Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Müjdat Çiftçi
Müjdat Çiftçi

ÖLÜMDEN DEĞİL YAŞANMAMIŞ HAYATTAN KORK.

 • hacker02.11.2007 - 10:21

  hacker sadece msn kırıcı yada banka dolandırıcı gıbı kucuk seyler le ugrasanlara denmez aslında turkcesı hacker bıle degıl. bilgisayar korsanı'dır bızım halkımıza hackerlık dedıgınızde akıllarına gelen ılk sey msn kırmaktır. bilgisayar korsanlarının cogu devlet adına gizli teskilatta calısan usta birer bilgisayar operatorudur. network uzerınden baglandıkları bilgisayarlardan kendilerine gerekenleri alır ve cıkar. msn kırmak site bloklamak ve baskasına ait bir sifreyi sallayarak ogrenenlere biz bu alemde lamer diyoruz. yani acemi bilgisayar korsanı.. saygılarımla.

 • belki06.10.2007 - 08:02

  'belki' kelimesinde kesinlik oranı yok ve insanlarımız ' belki' ve 'ama' kelimeleri ile yaşıyorlar bende o insanların içindeyim :) umarım hiçkimse belki lerle yaşamaz.

 • filistin08.07.2007 - 17:16

  filistin ban acımasızca öldürülen çocuklardan çıkan kokuları.. aglayan anaları, kopan bacakları,kolları, ve bu ülkenin yok oluşuna göz yuman hain ülkeleri... filistinin dünyadan silinmesi içim israile yardım eden dalkavukları. yiyecek ekmeği yokken ona buna peşkeş çeken yalakaları ve en önemlisi savaşların tek nedeninin para olduğunu bunu üreten ülkenin en büyük ülke olacağını ve her acı verenin mutlaka allah-ü teala tarafından gazaba uğrayacaklarını hatırlatıyor. dilerim acı çektirenler cehennem ateşinde yanarlar.

 • adolf hitler 08.07.2007 - 17:11

  adolf hitler denilince aklıma ilk filistin israil savaşı gelir.. 2. dünya savaşında adolf israillilere karşı soykırıma girmişti ve ne yazıkkı o zamanın rusya sı almanları püskürtmüş ve bu günki kasap israillilerin filistindeki kadın cocuk erkek leri vahşice öldürmesini engellemişti.. kuran-i kerimde bile bir ayette şöyle yazar. ' dünya üzerinde gökten ateş yağacak tek kavim israil oğullarıdır. zinhar onlar ne rab'a nede peygamberlere inanırlar' hadis-i şerif. umarım anlıyorsunuzdur dostlar. keşke adolf hitler israil oğullarını katletse idi de bugünki savaşta savaşacak tek bir israilli bile kalmasaydı..

 • dansöz19.12.2006 - 12:20

  bana serdar ortacın rezil ve anlamsız sarkısını hatırlatıyor.. o adamdan ve sarkılarından nefret edıorum:@

 • ölüm27.11.2006 - 12:52

  yasam denizlen uzun bir yol. ve bu yolculukta sonuna geldiğimiz duraktır ölüm...