Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • güzel19.07.2006 - 21:12

  Tabii'ki ben! ! ! ! :)))
  Zaten namımız bilinir.Akrep kadını..

 • istanbul18.07.2006 - 20:20

  mükemmel bir şehir ama ne yazıkki her ipini koparanın geldiği bir şehir haline geldi.bu durum tabii çok içler acısı.sokalarda birbirine saygısı olmayan insanlar,her yerde bir karmaşa,otobüse bindiğinizde ter kokan insanlar,birine bişey sorduğunuzda 'ne var' gibi cevap oldığınız insanlar,nereye baksanız içinizi bozan iğrenç yapılar,çöp dolu sokaklar,caddeler,yanlış yasa ve kanunlardan kaynaklanan tabela kirlilikleri ve bence en önemlisi bilinçsiz ve kalitesiz insanların mekanı haline gelen bir şehir oldu istanbul.

  özellikle denizler konusuna değinmek istiyorum.vapurda giderken veya deniz kenarında dolaşırken lütfen insan müsvettesi olup denizlere çöp atmayalımmmmmmm.....

 • adolf hitler 18.07.2006 - 20:13

  yanlış zamanda yanlış bir karar onu bitirdi ama yinede bir lider.sonuçta kendi kendini lider yapmadı.

 • kene18.07.2006 - 20:06

  Keneler otlaklar, çalılıklar ve kırsal alanlarda yaşayan küçük oval şekillidir. 6-8 bacaklı, uçamayan, sıçrayamayan hayvanlardır. Hayvan ve insanların kanlarını emerek beslenirler ve bu sayede hastalıkları insanlara bulaştırabilirler.
  Ülkemiz kenelerin yaşamaları için coğrafi açıdan oldukça uygun bir yapıya sahiptir. Türlere göre değişmekle beraber kenelerin, küçük kemiricilerden, yaban hayvanlarından evcil memeli hayvanlara ve kuşlara (özellikle devekuşları) kadar geniş bir konakçı spektrumları mevcuttur.

 • kadın18.07.2006 - 20:03

  Sadece çekilmez kaprisler ve tekrarlayan histerik davranış örüntüleri...

 • Cennet Mahallesi18.07.2006 - 19:53

  Bence harika bir dizi.Özellikle Melek BAYKAL'ın muhteşem oyunculuğu diziye ayrı bir renk katmış.

 • Sami Yusuf29.03.2006 - 03:44

  çok güzel ilahi okuyor ve çok güzel bir ses perdesi var tek kelimeyle muhteşem...

 • gülmek21.01.2006 - 22:35

  gülmek aklıma hemen kendim geldim.diş tellerim olmasına rağmen gülmek bana çok yakışıyor. :))) hayata sıcak bakabilmek,insanları sevmek ve içimizde ki gerçek dürtü. yaşamak ve hayatı sevmek. bunların hepsi gülmek işte....
  hepiniz gülün ve asla ağlamayın.
  hepinize sevgiler hemde kucak dolusu :))

 • KURTLAR VADİSİ IRAK20.01.2006 - 20:39

  işin açıkçası kahraman olmayan insanların hayal mahsülü olarak sahneye çıkarıldığı ve kahraman olarak gösterildiği bir filmi çağrıştırıyor bana.çuval meserlesini anlatan bir film sandığım kadarıyla.filmde türk askerlerinin başına çuval geçirildiği konu edinilmiş.birde bu rezil olayı kalkmışlar,film fragmanlarında biz onlara karşılık verecektikte emir bekliyoruz şeklinde göstermişler.tam bir fiyasko.doğrusu filmde gerçekleri yani bu kadar milli ve onur duygularımızdan verdiğimiz ödünü konu etselerdi daha çok ilgimi çekerdi...
  bir çok kesim bu olayı hiç umursamıyor bile.bir zamanlar dünyanın yarısına hükmeden osmanlı torunu olan türklerin düştüğü durum gerçekten çok acı.bu filmi izleyeceklere tavsiyem,hayalperest değil daha gerçekçi bir bakışla bu filmi izleyin ve türk olduğunuzu asla unutmayın.
  hepinize kucak dolusu sevgiler :)

 • Hacettepeliler grup8402.01.2006 - 21:32

  iyi bir grup.hele şu şarkı yok mu SESİMİ DUYMUYOR MUSUN?
  ne diyeyim kardeşlerimizdede güzel ses var hani.işin açıkçası bana başta ilk duyduğumda hacettepe 84 mezunlarının oluşturduğu bir grup geldi aklıma ama adamları dinleyince anladım ki bunlar olsa olsa 84 doğumlu benim gibi bıcırlar olur.yalnız ben şarkıyı söyleyenleri hala görmedim.
  SEVGİLER