Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Ümraniye Belediyesi Şiir Yarışması

Maria Sharapova sizce ne demek, Maria Sharapova size neyi çağrıştırıyor?

Maria Sharapova terimi Yok tarafından tarihinde eklendi

 • Osman Aslan
  Osman Aslan

  Doping kullandığı için Nike'ın sponsorluk antlaşmasını iptal ettiği, kadınlar dünya sıralamasının eski 1 numarası. 15 aylık doping cezası geçtiğimiz ay bitti.

 • Cevriye Cebiryırtılmaz
  Cevriye Cebiryırtılmaz

  Onunkisi tam bir başarı öyküsü. Babası birkaç yüz dolar ile Abd' ye gelmiş maria tenis öğrensin diye.. olanlar ortada..bir de kortların gördüğü en güzel kız olarak anılıyor.. bir Nadal bir Maratsafin bir de onun maçlarını izlemek oldukça keyifli..

 • Blue Send Me
  Blue Send Me

  ilk bakışta ereksiyon..

 • Merve Kurt
  Merve Kurt

  allah içn yüzü güzell boyu posu yerinde ama maçlarda kandini bağenmiş halinden nefret ediyorum sanki küçük dağları o yaratmış misali bakmalar hata yaptığı halde rakipten özür dilememeler (tabi uyuz gitmemde bi ara andy roddickle resimleri çıkmış olmasınında etkisi war o ayrı)

 • Yasemin Yıldız
  Yasemin Yıldız

  anna kournikovanın tenis oynamayı çok ii bilen wersiyonu pek sewdiim söylenemez ama hakkaten sezarın hakkı sezara harbi güzel kız ve ii oynuo daha anna gibi özentilerini görmedik öle artistliğe mankenliğe, işin kısası tenis dışındaki herşeye ama nolur nolmaz marat safin den uzak dursun yeter bu arad marat safini seven war mı aranızda daha başka? ? ?

 • Şeyma Erciyes
  Şeyma Erciyes

  Tenis sevdamın sebebi okulda daha başarılı olmama farkında olmadan yardımcı olan güzel kızzz keşke bir yerlerde karşılaşabilsek seninle...Seninle bir turnuva yapmayı o kadar isterdim ki sen ve Roger Federer bir numarasınız zaten...SHARAPOVA hırsından hiç birşey kaybetme inşallah seni WIMBLEDON şampiyonu olarak görürüz hakediyorsun...eeee SEZARIN HAKKI SEZAR A

 • Beteros Böcekos
  Beteros Böcekos

  et kemik yok karıda; hırstan yaratılmış sadece.akla zarar güzel ama itici..

 • Seu Kuyt
  Seu Kuyt

  kornikova da sonra erkeklerin yeni tenis tanrıçası...
  tabiri caizse soyadindan harketle denebilir ki: şarap gibi :))) denebilir