Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • britney spears17.10.2005 - 14:54

  Yani şöle değerlendiriyorum:Ses:yok,Beste yapabiliyor mu sanmıyorum,doğru dürüst birşeyler çalarken de görmedim hiç. Sonuç:sanatçı değil. ama tip olarak insanları çekiyor ve açıkçası bir Jessica Simpson ya da Christina Aguelerayı izlemeyi Britneye tercih ederim. Diğer ikisi iticiii! ! Star olmak için biraz da bu tarz şeyler gerekiyor demekii. ha tabii arkasındaki kadroyu unutmammak lazım. Bütün numara orda :)

 • madonna17.10.2005 - 14:50

  Her çok başarılı insan gibi biraz çatlak,biraz deli ama bir o kadar da insanı kendine hayran bırakan hatun. Kendinden küçük yaşta bir insanla evlenip de mutlu olunabilceğine bir örnek. Ama yine de garip geliyor yahu :) Şarkıları mükemmel,çalışkan. Dansının dışında herşeyi iyi bence.Arada bir de sıyırıp,kliplerinde sapıtmasa daha da iyi olucak gibi :))

 • jane eyre17.10.2005 - 14:43

  Jane Eyre'i ilk okuduğumda orta 3teydim dolayısıyla okul yıllarım göüzmde canlanıyor. Hatta olay şu idi; aslında bize kitap seçmeli ingilizce dersi için ödev verilmişti. Çok zamanımız vardı bitirmek için ama ben manyaklık edip 1 günde mi ne bitirivermiştim. Ama çok güseldi ne yapayım. Sınıftaki bazı tiplerin 'inek' yorumlarına maruz kalmıştım tabii :) Konuya gelince mürebbiye diye adlandırlan o zamanların şimdiki dadı olarak nitelendirilen öğretmeni tutulur. Adamın isimin bile hatırlamıyorum. Mürebbiye ile kızın babası olan katı yürekli,sevimsiz bir adamın arasında yaşanan aşk,sonucunda adamın değişmesi....Bir kadının bir erkeği nasıl değiştirebileceği elbette kii,oldukça başarılı bir yapıt,ne diyim,

 • James Blunt17.10.2005 - 12:46

  Bana çok duyarlı bir erkeği çağrıştırıyor. Şarkı sözlerine bakılırsa erkeklerde çok sık rastlamadığımız açıklıkta ve saflıkta kendini ifade ediş tarzını görüyorum. Çok doğal,içten ve samimi. Bir erkek için fazla hassas bile diyebiliriz ama ona çok yakışıyor. Sözerini okudukça size derinden ulaşıyor. Sözerin içinde kayboluyorum. Söyleyiş tarzına birşey demiyorum zaten. Ha bir de James'i David Grayle karşılaştırıyorlar şimde de. Yani birşey diyemicem, bence tarzı oldukça özgün,David Gray de hoş o ayrı ama James başka :) . Çok etkileyici şarkı sözeri var insanda gerçekten iz bırakıyor,kendinden de birşeyler bulmasına izin veriyor. Kesinlikle tam bir yetenek! Yolu açık olsun :)