Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Ümraniye Belediyesi Şiir Yarışması
Hakan Ateistim
Hakan Ateistim

DİNDAR İNSAN DÜŞÜNEMEZ, DÜŞÜNEN İNSAN DİNDAR OLMAZ. (HAKAN) , NE KADAR ÇOK BİLİM O KADAR AZ DİN. (HAKAN)

 • ateizm12.07.2008 - 17:45

  ateizm ve din grubumuzun arşivini incelerseniz gerçekten ateizm nedir öğrenirsiniz. Dolayısı ile böyle saçmalamazsınız.

  Hakan

 • ateist12.07.2008 - 16:46

  siz ne anlarsınız? ? ? HJayatınızda kac tane ateizm ile ilgili kitap okudunuz? ? ? Hadi ateizm ile ilgili kitap okumadınız da inandığınız dinin kitabını okudunuz mu? ? Okudunuzda sorgulama cesaretini gösterdiniz mi? ? ?

  Hiç sanmıyorum. O zaman ateist nedir ben size söyleyeyim. Oule sizin soylediğiniz gibi bilgisiz cahil hiçbirşeyden anlamaz değildir ateist. inanmadığı dinleri bile adamakıllı incelemiş, hepsinin kocaman bir uydurma ve fos oldugunu görmüş bir insandır. Artı ateist bilimle içli dışlıdır ve din in üfürüklerini bilim yoluyla da çürütür.

  ayrıntılı bilgilenmek biraz olsun cehaletinizi azaltmak istiyorsanız 'ateizm ve din ' grubunun arşivini bir zahmet inceleyiniz. inceleyinizde içinde dogdugunuz toplumun hurafelerini ve sizlere dayatılan arap mitolojisinin iç yüzünü görebilesiniz.


  Hakan

 • ateist29.06.2008 - 22:22

  İnsanlar evrim gecirmemişti ve birer primat tı. sonra yüzyıllar geçti ve evrim geçirdiler, hayatı varoluşu anlamlandırmaya başladılar ve binlerce yaratıcı peydahladılar. sonra aklı gelişti ve bunları süreç içerisinde elediler ve tek e indirdiler ve zamanla birileri çıktı ve bu tek ide elediler işte o zaman ATEİST oldular.

 • fethullah gülen22.05.2008 - 20:27

  Amerikan BOP unun ve bunu saglamak için uydurdugu ılımlı islam projesinin PİYONU

 • aşk20.05.2008 - 22:54

  sevgilinin yalanlarının karşı tarafta oluşturduğu, gözlerini kör eden ve aklını durduran bilinç üstü duygulanım durumu. Tek ilacı MANTIK

 • ateist06.05.2008 - 17:18

  herhangibir yaratıcı kavramının olmadıgını, insanların bu kavramı sadece kafadında oluşturduklarını savunan bu konuda bayaaaaa okumuş yalamış yutmuş birisi. Yani ben. :))))

 • aşk06.05.2008 - 17:15

  şu an içinde bulunduğum psikolojik durum, cektiğim acı

 • ölüm06.05.2008 - 17:12

  ölüm tüm biyolojik varlıklar için sadece bir son. Bunlar arasında kendini insan olarak adlandıranlar için sonrasında yaşamın olduğu sanıman bir kandırmacadır.

 • ateist10.07.2007 - 17:51

  basit mantıklar devam ediyor

  sevgili insanlar bir seyde dogruya ulaşmak istiyorsanız ilk soruyu kendiniz sorun NEDEN? ? ? ? yanıtını verin ve tekrar yanıta neden diye sorun. aklınızını almadıgı bilimsel olmayan konuları beyninizden silin.

  ölüm bize gelen bir sey değil yaşamın bir sonu, tum canlı varlıklar tum bakteriler gibi.

  bu mantıkla bakarsak yasam da yaratıcı tarafından verilmektedir.. o halde anne ile babanın yataga girmesini yaratıcı mı saglamaktadır? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

  Hosca ve sevgiyle kalın. Hakan

 • ateist09.07.2007 - 14:33

  Ne kadar zırvalamışsınız.

  Hem kafanızda herşeye kadir bir yaratıcı hayal edeceksiniz, bu tanrının canlıları bir şeylere muhtac olarak neden yarattıgını sorgulamayacaksınız, sonra da yaratıcının verdiklerine karşı kul un muteşekkkir olması nedeniyle namaz kılması gerekiyor diyeceksiniz. Diger taraftanda yaratıcının bir şeyleri verdiğini one surerken hep iyi şeyleri ornekleyeceksiniz ama dunyadaki tum dogal ve insani felaketleri, olumleri, savaşları, sefaletleri de yaratıcının vermesi gerektiğini hic gormemezlikten geleceksiniz peeehhhhh

  Uyanın ve gozlerinizi acın, tarih boyunca toplumların mitolojileri olmuştur. Bu mitolojiler bilimsel yoklugun urunleridir. ha yunan, ha hitit, ha sumer, ha roma, ha da arap mitolojisi, hiç birisinin digerinden farkı yoktur.

  Hosca ve sevgiyle kalın. Hakan