Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • Müjde Ar03.11.2007 - 09:07

  türkiyede güzel kadın yok denecek kadar az olduğu için 1.62 boyunda kadınlar star olur.banu alkan, serpil çakmaklı gibi.müjde ar da bunlardan biridir.

  güzel kadın makyajsızda güzel olan kadındır. müjde arın makyajsız hali hiç de güzel değildir.kısa boylu tipik türk kadınıdır.yönetmenler türk erkeğinin abazalığını sömürmüşlerdir bu kadınlarla.o da çok para kazanmıştır.rezil belden aşşa gazozumu açtı ama içine akıtmadı esprisiyle kalitesini ortaya koymuştur.

 • uzman erbaş30.08.2007 - 17:35

  kör de değiliz cahil de değiliz.gittik askerlik görevimizi yaptık geldik.türk ordusunun en zor işlerini uzman çavuşlara verirler doğru.çatışmada en öne sürerler o da doğru.şehit gazi olan çoktur.bu da doğru. orduevlerine bile giremezler bu da doğru. hakları tekrardan düzenlenmesi lazım.onların sayesinde burada rahat oturuyoruz.
  ancak madalyonun diğer yüzü de var.
  çoğu zaman emri aldıklarında işi lise mezunu çavuşa ya da üniversite mezunu kısa döneme kitler bu arkadaşlar.orduda gariban erlere en kötü bunlar ezer.kısa dönemleri de en çok bunlar ezer.asker tarafından en nefret edilen adamlar bunlardır..mahkemelik olan ve atılan çoktur.askerde en uzak durulması gereken adamlar bunlardır. subaylar tarafından iyi izlenmeleri şarttır.

  tuvalete girer büyüğünü yapar, sifonu çekmez,kısa dönem ere 'git lan sifonu çek gel' der.bunu bizzat yaşamış arkadaşım vardı.

 • çerkes kızı30.08.2007 - 17:20

  'kendimizi hiç bir şey sanmıyoruz hele hele de hollywood oyuncuları asla sanmıyoruz emin olun yanımızdan geçemez.'. DEMİŞ ARKADAŞIMIZ.
  ANCAK DEVAMINDA DA kızların kibirli gibi görünmelerine neden olan şey kendilerine olan güvenin son ulaşabileceği noktada olmasıdır.DEMİŞ.BU NE PERHİZ BU NE LAHANA TURŞUSU..

  TÜRKİYEDE İKLİM VE BENZERİ YAŞAM KOŞULLARINDAN DOLAYI PEK GÜZEL KADIN YOKTUR.SADECE BALKANLARDAN GELEN SLAV ASILLILAR GÜZELDİR.(MAKEDON-POMAK-BOŞNAK) DİĞERLERİ GENELDE ÇİRKİNDİR.ÇERKESLERİN TÜRK KIZINDAN TEK FARKI BİRKAÇ CM UZUN OLMALARI VE KENDİLERİNE BİRAZ DAHA BAKMALARIDIR.ÖZGÜVENLERİNİN RUH HASTALIĞI BOYUTLARINDA OLMASI TÜRK KIZLARINDA DA GÖRÜLEN CİDDİ BİR RAHATSIZLIKTIR.KEÇİNİN OLMADIĞI YERDE KOYUNA ABDURRAHMAN ÇELEBİ DENİR ZATEN.

  HER ZAMAN SÖYLERİM 1 TÜRK+1 ÇERKES KARIM OLACAĞINA ÇEYREK RUS SEVGİLİM OLSUN.

 • aşık kız02.07.2007 - 21:45

  kızlar aşık olur mu ya,benimde peşimde 30 kişi olsa ben de nasıl olsa daha iyisi de çıkar diye aşık olmam.
  hayatımda 100 tane aşık erkek gördüm bi tane aşık kız gömedim.

 • Aleyna02.07.2007 - 21:37

  arap özentisi içinde inim inim inleyen insanların koyduğu ve büyük bir huş' u ile söyledikelri itici bi isim...

 • çekingen21.06.2007 - 22:01

  kadınların iğrendiği erkek özelliği...

 • çerkes kızı21.06.2007 - 21:58

  kendini cathreen zeta jones sanan türk kızlarından bir kaç santim uzun olmaları dışında hiç bi farkı olmayan kendini monica belluci sanan kızlar.

  bunlarla da karşılaşıldığında arkaya bakılmadan kaçılmalı, rus hatunların ortamlarına akılmalıdır. bir türk karım + bir çerkes karım olacağına çeyrek rus sevgilim olsun.

 • çevik kuvvet30.05.2007 - 13:23

  polise verilen zor kullanma yetkisini çoğu zaman suistimal eden polsi amirleri ve bu yetkiyi büyük bir zevkle uygulayan sadist ruhlu insanların çoğunluğunu oluşturğu polis gücü.aralarında iyileri de mutlaka vardır ancak rehabilite edilmeleri ve iyi eğitilmeleri gereklidir.aralarında kalrısınız ağzınızı yüzünüzü kırarlar maazallah.

 • çerkez ethem30.05.2007 - 13:20

  başçavuşun savaş ortamında emre itaatsizlik yapması,,,,,,paşalarla komutanlık rekabetine girmesi ve refüze edilince düşmana sığınması vatan hainliği değilse vatan hailiği nedir arkadaşım?

 • kürt29.05.2007 - 11:30

  iran tarihi med, pers, ve son 1000 yıllık turani dönemden oluşur.medler iranlıların yönettiği iran devletidir.halkının içinde çok kürt olması kürtlere ait bir devlet olduğu anlamına gelmez.kendinize tarih uydurmayın.