakkında dedikodular var. yani: geç bunları geçç..

 • ANATHEMA12.11.2006 - 10:57

  ilk once bir albümünü indirmekle başladı hersey:P sonra bir sarkıların sozlerine bakiyim dedim. iyice kaptırdım kendimi. sozler zaten anlamlı bide mutsuzluk havası veriyor insana nedense batsın bu dünya diyor. ardından bir suru albumunu indirdim. melonkolik manyak olarak geziniyom ortalıkta. (bu nesilin 40 yasına geldiginde minibüzlerde anathema çalacak!)

 • kalmah12.11.2006 - 10:53

  finli power metal grubu. vokalisti cok iyi brutal vokal yapar. children of bodom a az da olsa benzemektedir. ikisindede brutal vokal vardır. ikiside klavye kullanır filan ama aralarındaki onemli fark kalmah ın vokali olacak o hayvani cüsseli şahsiyet, melodi ile o kadar uyumlu ses çıkartır ki (böğürür) dinleyenlere bir süre sonra gitar sesi gibi gelmeye baslar. sarkıları melodiktir ama söz açısından bakarsanız biras boş sözleri vardır. saçma saçma ama power metal dede daha iyisi olamazdı (blind g. hariç:D) bol bol swamplord swamp kelimesi kullanmıslar zamanında.

 • bursa27.10.2006 - 10:42

  dogdugum büyüdügüm güzel sehrim. altından bilgisayar verseler gene de bursa derim:P

 • warcraft27.10.2006 - 10:37

  cogu strateji oyunundan cok onemli bir farkı var. map editor unde herseyi editleyebiliyorsunuz. bu sayede birbirinden cok farklı haritalar ortaya cıkarabiliyorsunuz. hepsi birbirinden farklı 800 haritası var. en kapsamlı strateji oyunu. internet üzerinden oynanabiliyor. grafik acısından da zengin bir oyun kamera yı kafanıza gore hareket ettirebiliyorsunuz.