Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Ncp Cşkn
Ncp Cşkn

YAŞADIKLARIN HAKETTİKLERİNDİR DAHA İYİSİ İÇİN DAHA FAZLA EMEK GEREKİR

 • Ergenekon14.01.2009 - 21:40

  BU ÜLKEDE VATANINI SEVEN İNSANLARIN KULLANILMAK İSTEDİĞİ ÇIKARCI KİŞİLERİN OLUŞTURDUĞU BU VE BENZERİ TÜM YAPILAR BU VATANA VE TARİHE HESAP VERECEKTİR.

 • jitem14.01.2009 - 21:37

  BU ÜLKE İÇİN CANINI VERMEYE HAZIR İNSANLARIN BENCİL KİŞİLERCE KULLANILMASI BİZİ BİZE KIRDIRIYOR BU BİR ÇOK OLUŞUM İÇİNDE GÖRÜLMEKTEDİR AMA BU VATANIN KADİM İNSANLARI KULLANILMAYACAK KADAR YÜCEDİR BU TEŞKİLATTA AYNI ŞEKİLDE KIYMETLİ HİZMETLER VERMİŞ VE VERECEKTİR.

 • 2008 ekonomik krizi14.01.2009 - 21:31

  PİYASADA DÖNEN PARANIN YOKOLMASI DÜNYA EKONOMİSİNİ ELİNDE TUTAN YAHUDİLERİN BAŞTA AMERİKA OLMAK ÜZERE BÜTÜN DÜNYAYA DİRETME YAPMAK İÇİN OLUŞTURDUĞU BİR PLANIN PARÇASIDIR. ABD DE İSTEDİKLERİ BAŞKANIN SEÇİLMESİ İÇİN BİR BASKI, FİLİSTİN'E YAPACAĞI SALDIRIDA OLASI ÇATLAK SESLERİ SUSTURMAK İÇİN GÖZ DAĞI, MÜSLÜMANLARI EZMEYE DEVAMDAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLDİR. MADEM PARAMIZ YOK BİZDE YAHUDİ MALI ALMAYIZ OLUR BİTER...

 • sabetayist14.01.2009 - 21:22

  BİRİLERİ TARİHİ BU GÜNE GÖRE DEĞERLENDİRİP SAYGIN KİŞİLERİ SAVUNMA YAPMA HAKKI TANIMADAN YARGILIYOR. İZMİRLİ OLMAK YADA SELANİK GÖÇMENİ OLMAK YETERLİ MİDİR? BİZ BİR İNSAN GERÇEKTEN MÜSLÜMAN MI DEĞİL Mİ VEYA TÜRK MÜ DEĞİL Mİ HANGİ KISTASA GÖRE DEĞERLENDİRECEĞİZ? BAHSE KONU ŞAHSİYETLER OLDUĞU SÖYLENEN BU ÜLKENİN EN TEPESİNDEKİ İNSANLAR DENİLDİĞİ GİBİ İSELER NEDEN HALA VARIZ HER TÜRLÜ HAYATİ ÖNEM ARZEDEN BİLGİ VE BELGELER GÜÇ ELLERİNDE İKEN DÜŞMANLARINI NEDEN YOKETMİYOR AMAÇLARI NEDİR Kİ? BU KONUDA İSİM SAYAN İNSANLAR HAYALPEREST VE KOMPLODAN İBARET OLAN HAYATLARINI BAŞKALARININKİ İLE Mİ KARIŞTIRIYORLAR. YOKSA CAMBAZI GÖSTERİP BİZE ZARAR VERİP KENARA ÇEKİLİP GÜLÜYOR OLMASINLAR...

 • Kürtçe TV (Kanal Şeş)14.01.2009 - 21:00

  YASAKLAMALAR ÖZGÜRLÜKÇÜ BİR ÜLKE OLAN TÜRKİYE'NİN ÖNÜNÜ KESMEK İSTEYEN ZÜMRELERCE KULLANILAN KİŞİLERİN YAPMAK İSTEDİĞİDİR. BİZİM ÜLKEMİZ BU OYUNLARI BOZACAKTIR ANCAK HER TÜRLÜ FAALİYETİN DENETİMİ İYİ YAPILMALI MAKSADINI AŞARAK BAŞKA EMELLERE HİZMET EDİLMESİ ENGELLENMELİDİR OSMANLI İMPARATORLUĞU'NDA ÇOK DAHA FAZLA FARLI DİL VARDI BU RUHU YAKALADIĞIMIZDA BU TÜR KONULAR SIRADANLAŞACAKTIR. BU ÜLKE SAHİP ÇIKIP KORUDUĞUMUZ KADAR BİZİM HEPİMİZİNDİR.