Kültür Sanat Edebiyat Şiir

kerem özyeğen sizce ne demek, kerem özyeğen size neyi çağrıştırıyor?

kerem özyeğen terimi Emsar– tarafından tarihinde eklendi

 • Gözde Akbulut
  Gözde Akbulut

  Mor ve Ötesi'nin gitaristi,mütevazi,şeker,yakışıklı,esprili,harikulade insan,abicim,herşeyim..

 • Berivan Yıldırım
  Berivan Yıldırım

  Çok güzel gitar çalıyosun :) (bu arada sesinde çok hoş :)) sahne performansın SÜPER ;) İnşallah bi gün bende senin gibi gitar çalabilirm ;) kıvırcık saç sana çok YAKIŞIYO ;)

 • Berivan Yıldırım
  Berivan Yıldırım

  Ayıp olmaz mı klibiniz MUHTEŞEM OLMUŞ :) Çok beyendim.Her zaman ki gibi muhteşem gitar çalıyodun :) Diğer kliblerinizdede öyle :) Mor ve ötesini çokkkkkkkkk seviyom :)

 • Berivan Yıldırım
  Berivan Yıldırım

  ♥ Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

 • Berivan Yıldırım
  Berivan Yıldırım

  ♥ Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...

 • Berivan Yıldırım
  Berivan Yıldırım

  ♥ Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

 • Berivan Yıldırım
  Berivan Yıldırım

  sizi tekrar d.bakıra konser vermeye bekliyoruz :) konser harikaydı!

 • Berivan Yıldırım
  Berivan Yıldırım

  GİTAR ÇALIŞINA BAYILIYORUM ;)

 • Hoodoo
  Hoodoo

  rockizm kapsamında olan konsere gittik,ardından biosa.çok geçmeden grup üyeleri bara geldiler.kerem özyeğen ve harun tekinin yanında güzel hatunlar vardı inkar edemiyeceğim.biri sarışın diğeri kızıldı yanılmıyorsam.bir süre onları izledik.bayaa eğlendiler.ama sonra nolduysa kerem bey bardan gitti,harun beyin yaptığı şeyleri anlatmayacağım bile.ağzımız açık izledik..hani diyorlar ya' iyi çocuklar,kültürlü çocuklar,temiz ahlaklı beyefendiler'diye..
  beyefendilik kalp kırmaktan mı ibarettir sorarım sizlere..

 • Handan Yerlitaş
  Handan Yerlitaş

  gecen gece rokizmir festivalinde yer alan grubu ile sahnede dinleyicileri coşturmuş konser bitiminde de kızıl saçlı sevgilisi ile alsancakta görülmüştür.Grubun solisti Harun Tekin'inde son 4-5 aydır yanında gördüğüm sarışın sevgilisi kaan tangözeyle adı anılmış olan bahsi gecen İzmirli sarışın hatundur.Tüm gece boyunca karşı taraftan arkadaşlarımla eğlenirken takip ettiğim kadarı ile ikilinin birbirlerine olan yakınlığı takdire layikken yapılan bir ayıp ile tüm geceleri maf olmuş,mekanda ki insanlarında keyfi harun tekin sayesinde yeterince kaçmıştır.şiddete bulaşmadığıma şükrediniz! !

 • Özge Karsli
  Özge Karsli

  bir pena da fena olmazdııı :)

 • Özge Karsli
  Özge Karsli

  kerem olurda bu msjı görürsen lütfen benle irtibata geç.anneni kaybetmişsin inan çok üzüldüm.bunun nasıl bir duygu olduğunu biliyorum.başın sağolsun.gitar ve sen wazgeçilmezsiniz...kendine dikkat et.hep gül insan gülümsedikçe varolur.

 • Gözde Deniz
  Gözde Deniz

  onlar için bastırdığımız tişörtü imzalarken söylemediği güzel söz kalmadı............bizi çok sevindirdi....taaaa kiiii tişörtün arkasını çevirinceye kadar...arkasında onlardan alıntı bir söz vardı ki o da şöyledir..'GÜZEL BİR HAREKET ÇEKMİŞİM DÜNYAYA'..........görünce çok şaşırdı....eveledi geveledi.....ve sürekli çok şey bir söz bu dedi.........çok ne olduğunu ısrarla sorduğumda ise aklına başka bir şey gelmediğinden olsa gerek,,,,,,çok iddialı bir söz bu dedi...ama asıl bulmaya çalıştığı sıfatın o olmadığından çok eminim....daha acımasız ve daha aşağalayıcı bir şeyler aklından geçtiyse de söylemedi..........sonrasında düşününce acaba bu sözün GÜL KENDİNE albümlerinde on birinci şarkı olan 'BİR'in bitiminde yer alan hidden track olduğunu unutup unutmadığı hakkında saçma bir soru takıldı aklıma......herneyse ne olursa olsun seviyorum ben bu şaşkın ördeği...........

 • Nilüfer Kunter
  Nilüfer Kunter

  çok ii bi müzisyen her şeyden önemlisi..resmen adam gitarı konuşturuo..başarılarının dewamını diLiorm..umarım harun we onla bi gn tanşma fırsatını bulurum=)

 • Onur Garip
  Onur Garip

  albüm çıkmadan az bi vakit önce annesini kaybetmiş,fakat yılmayarak,kopmayarak hayattan işine ve grubuna ne kadar bağlı olduğunu; artık müzikten zevk almıomu acep? diye endişe edenlere BÜYÜK DÜŞLER'deki elektro riffleriyle cevap veren,en başaraılı elekrto morcu...

  sosyoloji eğitimi almıştır..şebnem ferahın son albümünde back vokal ve gitarda tınılarını bulabilirsiniz..konserlerde yerinde duramaz,hoplar,zıplar ve neşemize neşe katar...çok konuşmaz ama çok güzel güler ve çalar :)

 • Burcin
  Burcin

  ewet başı saolsun..çok üzgündü:(:(

 • Nilüfer Kunter
  Nilüfer Kunter

  mor we ötesiinin en çılgın elemanlarından..geçen ay annesi ölmş..:(:(başı saolsun..

 • Nilüfer Kunter
  Nilüfer Kunter

  mor we ötesiinin en çılgın elemanlarından..geçen ay annesi ölmş..:(:(başı saolsun..

 • Senem Eren
  Senem Eren

  mvö'nin başarılı elemanı. kendilerini çıktılarından beri takip etmiyorum. ama sanırım yeterince bilgim vardır. türkiyenin en kültürlü grubunun dolayısıyla kültürlü bir elemanıdır kendisi.

 • Burcin
  Burcin

  eee kimse yokmu kerem hakkında yorumda buluncak? e hadi ama...

 • Burcin
  Burcin

  ok.benim sana darıldığım falan yoktu zaten.ama farketmez yani.ben ole biliyorum. :)
  nekadar doğru orasını bilemem tabii..

 • Hazal Tüfekçi
  Hazal Tüfekçi

  üniversite mezunumu eksi solukte ole yazmıodu nese hadi barısalım

 • Burcin
  Burcin

  bak demekki insan istedii zaman sakin olabiliyormuş.nyse sn merak etme o halinden memnundur eminim.ztn memnun değilse ble gruptan ayrılır onu orda zorla tutan yok.ayrıca o üni.mezunu.

 • Hazal Tüfekçi
  Hazal Tüfekçi

  ha bende takip etmiyodum ilk cıktıklarından beri.sen nerden biliyorsun.hem ben oğle düşünüyorum ben mor ve otesinin gidasına kotü demedim o rahatsız oluyodur bu durumdan belki alala.iyi o zaman kendi gidisatından memnun değil gibi bir hali var o zaman.bi problemi var belli

 • Burcin
  Burcin

  cnm bn 19 yaşındayım.bunun yaşla veya herhangi birşeyle ilgisi yok.ayrıca bn ilk çıktıkları yıldan beri takip ediyorum onları! oyuzden benden fazla bilgin olması biraz komik bi durum.tabi öyleyse.nyse bn o tv programını izlemedim.ama öyle birşey demişsede seninde yazdığın ve anladığın gibi(umarım öyledir) KEREM gitarından eskisi kadar zewk almıyormuş.ve bu sözü onun grubun gidişatından rahatsız olduğu anlamına gelmez.ayrıca sana şiddet gösterdiğim falan yok.zaten tanımadığım insanlara gerektiğinden fazla ilgi ve alakayı gösteren bir insan değilim.sadece senin yanlış olan yorumuna tepkimi gösteriyorum.haz-al CIM!

 • Hazal Tüfekçi
  Hazal Tüfekçi

  yorumu nasıl okudun bilmiyorum.eminim senden daha fazla bilgim vardır.tv programında gitarıman eskisi kadar keyif almıyorum gibisinden bir acıklama yapmıstı sadece bende değil onun hakkında birazcık bilgisi olan insan bulunduğu durumdan rahatsız olduğunu anlar.bir cok kişide bu konu hakkında benimkine benzer yorum yapmıstır bence problem boğle düşünenlerde değil sende.sanki hakaret ettik yorum yapıp yapmamıda sana sormıyacağım heralde. belliki küçük sün nese tartısma istemem ama ne bu siddet

 • Burcin
  Burcin

  pardon ne depresif halini gördün acaba? hem gayet halinden memnun o.zaten mor ve ötesi hakkında daha doğrusu kerem özyeğen hakkında hiçbirşey bilmediğin ortada.oyüzden bence birdaha yorum yapma! bu yorumlar haz-al a!

 • Burcin
  Burcin

  pardon ne depresif halini gördün acaba? hem gayet halinden memnun o.zaten mor ve ötesi hakkında daha doğrusu kerem özyeğen hakkında hiçbirşey bilmediğin ortada.oyüzden bence birdaha yorum yapma! bu yorumlar haz-al a!

 • Hazal Tüfekçi
  Hazal Tüfekçi

  multiyetenek müzisyen.mor ve otesinin aldığı son sekilden rahatsız depresif bir hali var.grubun üniversite mezunu olmayan tek üyesi yanılmıyorsam.diğer grup üyeleri gibi onunda ağzından kültür akıyor

 • Burcin
  Burcin

  ya arkadaşlar bende keremi acayip beğeniyorum.sürekli rüyalarıma falan giriyor.sewdiğim herkesi ona benzetmeye başladım.o derece hayranıyım.konserlerine falan gidiyorum.hatta fotoğrafını çektiğimi görünce poz falan verdi :) çok şirin yaa.kereme laf atan arkadaşlar kendilerini bilmez insanlar.ve lütfen böyle insanlar gelip buraya üye falan olmasınlar.vede keremin cep nosunu falan nerden buluyorsunuz.ve elinde kerem resmi bulunanlar lütfen bana yollasın.sewgiler..KEREM SANA BAYILIYORUM..(vede kereme mail atmıştım.bana 20 gün sonra cvp attı! :))