Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Ümraniye Belediyesi Şiir Yarışması
Kenan Aydın
Kenan Aydın

Rabb'in asla unutkan değildir... Allah;dilemeyince sen;dileyemezsin.... Allah'ın rahmetinden ümit kesmeyin;Allah'ın rahmetinden sapık ve kafirler topluluğundan başkası ümidi kesmez...

 • serbest kürsü30.03.2023 - 09:05

 • serbest kürsü29.03.2023 - 18:47

  ŞERİATIN RAHMET OLDUĞUNUN İŞ BU ŞERİATIN YERYÜZÜNDEKİ LİDER TİMSAL VE ÖRNEĞİNİN ALEMİN TEK REİSİ OLAN VE TÜM ÜMMETİN ENŞEREFLİSİ OLAN MUHAMMED. SAV. OLDUĞUNUN VE ONUN İLKELERİ VE PRENSİP LERİ OLDUĞUNUN FARKINAN DA OLMAYANLAR YA CAHİLLERİN GAFİLLERİN TA ÖNDE GİDENLERİ OLUP HEM BU DÜNYADA DOĞRULUĞA DÜRÜSTLÜĞÜ CESARETİ OLMAYAN VE ÇOCKLARI DAHİ KÜÇÜK YAŞTA YALANA VE YALANCILARA YALANCILIĞA ALIŞTIRAN HATTA BUNUN TAAA İNKARA KADAR GİDECEĞİNİ DAHİ GÖREMEYEN ZİHNİYETTİR. Kİ RAHMETE İTİRAZ EDEN SADECE ALLAH'IN RAHMETİNDEN MAHRUM KALMAZ ALLAHN GAZABINA LANETİNE MÜSTEHAK OLURKİ İNŞALLAH TEMENNİMİZ MÜMİNLERDEN ODUR Kİ GÜNEŞ BATIDANN DOĞUNCAYA KADAR HEM TEVBE YOLU AÇIK OLDUĞUNU GÖRSÜNLER İNKARDDAN BERİ BİR HAYAT YAŞASINLAR.DÜNYEVİ BEŞ KURUŞ MENFAAT İÇİN HEM DÜNYEVİ HEM UHREVİ DÜNYALARINI BERBAT EDİP İKİ CİHANDA ALLAH'IN GAZABINA VE LANETİNE VE AZABINA MÜSTEHAK OLMASINLAR.TEMENNİMİZ BUDUR YOKSA ÇOK UCUZA GİDERİZ GİDERSİNİZ.GİDERLER
  ZİRA ALLAH MÜNTAKİMDİR GALİPDİR CEBBARDIR KAHHARDIR BU İSİMLERİNİN TECELİLİLERİ İÇİN NE BİR İNSANA NE BİR KULA NEBİR VS. ŞUNA BUNA İHTİYACI VARDIR ZİRA BİR SİNEK SEBEBİYLE DAHİ SİZİ BİZİ HER ŞEYİ ZİRU ZEBER ETMEYE KADİRDİR.MUKTEDİRDİR.İNSANLIK TARİHİ BU İSİMLERİNİN TECELLİLERİ İLE DOLU DUR.VE KAYDA GEÇENLER DAHİ SAYILAMAYACAK KADAR ÇOKTUR.

 • serbest kürsü29.03.2023 - 02:19

  MUHAMMEDİ İLKELERİN BİRİNCİSİ İSE DOĞRULUKTUR Kİ BU İLKE VE PRENSİPLERİN DÜŞMANLARININ ORTAK NOKTALARI İNKARDIR İŞ BU İNKAR VE İNKARCILARI VE İNKARI REDDEDİYORUZ.REDDEDECEĞİZ.REDDETMİŞİZ.

 • serbest kürsü29.03.2023 - 01:48

  CAN CAN CAN

 • serbest kürsü29.03.2023 - 01:32

  HİÇ BİR GÜNAHIMLA YÜZLEŞMEKTEN BENİ ŞEYTANIN DAHİ TEHDİTİNE BOYUN EĞDİRMEYEN ALLAH'A ŞÜKÜRLER OLSUN.
  VE HALA ŞERİATI GARRAYA HEM TALİBİZ,HEM KURBANIZ HEM İSTİYORUZ HEM 1400 YILDIR ÜMMETİ MUHAMMED TARAFINDAN İSTENMİŞ BİZ DAHİ RAHMET OLAN BU MUHAMMEDİ İLKELERLE DOLU ŞERİATI GARRAYI İSTEYECEĞİZ ZİRA YERYÜZÜNÜN EN ŞEREFLİSİ EN AKILLISI EN BEDİİ Sİ EN MERHAMETLİSİ EN CESURU EN AHLAKLISI ÜMMETİ MUHHAMMEDİN YEGANE REİSİ OLAN HAZRET-İ MUHAMMED SAV. DİR BU MİNVALDE BU ÖLÇÜDE BU YÜKSEKLİKTE BU AKILDA BU ZEKADA BU CESARETTE BU CÖMERTLİKTE BÜTÜN DÜNYEVİ VE UHREVİ FAZİLETLERİ ÜSTÜNDE TAŞIYAN RASULULAHIN YOLUNA HEM GÜCÜMÜZ YETTİĞİNCE BU MANADA KAİNATA DAHİ MEYDAN OKUMAYA HADDİMİZ VARDIR Kİ BU HAD ALLAH CC. TARAFINDAN HEM KİTABINDA ÇİZİLMİŞTİR Kİ BAŞKA HAD VE SINIR TANIMAYACAĞIZ TANIMAYIZ TANIRSAKTA HADSİZLİK OLARAK TANIYACAĞIZ BU HADSİZLİĞİ İSE NASIL Kİ ALEMİN VE KAİNATIN REİSİ ELİNİN TERSİYLE İTMİŞ BİZ DAHİ İTMEYE MUKTEDİRİZ BU CESARETİ YALNIZ ALLAH'A TAPTIĞIMIZ DAN VE RAHMET OLAN MUHAMMED SAV EFENDİMİZİN RAHMET OLAN ŞERİATI GARRASINA İLKELERİNE VE YOLUNA İMAN ETTİĞİMİZ İÇİN ALIYORUZ.BU KONUDA HİÇ BİR DÜNYEVİ MENFAAT VE ÇIKARIN UŞAĞI MEMURU DEĞİL YALNIZ YERYÜZÜNDEALLAH'IN HUZURUNA KABUL ETTİĞİ KULUYUZ Kİ.NE MUTLU BU İNANÇ ÜZERE OLANLARA.amin.

 • serbest kürsü28.03.2023 - 20:45

 • şu an ne dinliyorum28.03.2023 - 20:31

 • serbest kürsü27.03.2023 - 21:59

 • serbest kürsü27.03.2023 - 21:51

  MUHAMMED SAV.

 • serbest kürsü27.03.2023 - 21:46