Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Ahmet Tomor sizce ne demek, Ahmet Tomor size neyi çağrıştırıyor?

Ahmet Tomor terimi Muhiddin Mehmet Gürkan tarafından 14.03.2006 tarihinde eklendi

 • İsa Koçak
  İsa Koçak 21.03.2015 - 20:48

  üç gündür Ahmet hocayı kendi sitesinden takip ediyorum Allah razı olsun kendisinden sohbetlerinden çok feyiz aldım kendisini inşallah ziyaret edip dünya gözüyle görmek istiyorum.

 • Murat Gündüz
  Murat Gündüz 18.12.2013 - 16:03

  s.a bir kardeş Ahmet Tomor hocamızı tanırsam güvenle dinleyebilirim diye yazmış.Ben kendim Sakaryalıyım.10 yılı aşkın bir süredir sohbetlerini kaçırmamaya çalışıyorum.Manevi olarak sıkıntıda olduğum bir süreçte Allah tealanın lütfu ile kendisinin sohbetlerine katılmam nasip oldu.Onu dinledikçe,eserlerine okudukça kendimi Allah ın izniyle topladım.Kendisi buralıdır.Allah rızası için sohbet,kitap,konferans gibi hizmetler vermektedir.Güvenle dinleyebilirsiniz.Halen salı akşamları saat 20:00'da Adapazarı Belediyesine ait Orhan Gazi Kültür Merkezinde sohbet vermektedir.Sağlık sorunları olmasına rağmen hizmette koşan muhterem bir hocamızdır.Bilindiği gibi internet ortamında bir insan hakkında iyi veya kötü şeyler yazılabiliyor.Onu tanımanızın en iyi yolu mümkünse sohbetine gelip dinlemek, değilse tomorhoca.com adresinden sohbet ve kitaplarını takip etmenizle olur...

 • Ahmet Akar
  Ahmet Akar 27.06.2013 - 10:56

  İnternette kimdir sorusunu bulamadığım ender kişilerden. Bir seveni çıksa da internete kim olduğunu açıkça yazsa insan daha bir güvenle sohbetlerini dinleyecek..!

 • Cem Erzan
  Cem Erzan 11.11.2012 - 20:27

  selamün aleyküm tomar hocamdan mevlamız razı olsun. tomar hocamı, mevlamız habibim diyerek övdüğü iki cihan güneş efendimiz sa komşu eylesin ben hocamın sohbetleri ile büyüdüm benim gönlümü açtı onun yanı na çok kez gitmek istedim gidip ellerinden öpmek istdim fakat nasip meselesi inşallah birgün gideceğim mevlamız sevdiği ve razı oldugu kullardan eylesin cümlemizi

 • Zübeyde Efe
  Zübeyde Efe 02.01.2011 - 13:46

  ahmet tomor hoca efendi bizim icin allahın güzel kullarındandır ahmer tomor hocayı dinleyince allah ve resulu geliyor allaha amanet olun selamun aleykum

 • Kaan Bulut
  Kaan Bulut 25.08.2010 - 16:01

  seLamun aLeyküm. h0cam

 • Ferdi Dönmez
  Ferdi Dönmez 04.02.2009 - 02:23

  sevgili arkadaşım ahmet tomor hocanın site adresini veriyorum http://www.tomorhoca.com/ eger bakarsan çok yararlı olacagına eminim.sevgili ahmet hocanın zaman buldukça sohbetlerine katıldım.çok feiz aldım.yüzünden nur akıyor bir görseniz.sohbetlerini dinlemenizi ısrarla tavsiye ederim..

 • Zekeriyya Yazıcı
  Zekeriyya Yazıcı 10.04.2007 - 02:13

  Ahmet Tomor, Merkezi Kocaeli'de bulunan Selam Tv'de her gün sohbetleri yayınlanan muhterem bir hocaefendidir. Melek ve İnsan, Yedi Açıdan Namaz, ölüm ve Sonrası Şiirler, Fatiha Suresi gibi kitapları vardır. Kuran'ın yer yüzünde Allah tarafından kabul gören İslam'ın hak kitabı olduğu, İncil'in ise muharref, hükmü kaldırılmış bir kitap olduğunu delilleri ile açıklayan yeni bir kitap çalışması içindedir.

  Ahmet Tomor Hocaefendi'nin sohbetleri Selam Tv'den çok geniş bir coğrafyada takip edilebilmektedir. Kocaeli'nin, Sakarya'nın ve Yalova'nın tamamı ile İstanbul'da Pendik, Kurtköy ve civarında Selam Tv çok net bir şekilde izlenebilmektedir. Bu bölgede oturanlar karasal antenle selam tv'yi çok net bir şekilde takip edebilirler. Ahmet Tomor Hocaefendinin sohbet programlarının yanında çok güzel belgeseller, filmler, ezgiler vs.'de yayınlayan Selam Tv'yi mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz.

  Allah Ahmet Tomor Hocaefendi gibi alim, ilmi ile amel eden, samimi hocalarımızı başımızdan eksik etmesin.

 • Serkan Kaya
  Serkan Kaya 26.10.2006 - 01:41

  tanımak ıstıyorum kimdir

 • Mustafa Aydın
  Mustafa Aydın 16.04.2006 - 11:24

  hocayı