Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • ip12.06.2006 - 18:43

  İşçi Partisi'nin kısa yazılışı...

 • ulusal cephe12.06.2006 - 18:39

  Türkiye'nin gerçek ve asıl cephesi. Birtakım karanlık güçler onları yıpratmaya çalışsa da; bu, onlardan korkmaya başladıkları anlamına gelir. Evet korkun! Çevirdiğiniz envayi türlü dolap, bir gün gelecek, başınıza geçecek.

 • fethullah gülen31.05.2006 - 17:18

  İslam'ı Hıristiyanlaştırmak için uğraşan Yahudi toumu. Ne tezat, değil mi? Müslümanlık bu işte.

 • bediüzzaman said nursi26.05.2006 - 18:32

  Yahudilerden feyz alan, hattâ adını bile Endülüs'lü bir kardinalden alıp onun gibi olmaya çalışan; İslam'ı Yahudileştirme misyonunu üstlenmiş, ama bunu becerememiş fırıldak bir sözde din alimi. Bugün onun görevini Fettullah üstlenmiş durumda. Müslüman ülkeler dururken Amerikalara kaçmasından veYahudilerin kacağından inmemesinden belli olmuyor mu?

 • Sami Yusuf22.05.2006 - 13:24

  Sami Yusuf bana; Arapça dururken, iğrenç bir şiveyle ingilizce şarkı söylemeye çalışan, aslını ve özünü yitirmiş, onursuz ve de gurursuz bir din sömürücüsünü çağrıştırıyor. Birileri çıkıp Türkçe ibadetten ve ezanın Türkçe okunmasından bahsedince kıyametler kopuyor; ama bu adam Hıristiyan dilinde 'Allah', 'Muhammet' naraları atınca kimsenin gıkı çıkmıyor. Tam bir islami ikiyüzlülük örneği işte.

 • jitem22.05.2006 - 12:57

  Jitem; CIA, MOSSAD ve MİT'in ortaklaşa yaptıkları bir sürü iğrenç eyleme maske olarak kullandıkları askeri ve hayali bir istihbarat örgütü

 • ulusal kanal06.05.2006 - 16:47

  Ulusal Kanal, gördüğüm ve izlediğim kadarıyla, Türkiye'nin ve haberciliğin yüzakı bir kanal. Orada ne dış güçlere uşaklık, ne para babalarına yardakçılık, ne de program yapıyorum diye milletin beynini iğfal etmek var. Hele Türkiye düşmanı sözde çok izlenen diziler ve haber programları hiç yok. Orada gerçek Türkiye ve gerçek Türk insanı var. Destekliyorum, desteklenmesini temenni ediyorum...

 • istanbul06.05.2006 - 16:36

  Son 20 yıldır doğru dürüst bir Belediye başkanına ve Belediye kadrosuna sahip olamamış tek şehir. Sahip osaydı eğer, şu güzelim şehir bu hale gelir miydi? Trafik rezalet, almış başını gidiyor, kaldırımlar bile otopark olmuş, yayalara birşey kalmamış. Otopark mafyası ona keza; her yer otopark, ama onca para kimin cebine gidiyor? Gürültü kirliliği başka bir alem; her dükkandan ve her arabadan çıkan güldür güldür müzikten sokak ve caddelerde huzur içinde yürümenin imkânı yok. Akşam eve haşat ve kafamız kazan gelmemiz bundan. Seyyar satıcısıyla, işportacıyla tam bir karnaval! Yüz bilmem kaç proje ile İstanbul trafiğine çözüm bulacağını zanneden aklı evveller; çözümün yol, köprü ve kavşak inşaatıyla sağlanamayacağını ne zaman öğreneceksiniz? Daha önce de yapılmıştı aynı şeyler, gördüğünüz gibi, yetmedi. Yine yetmeyecek. Ama dostlar alışverişte görsün, eş-dost birtakım hatırlı şirketlerin cepleri dolsun, değil mi? Çözüm nedir, ben söyleyeyim mi? İnsanların doğdukları yerde doymalarıdır. Eğer insanlar doğdukları yerde doymuyorlarsa, tasını tarağını satıp büyük şehirlere göçmeleri kaçınılmazdır. Demek ki neymiş? İnsanlara yurt çapında geçinme ve iş imkânları sunacakmışsınız. O zaman bakın bakalım geliyorlar mı? Ne işleri var? Ama bunu yapmazsınız. Çünkü o zaman işinizi yapmış olıursunuz ve İMF'deki babalarınız da buna çok kızarlar, değil mi? Ah, sizi gidi siziler siziiii.

 • türk06.05.2006 - 16:20

  Türk, her şeyden önce bir ulusun adıdır, yani çoklarının sandığı ve iddia ettiği gibi, bir IRKIN adı değildir. Türklük, bir siyasi kavramdır aynı zamanda. Bu yüzdendir ki Mustafa Kemal Atatürk, 'Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes Türk'tür! ' demiştir. Yani; İster Çerkez olun, ister Boşnak olun, ister Kürt olun, ister Ermeni ya da başka bir şey olun; 'Vatanım Türkiye'dir! ' diyorsanız eğer, işte siz Türk'sünüz. Türk olmak için, bu vatanı sevip kollamaktan başka bir şart yoktur, sevgili arkadaşlar.

 • kurtlar vadisi06.05.2006 - 16:08

  Türkiye'ye karşı yapılan Amerikan operasyonlarının kilit dizisi. Milletin beyni bu dizideki sözde gerçeklerle bulandırılıp, öte taraftan gizli işler beceriliyor. Herkes bu diziyi Milliyetçi bir dizi zannediyor, ama tam tersi. Hizmet ettiği tek şey, Amerikan emperyalizmi.