Kültür Sanat Edebiyat Şiir

britney spears sizce ne demek, britney spears size neyi çağrıştırıyor?

britney spears terimi Yok tarafından tarihinde eklendi

 • Kış Güneşi Exx Detone
  Kış Güneşi Exx Detone

  asıl adı Britney Jean Spears Federline olan ünlü ABDli bayan pop şarkıcı

 • Merve Mssm
  Merve Mssm

  there's a girl in the mirror
  ı wonder who she is
  sometimes ı thınk ı know her
  sometimes ı really wish ı did

 • Nurcan Bingöl
  Nurcan Bingöl

  sarı civciv çılgın şey...... overprotected süper bıkmadan dinlediğim..

 • Sena Işık
  Sena Işık

  toplam single'ları ve albümleri 141 milyon tane satmıştır.......

 • Sena Işık
  Sena Işık

  britney spears çok beğendiğim ABD'li pop şarkıcı..yaptığı,giydiği,söylediği herşey olay olmuştur...2000'li yılların genç,güzel ve başarılı şarkıcısıdır..şarkıları dünyada 12 milyon satmıştır en çok satan kadınlar arasına girmiştir..ilk albümünü 17 yaşında çıkarmıştır..ve justin timberlake ile sevgili olmuştur ve bayağı sürmüştür bu birliktelik fakat ansızın bi ayrılık olmuştur..ve britney 'Kevin' ile evlilik kararı almıştır.ve 2004 yılında evlenmiştir bu evlilikten 2 çocuk dünyaya getirmiştir ve 2007 yılında boşanmıştır..işte asıl şimdi başlıyor britney boşandıktan sonra kendini gece hayatına veriyor uyuşturucu aldığı iddalarıda vardır sırf bu yüzden saçını kazıtmıştır uyuşturucu testi yapılmasını istemediği için...barlara iç çamaşırsız gitmiştir medyaya göstermediği yeri kalmamıştır..çocuklarını geri almak için çalışıyor ve bütün serveti babasına verilmiştir fakat onu da geri almaya çalışıyor..kız kardeşi 16 yaşında hamile kalmıştır..britney amerikanın arsız gece hayatı süren paris hiltonlada çok yakın kanka olmuşlardır verdiği firikiklerle skandallara karışmıştır..ama şimdi hayranlarına söz vermiştir eskisi gibi olup kilo vereceğine çocuklarını geri alacağına müziğe zor oldugunu fakat dans edip kilo verdikten sonra eski yaşamına geri dönecegine dair sözler vermiştir..umarım brit geri dönersin :)

 • Pelin Karatas
  Pelin Karatas

  sesini begeniyom sarkilarinida ona laf yok...efendim saygilar

 • Eflatun İstanbul
  Eflatun İstanbul

  Valla şarkıları pop şarkıları olarak iyi, sesinede diyecek yok, bence tatlı bi kadın ama güzellik bakımından sıradan bence. Yani diğer dünya starlarının yanında hiç kalır, mesela bi sharon stone, cameron diaz. Bu arada bu kadın ne zaman evlendi, ne zaman hamile kaldı, ne zaman çocuğu oldu ya.

 • Bilge Sem
  Bilge Sem

  hoş vücut...birbirine yapışık gözler..(bakınız:balık)

 • Emre Duman
  Emre Duman

  hoş bayan yeni neslin yıldızlarından

 • Kenan Alpogan
  Kenan Alpogan

  kim ne derse desin,gerçek bir taş bebek..o bebek yüzü,güzel ve narin saçları ile on numara...Britney Spears'ı 2002 yılında MTV'de izlemiştim..Miami'de lüks bir plajda MTV muhabiri ile röportaj yapıyordu..Normalde çoğu kişi deniz suyu ve güneşin etkisi ile saçı bozulduğundan ve makyajı aktığından plajlarda kötü görünür..Kimileri böyle bir durumda ya basın mensuplarından kaçar yada şapka veya güneş gözlüğü gibi aksesuarlar takara yüzünü gizlemeye çalışır..Fakat Britney Spears bunların hiçbirini yapomadı..Olduğu gibi utanmadan ve sıkılmadan MTV muahbirinin sorularını yanıtladı..Plajdaki hali, makyajlı halinden daha iyiydi..Yani kadın makyajsız haliyle de bebek gibi..Vücudu da şahane..o yüzden on numara..

 • Yasemin Körükçü
  Yasemin Körükçü

  2 çocuğu olan bir anne ;)

 • Fatih Ergüner
  Fatih Ergüner

  pop tarzda şarkılar üreten bi şarkıcı: içinde debelendikleri çamurun daha ne olduğunu anlamadan derin uykularda kalmış zavallı şahsiyetler...

  YORUM: yur layk e taksik... nasıl bi şarkıdır...

  realistYORUM: potansiyel cehennem odunu...

  müslümanYORUMU: eminem(diğer bir potansiyel cehennem odunu) 'in ganii gani dalga geçtiği bayan olması ve kendilerinin buna karşın tabir-i caizse 'gayet large' tavırlar takınması ne kadar bizden uzak olduğunun açık göstergesi olmasına karşın hala bize özendirilmesi, sanki mutluluk ve örnek alınacak şahsiyetler onlarmış gibi bize yaşam tarzları dikte edilen, nefret edilesi şahsiyetlerden sadece biri, siz de nefret edin, hatta MÜSLÜMAN'ım diyen herkes nefret etsin on(lar) dan! ! !


  fanYORUMU: yokuşların ustasiyem, gözlerinin hastasiyem, yürü be kim tutar seni..

 • Ece Yılmaz
  Ece Yılmaz

  adımdanda anlaşılacağı gibi fanıyım chiristina aguilera'ya 1700000 basar beeeee toxic ı just begin bunun gibi birçok şarkısı bir numara çok güzel gözleri var pink her nekadar stupid dese de o 1 numara we love britney we hate chiristina

 • Damla Y
  Damla Y

  Olamaz ya böyle güzellik ve böyle ses her ne kadar çekemeyenler olsada Britney hep bir numuara ve hep öyle kalacak. O tek kelimeyle harika.

 • Thierry Henry
  Thierry Henry

  bnm için için sesının hiç onemı olmayan.sadece fızık ve yuz guzellıgıyle ılgılendıgım çok guzel bir insan.şimdi çocugu falan oldu ama olsun.FOREVER BRITNEY.

 • Capon Balikcisi
  Capon Balikcisi

  Salak sarisin modelinin onde gideni. Cocuk hayranlarindan sonra, erkekler gelmektedir.

 • Mert Davran
  Mert Davran

  bakireyım bakıreligimi alan yokm u dıyerek 1999 da unlu olan,uyuz oldugum fakat 2004 mayıs CIKISLI everytıme adlı sarkısına hasta oldugum bı hatun,

 • Gülüm Güler
  Gülüm Güler

  Yani şöle değerlendiriyorum:Ses:yok,Beste yapabiliyor mu sanmıyorum,doğru dürüst birşeyler çalarken de görmedim hiç. Sonuç:sanatçı değil. ama tip olarak insanları çekiyor ve açıkçası bir Jessica Simpson ya da Christina Aguelerayı izlemeyi Britneye tercih ederim. Diğer ikisi iticiii! ! Star olmak için biraz da bu tarz şeyler gerekiyor demekii. ha tabii arkasındaki kadroyu unutmammak lazım. Bütün numara orda :)

 • Düşünmüyorum Yine De Varım
  Düşünmüyorum Yine De Varım

  Şimdi o gebe.

 • Çağrı Efe
  Çağrı Efe

  bence fiziğinden çok sesi önemli. benim için de ses önemli zaten, onun fiziğine diil, sesine hayranım.. diğer yabancı şarkıcılara benzemeyen bi tarzı var bence..

 • Nilüfer Aral
  Nilüfer Aral

  Bana çok soğuk gelio şahsen ama sizi bilmem tabi...
  Herkezle öpüşmek öpüşmei sıradan kılar..O bakımdan kesinlikle öööö bi kadın..Bunun dışında çok uyuz bi kadın bence...Zaten bana kalırsa o annelik gibi kutsal bir görevide kesinlikle ve kesinlikle yerine getirremezz! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
  Benden bu kadar..

 • Kenan Alpogan
  Kenan Alpogan

  belki iyi birisi değil ama çok güzel gözlerinin,çok tatlı yüzünün ve çok narin bir sesi olduğu kesin..ne olursa olsun çok tatlı :)

 • Göktürk Kutluhan
  Göktürk Kutluhan

  genç yaşta şöhret olan amerikalı pop star.madonnayla öpüşerek dikkatleri üzerine çekti.daha çok özel hayatıyla gündemde.

 • Barış Öztürk
  Barış Öztürk

  everytime..... tek şarkısı bu...

 • Gülçin Yilmaz
  Gülçin Yilmaz

  pornstar. tartışmasız 1 numara!