Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Anıl Selek
Anıl Selek

SÖZ UÇAR YAZI KALIR DENSE DE BAZI SÖZLER ÖYLE KUVVETLİDİR Kİ KALPLERE KAZINIR

 • amin maalouf22.07.2009 - 15:21

  Tüm eserleri ayrı bir tat. Dili, betimlemesi ve ana hikayeleri ile Dünya'nın kesinlikle ilk sırayı paylaşan yazarlardan.

 • acun ılıcalı22.07.2009 - 15:17

  Ülkemizin küçük Amerika olduğu iddiasını ispatlayanlardan biri. Çok da anlamlı olamayn bir uğraşla bu kadar meşhur olmak ve para kazanmak akla yakın gelmiyor.

 • Sigara içmek yasaktır22.07.2009 - 15:08

  İnsanlar birbirlerine saygı duymak zorundadır. Hayatın yaşanması sırasında zaruret içermeyen bir takım davranış ve tüketimler diğer insanlara zarar veriyor ya da rahatsı ediyorsa mutlaka kısıtlanmalı. İnsanın doğal yaşam süreci içinde olmayan bir illet sigara konusunda da içmeyenlerin önce sağlığı daha sonra da rahatsız olabilecekleri akıldan hiç çıkmadan sadece kendine ait özel alanlarda kullanılabileceğini düşün üyorum. Bana kalsa hiç olmazsa daha iyi olur ama malum istisnasız yasaklar çözüm getirmez. Bu yüzden kısıtlamalara sonuna adar katılıyorum, aslında çok geç bile kalındı.

 • ahiret18.07.2009 - 17:25

  İnananlar için kaçınılmz son, inançsızlar içinse 'sıfır' olasılık...

 • ahmet çakar18.07.2009 - 17:23

  Birçok güzel sıfatı isminin önüne eklemeyi başarmasına rağmen neden hala kompleks içinde olduğunu çözemediğim, televizyonda gördüğümüz kadarıyla karşısındakine karşı saygı kurallarını pek önemsemeyen, iticiliği çekiciliğinden baskın ve 'keşke hep hakem olarak kalsaydı' dediğim zat-ı muhterem.

 • 6. his18.07.2009 - 17:19

  Belki de pekçoklarının henüz kullanmayı keşfedemediği iletişim kanallarımız.....

 • adolf hitler 18.07.2009 - 17:17

  Bir süre öncesine kadar deli olduğundan daha fazla zeki ve yetenekli olduğunu düşünüyordum. Ama tarihsel gerçekleri daha iyi etüt etme ve inceleme fırsatı bulunduğumdan beri, daha açıkçası; İsrail Devleti'nin kurulması için yine aynı güçler tarafından hem parasal hem siyasi olarak desteklendiğini ve her ne kaar soykırım olmasa da amaç yolunda fakir yahudilerin katlini isteyen siyonistlerin maşası olduğunu anladığımdan beri gözümde hiçbir değeri kalmayan Alman.