Kültür Sanat Edebiyat Şiir

akrep burcu sizce ne demek, akrep burcu size neyi çağrıştırıyor?

akrep burcu terimi Devils_dance tarafından 30.08.2003 tarihinde eklendi

 • Hanzade Han
  Hanzade Han 24.01.2016 - 21:54

  akrep denince bi durup düşünürüm..

 • Gökyüzünün Rengi
  Gökyüzünün Rengi 24.01.2016 - 16:31

  Akrep erkeği bencillik konusunda master yapmıştır.

 • Zeynep Yılmaz
  Zeynep Yılmaz 10.11.2014 - 20:18

  akrepmi akrep tam bi akrep aslında :) yanicanını sıktınmı senin canını skmadan asla bırakmaz ilk goruste seni sevdimi sevdi sevmedimi yandın o zaman sen agzında kus tutsan yine ona yaranamazsın kotuye tam kotu ıyıye tam iyi çok cekici ve gözler dedinmi bi akrepte zaten onlar herseyi anlatıyo....

 • Cillop Kedi
  Cillop Kedi 27.07.2012 - 22:51

  Her ne kadar, çoğu insanı korkutsa da, ben severim akrepleri.Ne istediğini bilen, zeki insanlardır. Gözleri belirgin insanların çoğu akrep burcudur.Güçlüdür, çekicidir, çok ihtiraslıdır. Ancak yapılan iyilikleri unutup, kötülükleri hatırlaması kötü özelliğidir. Biraz nankördürler. Ama bunun dışında,başarılı, hırslı insanlardır.

 • Şems Çelik
  Şems Çelik 05.04.2012 - 23:36

  agresif. cesaretli yürüğüşü cesur. kıskanç haksızlıklara tahammülü yoktur.iyi niyetinin suistimal edildiğini sezerse kinlenir asla affetmez. insana insan olduğu için saygı duyar.sevdimi tam sever.kuyruğuna basılırsa saldırgan hale gelir. işte o zaman oradan tüyün derim :) yalakalığı sevmez yalanı sevmez ikiyüzlülüğü sevmez. ayrıca nankör değiliz yiyidi öldürür hakkını yemeyiz. alımlı bakımlı güzeliz... :) akrep asilliğin simgesidir. nereden mi biliyorum kahretmesin bende bir AKREBİM.....)

 • Pınar Vardar
  Pınar Vardar 03.08.2010 - 16:26

  Hiç bir akrebin gözlerine baktınız mı?
  Bakmamanız elde diil.Çünkü onlar gözeri ile hemen dikkat çeker.Konuşmasına gerek yoktur.Yaşadığı derin duygular,içine gömdüğü hisleri,6. hissiyle herşeyi anlaması,kuvvetli hafızası,içinde taşıdığı sonsuz şehvet,tanrı vergisi çekiciliği,seksapelliği,tam bir sırdaş oluşu,sağlam karaktere sahip olması........işte buynların hepsi onun gözüne vurur.Bir akrep size öyle bakar ki kendinizi hipnotize olmuş hissedersiniz.Duyguları çok derin yaşıyan akrep,içinden her şeyi düşünür hisseder.Ama asla dışarı belli etmez.Onlarda çok dikkat çekici bir sakinlik ve ağır başlılık görürsünüz.Aslında onun içinde fırtınalar kopmaktadır.Eğer herhangi bir kötü niyetiniz varsa bunu kesinlikle farkeder.Çünkü o bunu sezer ve bilir.İşte o zaman ordan kaçın.Duygusal,romantik,sevgiy i sonuna kadar hisseden ve yaşıyan akrep konu savaşa gelince ondan korkulur.Çünkü onlar doğuştan ağır konuşma özelliğine sahiptir.Size öyle birşey söylerki,bu sizi damarlarınıza kadar zehirler.Boşuna onlara akrep denmemiş.Aslında çoğu insana ağzını yormaya bile değmiyeceğinden şöyle bir gözlerini size dikmesi yeticektir.... Akrep gizemli burçlardandır.İçinde ne düşündüğünü bilemessiniz.Çünkü hayal dünyaları okadar geniştir ki buna kapasiteniz yetmiyebilir.Su grubu olduklarından sesiz sedasız olduklarında seyrine doyum olmaz.Ancak kızdığı zaman kendinize sığınıcak sağlam bir liman bulsanız iyi olur. İşte karşınızdaki alımlı,sizi kendine mıknatıs gibi çeken,duyguları uç noktalarda yaşıyan,zehir gibi hafızası olan,yapılan iyiliği ve kötülüğü asla unutmayan ve karşılığını vermek isteyen,vefakar,sevdiği insana sonuna kadar büyük birt tutku ile bağlanan,sağlam ve kendinden emin duran,karizmatik kişiyi gördünüz mü? Büyük ihtimalle gördünüz.Onu fark eder etmez okyanus gibi derin bakışları ile sizi hemen etkiliycektir.İşte o bir AKREPTİR! ! ! ! Baktığınızda AKREBİN GÖZLERİ.....

 • Yağız Fırat Altındağ
  Yağız Fırat Altındağ 01.12.2009 - 19:39

  Akrepler, diğer 3 sabit burç gibi 8. kürede yani ilahi olanların tahtında ikamet ederler. Akrepler yazılanların aksine evrensel bütünlüğün farkında olup, dünya planında insanlığın,edep ve ahlakın, emsali görülmemiş temsilciledirler.

  Bir akrep, hayatını arzularına bağlı halde yaşamaya adamış ise; sizlerin onları (kindar,cinselliğe düşkün,ketum,acımasız vs) olarak kabul etmeniz pek tabii ki doğaldır. Ancak gerçek bundan çok daha fazlasıdır.

  Ruhsal açıdan gelişmemiş hiçbir ruh Akrep olarak Dünya'ya gelmez.
  Onlar Işığın sadık hizmetkarları ve Cennet'in batı kapısının bekçileridirler.

  Duyuların ötesindeki algıları onları kainatın en yüce kartalları halinde yahut yer altı dünyasının(arzuların) karanlık şafağında tekamül etmeye mahkum bir yılan olarak yaşatır.


  Gerçek Akrepler hiçkimseden kendilerini gizlemez yahut kin tutmazlar. Gizledikleri tek şey ise onların duyuların ötesinden aldıkları ilahi bilgilerdir. Onların yüzlerine emrettiği o soğuk ifadenin arkasındaki kaynayan yaşam kaynağını sizler ancak tahmin edebilirsiniz.

  Unutmayın; Muhammed ve M.Kemal'i selamlayın...

 • Dianadina
  Dianadina 02.04.2009 - 20:09

  Akrep burcu kadınını neredeyse çok iyi tanırım denilebilir. Çünkü ben kaçtıkça onlar beni buluyor.Hep gözde olmak hırsındadırlar. Ellerini kollarını sallamazlar, şans onlarladır. İstekleri ayaklarına geliverir. En çirkinleri bile erkeklere çekici gelir. Beğenilmeye bayılırlar. Hep kendilerinin sorunları vardır. Sizin derdiniz var mı diye sormazlar bile. En iyi aracılar bunlardandır. Kalbinizi rahatça kırabilirler. Asla yetinmezler. Sürekli her şeye sahip olmak isterler. Bu yolda herkesi de kullanıp harcayabilirler. Bilin ki çıkarı varsa sizi çevresinde tutuyordur. İkiyüzlüdürler. İnsanlar da bunları bir şey sanırlar. Siz uğraşıp didinirsiniz. Ama bir bakarsınız yine bunlar pohpohlanmakta. Gerçekten burçlar kuşağının bence en şanslı burçları bunlar.Ama bence en gıcıkları da. Ya inşallah bunlardan kurtulurum. Çünkü adamı akrep gibi de sokarlar...

 • ´m e R n n`
  ´m e R n n` 21.07.2008 - 18:43

  çekici
  sexi
  tutkulu...
  bakışları etkileyicidir
  gözleri güzell

 • Pınar Alev
  Pınar Alev 21.07.2008 - 15:32

  Tehlikeli bir burç.Ama çok sevimli ve cana yakın olurlar.Ne istediklerini bilen,hırslı kıskanç tipler.

 • Emrah Kağan
  Emrah Kağan 06.12.2007 - 09:25

  ``pervasız
  günü birlik yaşayan
  bohemspor
  amatör aktris
  sıfır işbitirici
  unuttuğunu unutan
  miskinoviç``
  bi arkadaşım vardı.Akrepti.

 • Sende Kalmışş
  Sende Kalmışş 10.11.2007 - 19:18

  benim burcum,üstelik yükselenim de akrep,çok kötü şeyler yazılmış,kıskançlık mı ne? :))

 • Metin Murat
  Metin Murat 02.11.2007 - 01:10

  Ben sahsen bir akrep bucu erkegiyim ve kendimi ögmek gibi olmasin ama bazen kendi kendime ´mükemmelmiyim ne´ diyorum..
  bizim arkadas bulmamiz cok zordur cünki cok ince eler dokuruz,yani herkesle arkadas olmayiz eger biriylede samimi olmussak arkadas olmussak o kisi bizim icin degerlidir.
  kalleslik yapmayiz yapanada tahammül edemeyiz, insanlara kisiligine ve kalitesine göre deger veririz,süpheciyizdir en kücük bir bakista,sözde herhangi bir olayda birseyler arar ve degerlendiririz kisinin özelliklerini beynimizde depolar gerektiginde aklimiza getiririz,maddiyata deger vermeyiz ama savurganda degilizdir bazi bizi tanimayanlar bize yakin olmasi mümkün olmayan insanlar bizi cimri diye tanimlar cünli bizim eli acik tarafimiz o kisilere kapalidir..
  en cok gicik oldugumuz uyamayacagimiz tiplerde sunlardir kendini kasan,havalara giren,ne oldum delileri,gevezeler,kivirtanlar(sözünden) ,cok bilmisler daha ekleyebilirim Tabiiki bu saydigim kisilerin özellikleri bizi etkilemez yani biz bunlari kaale almayiz hatta o insanlarla alay edercesine sahsen ben etkilenmis gibi görünürüm onlari haline gülerim ama yalnizca gülümserim.
  karsimizdaki kisiden gelecek iyi veya kötü tepkileri sezeriz.
  dostluklarimiz saglamdir,, su anda benim deger verdigim bir dostum yok arkadasim tanidiklarim var günlük hayatta is yaptigim oturup cay kahve ictigim insanlar var ama gercek dostluk yapacak bir insan halen benim karsima cikmadi belkide hic cikmayacak.
  ben kendim akrep olarak bu özellikleri tasiyan bir kisiligim var..
  iki yüzlülüge katlanamiyorum sanki insanlarin gözüne baktigim zaman iclerini görüyorum..

 • Leyla Şenkal
  Leyla Şenkal 25.09.2007 - 10:45

  Çevresine genelde ılımlı ve temiz kalpli havası veren akreplerin, insanları dumura uğratmakta üstüne yoktur. Kuşkucu, kıskanç ve iki yüzlünün biridir. Size ne zaman hangi yüzünü göstereceğini de asla kestiremezsiniz. Bazen şefkatli, sıcak, bazen de saldırgan ve soğuk bir buzdolabı gibi olur. Sizin yüzünüze gülüyor olması, asla size karşı iyi niyetler beslediğinin garantisi değildir. O tam bir tiyatrocudur. Hat safhada bencildir. Bu var ya bu, öyle melun bir şeydir ki, Allah bunun şerrinden düşmanımı bile korusun. Kafaya koydu mu yapar bu. Vücut dilini çok iyi kullanır. Yüz mimikleri en çok olan insan tipidir. Her olaya, her şeye bir mazereti vardır. Çok dikkatli ve akillidir. Avına sinsi sinsi yaklaşır. Eğer çevrenizde bir akrep varsa, bence onunla kesinlikle dost olmaya çalışın. Kıskançlığı yüzünden yapmayacağı şey yoktur bunun. Sürekli ilginin kendisinde olmasını ister. İnsani çileden çıkaracak kadar kendine güveni vardır. Burcunun adi gibi akrebin tekidir. Melek yüzlü şeytan lafı sanki bunun için söylenmiştir

 • Merve Bozal
  Merve Bozal 13.08.2007 - 14:09

  akrep burçlarını yeni yeni tanıyorum ama çok iyi sır tuttuklarını söyleyebilirim. Yazıldığı kadar ketum değiller çok ve cok seviyorum akrep burçlarını çok iyi arkadaslık yapıyorlar

 • Cgl Cgl
  Cgl Cgl 18.07.2007 - 00:23

  bilinmez çekiciliği olan burçtur...(oyle duymustum) (yükselenim akrep) (:P)

 • Ela Mihrace
  Ela Mihrace 13.07.2007 - 19:57

  akrep burcu olan çok arkadaşım var hiçbir kötülüklerini görmedim anlatıldığı kadar gaddar çekilmez insanlar değiller önyargılısın kardeşim :))) ama çok kıskançlar ve ırta yolları yok ya hep ya hiç başka kanunları yok

 • Burcu Ceyda
  Burcu Ceyda 11.07.2007 - 13:42

  yahu akrep burcu gazetelerde 24 ekim yazıyor ama internette 23 ekim yazıyor bu durumda 23 ekimde doğanlar akrep mi oluyor yoksa terazimi bu arada 4 yıl öncesi tamamen her yerde 23 ekim akrep olarak geçiyordu ne dengisiz bir burc bu yavvvv:(biri beni aydınlatsın çünki 23 ekimde doğdum :)

 • Ümit Kiris
  Ümit Kiris 10.07.2007 - 11:30

  Ben akrep burcuyum. Kimdir akrep nasıl biridir. Su grubu olmamız sebebiyle duygusalızdır. Kesinlikle aşırı kıskancız, Benciliz hepimizin aşırı egolorı vardır. Özellikle ilişkilerimizde partnerimizi kendimizin bir parçası gibi algılarız bu yüzden hava grupları ile (ikizler,kova,terazi) ile hiç yapamayız. Sevgi dilimiz kesinlikle dokunmaktır. Sevgimizi ilgimizi dokunuşlarımızla anlatırız. Hepimiz az veya çok ukalayızdır. Bir akrebe ukalasın dersiniz o size ukalanın akıl kökünden geldiği gibi bir ukalalıkla cevap verebilir. :) Kesinlikle hırslı kişiliklerimiz vardır. Öfkemiz aslanın kükremesine benzemez sonunda bir yok ediş vardır bazen kendimizi bile yokederiz. Fakat akrepler 3 gruptur. Kartallar kertenkeleler ve yılanlar. Ben kertenkele grubundayım. Kartallar gerçekten yüksek şahsiyetlerdir akrepsi özelliklerini toplumun ve başkalarının iyiliği için kullanırlar.Biz kertenkeleler ise sadece hakettiğini düşündüğümüz insanlara lütfederiz zamanımızı ve küçük dağları yaratan kudretimizi :) yılanlar en kötüsüdür bu tip akreplerden diğer akrepler bile çekinir: :) Onlar kendi çıkarları için evreni bile yok edebilirler. Genelde suçlu kişiliklerdir. Hırsızlar dolandırıcıların kolay yakalanamayanları bu akrep gruptan çıkar. Ayrıca soğuk kanlı katillerdir. Bütün akreplerin ortak doğası ise tezatları içinde barındırmalarıdır. Çevrenizdeki en gaddar ve en merhametli kişi aynı akrep burcu olan şahıstır. Sevdiği içiin canını verebilen ama bir pire için yorgan değil taptığı aşkını yakabilen de yine akreplerdir.

 • Nurhan Guder
  Nurhan Guder 03.07.2007 - 01:53

  kaf dağından herkeze selamlar..:D

 • Nurhan Guder
  Nurhan Guder 29.06.2007 - 02:07

  yükselenim..
  bu yüzden kibirliyim..kindarım..kompleksliyim..adaletsizim..
  iyi ki bu burcta değilim..bütün bunların bilmemkaç katı..artı kendini beğenmişlik..ne işim var kaf dağında...

 • Emre Kul
  Emre Kul 15.04.2007 - 09:46

  akrep burcu bence herkesin olması gereken bir burç. Ya akrep değilseniz bile öyle davranı verin canım falan filanla olmaz bu işler sölim. çakma akrep olmaz zaten akrepsen taklit neyin olmaz. ideal koca baba çocuk işçi patron lider akreptir. aslan halt etmiş. yıldızın şekli aslana benziyor diye aslan gibi mi olacak mış. yok yee. akrep dünyayı kurtaracak kişidir yazın bunu bi yere.

 • Labi Durla
  Labi Durla 07.04.2007 - 01:49

  hele de siz akrepler berbatlarin icinde en berbat olan, en icten pazarlikli, en kiskanc, ahlak anlayisiniz sifirin altinda bilmem ki kactir. belkide bu yuzden akrep burcundakilerin cogu eninde sonunda korkunc bi cinayete kurban giderler. canini seven akreplerden uzak durmali ;)

 • Kerem Bayrak
  Kerem Bayrak 24.03.2007 - 14:21

  benim burcum.......

 • Ayşegül Kama
  Ayşegül Kama 13.02.2007 - 23:04

  Ben de akrep burcuyum ama burç kitaplarında yazanlar özellikler bana pek uymuyor,doğrusu astroloji kitaplarına inanmıyorum.

 • Jhukfgkrfgmvjhg
  Jhukfgkrfgmvjhg 27.01.2007 - 23:24

  ultraslan arkadaşıma kesinlikle katılıyorum... :))) aynısını bide benim yazmama gerek yok... bi de ilaveten şu varki....en asil burçtur AKREP......

 • Gülcan Özkan
  Gülcan Özkan 22.01.2007 - 22:28

  psikopat değiliz arkadaşlar yapmayın lütfen :)) okadarda değil...
  kıskancız,,kinciyiz,,cana yakınız,,sıcak kanlıyız,,kararlıyız,,duygusalız,,sahiplenmeyi severiz,,ihtiraslıyız,,tutkularımız vardır..bundan daha güzel bir burç olabilirmi Allah aşkına :)) burcunun akrep olmasını isteyen ne çok insan var ben bilirim :)

 • Derya Derya
  Derya Derya 11.11.2006 - 00:06

  sakın bu burçtan bir düşman edinmeyin..

 • Ayça Özçelik
  Ayça Özçelik 25.09.2006 - 13:01

  mensubu olduğum, hep sekse olan düşkünlüğü ve acımasızlığı haksız yere ön plan çıkarılan burçtur. Hayatımda pek çok akrep burcu insanı gördüm ama hiçbiri o kıytırık astroloji kitaplarında anlatıldığı gibi değildi.

 • Gül Solmaz
  Gül Solmaz 17.09.2006 - 15:38

  ama her akrebin böyle olacağını da sanmıyorum
  bu ona özel bişey.......

  başka biri aklıma geldi de :))

 • Gül Solmaz
  Gül Solmaz 17.09.2006 - 15:37

  sonsuz güven :))

  erkeklerde nasıl olur bu burç onu bilemiyorum ;)

 • Esra Lionking
  Esra Lionking 17.09.2006 - 13:56

  karşısındaki etkilemeyi bilen bi burç bence.sizi gözleriyle kısa bi sürede etkileyebilir...ve akrep bi erkek arkadaşım vardı aşık olmaktan korkardı.çok sevse bile diğer arkadaşı aşıksa kızdan vazgeçer.arkadaşını asla yarı yolda bırakmaz.aşkını kalbine gömer..

 • Merve Kaya
  Merve Kaya 12.09.2006 - 13:00

  benim burcum akrep
  psikopatlıkla alakası yok
  genelleme yapmayalım lütfen

 • Esin Altuntaş
  Esin Altuntaş 12.09.2006 - 12:53

  bütün akrepler birleşin yihahahaha! ! ! ! ! !

 • Ney
  Ney 11.09.2006 - 13:56

  psikopatlar topluluğu

 • Merve Kaya
  Merve Kaya 11.08.2006 - 14:03

  akrep bütün bu yazılanlar kadar kötü bi burç değil aslında........
  ben kendimden biliyorum :-))

 • Devrim Öztürk
  Devrim Öztürk 04.08.2006 - 10:47

  Olumlu Yanları: Sırdaş. Duygularım belli etmez. Gerçek dost. Cazibeli. Güçlü. Seks sembolü. Çalışkan. Kararlı. Unutmaz. Güçlü sezgiler. Güçlü duygular. Yüksek imajinasyon. Anlayışlı. Dikkatli. Yüksek analiz gücüne sahip. Sevgi. Pişmanlık.

  Olumsuz Yanları:Kindar. Kuşkucu. Kıskanç. alıngan. Dik kafalı. Suskun. Akrep gibi, zehirleyici. Alaycı. Ben merkezci. İhtiraslı
  Bir akrep burcu olarak bu özelliklerin %95'ini taşıyorum... :) Akrep burcu su grubundandır ve sabit niteliktedir.Bu yüzden dik kafalı,dediğim dedik,asla taviz vermez,iğneleyici konuşur,yalanı ve iki yüzlülüğü sevmez.Aslında bir akreple tartışmaya girmek kolay değildir; ancak onun kişiliğine, duygu-düşüncelerine saygısızlık ve vurdumduymazlık edildiğinde kolayca saldırgan olabilir...(Su grubunda olduğu için ilk olarak su grubu burçlarıyla anlaşır ve aynı zamanda toprak grubu burçlarıyla da anlaşır..Sonuç olarak::Yengeç,Balık,Başak,Boğa ve Oğlak iyi anlaştığı burçlardır.) Akrep burcu insanı duygularını istemediği sürece belli etmez.Herkesin sırdaşı olabilir ama; kendi içini herkese dökmez.Mantığıyla hareket etmeye çalışsada içten içe duygusaldır((Çaktırmazz :)) Su grubundan olduğu için kırılgan,hassasdır.Ancak bu yengeç ve balıkta olduğu gibi çok belli değildir ve o içinde yaşar.....Bir akrep olmaktan gurur duyuyorummmm.....(yükselenimde kova :))))

 • Nazif Kaymak
  Nazif Kaymak 27.07.2006 - 16:54

  eğer bir akrep burcu sevgiliniz varsa dört dörtlük olmalısınız.

 • Derya Derya
  Derya Derya 06.07.2006 - 01:42

  dostunuzsa sırtınız yere gelmez ama düşmanınızsa vay halinize!

 • Nazif Kaymak
  Nazif Kaymak 01.06.2006 - 17:07

  siddetin ve sertliğin sembolü

 • Papatya Güneş
  Papatya Güneş 28.02.2006 - 22:45

  akrep keçi kadar inatçı bir deniz kadar derin ufuk kadar uzaktır ona yaklaşmak için engelleri aşmak gerek ben meselaa :)

 • Papatya Güneş
  Papatya Güneş 28.02.2006 - 22:43

  gizem tutku sırdaş iyi bir dost nefret aşırı kıskanç ve sadık yardımsever
  maceracı heyecanlı cesaretli cüretkar

 • Selcen Yalçınkaya
  Selcen Yalçınkaya 07.02.2006 - 10:56

  nie nerde ne zaman ne yapacağım belli olmuyor benim yaa? ?
  yoksa ben yoksa ben yoksa ben..........boşlukları adam gibi doldurun yoksa.......

 • Nimet Özdağ
  Nimet Özdağ 17.01.2006 - 16:10

  dışarıdan bakıldığında soğuk, ukala, mükemmeliyetçi görünüyor. bir insanı ilk bakışta tanır ve oan onu sever veye hiç sevmez. bu sezgisi çoğu zaman doğru çıkar. kendimden biliyorum. bir insana ısınamazsa onda kesin birşey vardır

 • Cetin Carik
  Cetin Carik 17.01.2006 - 00:52

  arkadaş olarak çok sevdiğim, çok iyi anlaştığım fakat kendi gözlemlerime dayanarak erkeklere bu burç kadınıyla sevgilillik ilişkilerinde yamuk yapmaması gerektiği tavsiyesini verebileceğim, sezgileri kuvvetli, inatçı, zaman zaman oldukça kıskanç, istediğinde tam bir öç tanrıçası haline kolaylıkla gelebilen iddialı ekim sonu kasım ortası doğumlu kadınlara söylenen söz...

 • Sevgi
  Sevgi 14.01.2006 - 15:27

  akrep burcu benim atnımlamamla aşkı en iyi yaşamayı bilen tutkulu şehvetli yazı ve konuşma dili harika saygılı bayanla olsun erkek olsun diyoloğ kurmada 1 numara inatçı kimseler

 • Nazlı Kara
  Nazlı Kara 12.01.2006 - 02:06

  Ya Hep liği Ya Hiç liği çağrıştırıyor.

 • Deniz Yılmaz
  Deniz Yılmaz 28.12.2005 - 22:12

  tabii ki beni çağrıştırıyor.uçurumlar,kararsızlıklar,derin duygular...
  kendini sert zırhına bürümüş kimi zaman duygusal kimi zaman psikopat insanlar.anlamlı bakışlar ve en önemlisi yine kendi küllerinin arasından dirilen lider ruhlu insanlar.hayatı gerçekle yaşayan ve onların sorunlarından kaçmayan insanları hatırlatıyor bana.ölümü ve yeniden doğuşu.hayatını düşünerek ve hayatın amacını düşünerek geçiren insanlar.işte size halil CİBRAN ın bir sözüyle akrepler;

  'deli ol ve bize algının peçesinin ardında ki gizleri anlat.hayatın amacı bizi bu gizlere yakınlaştırmaktır ve delilik bunun en hızlı atıdır.'
  hepinize sevgiler

 • Gülçin Yilmaz
  Gülçin Yilmaz 25.11.2005 - 15:24

  erkeklerinin kankalığı sağlam olur, dişilerinden bişey olmaz...

 • Tülinyıldız
  Tülinyıldız 25.11.2005 - 14:11

  akrep asla nankör değildir onun kendine sakladığı bir yüzü vardır bunu asla kimseye göstermez akrep kırıldığı zaman iç dünyasına yani gerçek akrebe dçner herşeyini orada yaşar kurar tartışır analiz eder sonuca varır eğer haklıysa o zaman bittin gittin demektir asla yaş tahtaya basmadığımız için herkes bizi nankör sanıyo oysa biz bir kişiyi daha ilk görüşümüzde kişiliğini ortaya dökmek gibi yeteneği olan nadir bir burcuz BİZİ KISKANANLAR NANKÖR DİYOR inandığımız her olayda sonuna kadar gideriz inanmadıkmıda banane der arkamızı döneriz her normal insan gibi :)