Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Şiir Yarışması
 • ahmet kaya15.02.2007 - 03:53

  görünüşde vatan hayini pkk sempatizanı mağralarda bez parçalarının altında konser veren ve o mağraların onun konserlerinden sonra tehşir edilmesinde yardımcı olan derin bi şahisiyet (anlıyana sivri seinek saz...)
  Allah rahmet eylesin

 • diyarbakır15.02.2007 - 03:42

  Ey Diyarbakır ey kanı durmayan şehir sana başkent diyorlar sende biliyorsun ki vatan toprağı bölünmez dile gelde anlat fransız işgalini anlat arka sokaklarındaki zehir tacirlerini anlat sarık giyip fetva veren bölücü hayinleri, biliyorum seni de kandırdılar ey diyar-ı-bekir. 21/TÜRKİYE

 • kürt15.02.2007 - 03:30

  Kürt demek Çanakkale demek kürt demek Kafkas çephesi demek kürt demek 93 harbi demek kürt demek Başbakan demek kürt demek Cumhurbaşkanı demek Kürt demek Ay Yıldızlı şanlı bayrağın altında onurluca şereflice yaşayan ve o bayrak için, bir karış vatan toprağı için gözünü kırpmadan ölen demek. Kürt şerefini kaybederek omuz omuza savaşmış kardeşini öldürmek için dağlarda gezen çakal sürüsü demek deil!

 • jitem15.02.2007 - 03:19

  Dünya da birçok devlet diğer devletlerin haberi olmadan içsel bir istikbari teşkilatlanma kurar. Bazı teşkilatlar vardır ki ülkelerinin menfaatleri doğrultusunda ülkeye zarar veren kimseleri ülkenin hiçbir yargı organın dahi yapamıcağı yaptırımlar uygular birçok gelişmekde olan yada stratejik ülkede durum böyledir haa bu yapılanmaların ne kadar doğru olduğu tartışılır ama çok adi oyunların oynandığı bir ülkede yaşıyosan bu tip teşkilatlanmalar zarar dan çok yarar getirir ama olaya başka bir gözle bakarsak eline alır 17 yaşındaki sübyan tabancayı gider çakmak çakar gibi basar tetiğe sonra da hepimiz araba değiştirir gibi ırk değiştiririz karalanan yine önemli teşkilatlar olur. saygılarımla.

 • aşk15.02.2007 - 03:01

  Aşk bir. (nokta) gibidir; koyduğun zaman büyük harfle başlarsın kaldığın yerden.

 • mahmud ahmedinejad18.02.2006 - 07:06

  Ey Mahmud Ahmedinejad sen kimin adamısın kimin uşağısın ki seni doyuranlara karşı çıkıyosun dünya artık bilinçlendi söyle o efendilerine başka bir yol bulsunlar savaş çıkarmak için! ! bakın arkadaşlar amerika-iran ilişkilerine devrimde bile bu kadar gerilmedi birileri düğmeye bastı yine bi yerden bi piyon buldu onu gaza getirerek bilinçsiz milliyetçilik yaptırdı ve istediklerini yavaş yavaş yapıcaklar neden dünya barışı için! ! neden İran da kimyasal silah olduğu için! ! neden İran başbakanı İsrail i dünya haritasından silcem dediği için! ! Ey İnsanlık durdurun artık şu SAVAŞ senaristlerini! ! ! ! !

 • jitem12.02.2006 - 06:34

  Dünya da birçok devlet diğer devletlerin haberi olmadan içsel bir istikbari teşkilatlanma kurar. Bazı teşkilatlar vardır ki ülkelerinin menfaatleri doğrultusunda ülkeye zarar veren kimseleri ülkenin hiçbir yargı organın dahi yapamıcağı yaptırımlar uygular birçok gelişmekde olan yada stratejik ülkede durum böyledir haa bu yapılanmaların ne kadar doğru olduğu tartışılır ama çok adi oyunların oynandığı bir ülkede yaşıyosan bu tip teşkilatlanmalar zarar dan çok yarar getirir.

 • hz.muhammed20.01.2005 - 00:07

  Hz.MUHAMMED (s.a.v) isminin geçtiği yerde ferahlık bolluk ve esenlik eksik olmaz.Allah rahmet eylesin.

 • türk-kürt kardeştir19.01.2005 - 23:01

  Eski bir asker ve siyaset adamı demiştir ki Bir Kürt Ne Kadar Türkse Bemde O Kadar Kürdüm. doğru lafa ne hacet

 • Ardahan19.01.2005 - 22:59

  Ardahan bana memleketimi çağrıştırıyo.Ondan ne kadar uzak olsamda bir gün memleketime hizmet etmek istiyorum.Büyük şehirlerde yaşıyan Ardahanlılar da benim gibi düşünürlerse Ardahanımız kalkınır insanlarımız bilinçlenir.Türkiye nin kış turizminin merkezi olur.