Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • başörtüsü25.01.2007 - 11:25

  Bu ülkede başörtüsüne karşı olan bir kişiye desekki siz bizim hanımlarımızın başörtü veya türban kullanmasını istemiyorsunuz bizde sizin hanımlarınızın mini etek giymelerini istemiyoruz makyaj yapmalarını istemiyoruz.Size o kişinin cevabını sölim 'SANANE ÖZGÜR BİR ÜLKEDE YAŞIYORUZ' be insafsız yobaz özgür bir ülkede yaşıyorsak neden sen başörtüsünün kullanılmasına karşısın.BU ÖRNEĞE EN İYİ UYAN KİŞİDE ŞU ANDAKİ REİSİ CUMHURUMUZDUR.

 • kürt25.01.2007 - 11:16

  Ne kürt, ne laz, ne çerkez bunlar ayrı ırk değil; Türklükten ayrı kimlik gerektiren fark değil. Bu bir farksa o zaman Avşar, Yörük Türk değil. Hiç olurmu öyle şey onlar Türkün kendiler Türkiye'de tek kimlik Türklüktür efendiler. Şimdi kimi soracak kürtler Türkmüdür yani Türktür tabi ayrı ırkmıdır yani Hasan Hasso olduysa bu bir farkmıdır yani bakmayın apo gibi [piç]lerle kirlendiler Türkiyede tek kimlik Türklüktür efendiler.Ana Türktü baba Türk hepsi birer kardeşti kürdü lazı çerkezi bu sebeple birleşti Türk milleti olarak Türkiyeye yerleşti ay yıldızın altında düvelleri yendiler Türkiyede tek kimlik Türklüktür efendiler. Nabızları bir attı gönülleri bin vurdu bu kardeşler bin yıldır omuz omuza durdu çocukları evlendi yeni yuvalar kurdu torun toprak oluştu onlarda evlendiler Türkiyede tek kimlik Türklüktür efendiler.Şimdi karadenizde bir gürcüye bir laza Türk deilsin dede gör gelir boğaz boğaza istersen paluya git zaza da aynı zaza bunlar size gelip kimlik mi dilendiler Türkiyede tek kimlik Türklüktür efendiler erzurumda dadaşlar elazığda gaggoşlar Türklüğüne laf etsen yedi ceddinden başlar küfürlede bırakmaz haşlar adamı haşlar onlar türkün yumruğu ne başlara indiler Türkiyede tek kimlik Türklüktür efendiler.Bu isimler yabir boy ya aşiret adıdır her birisi Türklüğün lezzetidir tadıdır bu isimlerin mensupları milletin özbeöz evladıdır Anadolu denilen beşiğe belendiler Türkiyede tek kimlik Türklüktür efendiler.Herkesin bir boyu var şuyum buyum der elbet velakin Türklüğünden taviz vermez bu millet siyaset yosmaları illet etmeyin illet millet sizi seçerken Türk diye güvendiler Türkiyede tek kimlikk Türklüktür efendiler.Ozan Arif diyorki bu deveyi güdecek Türkiyede yaşayan türke biat edecek ha ben etmem diyorsa defolacak gidecek uzatmaya gerek yok denecekler dendiler Türkiyede tek kimlik Türklüktür efendiler.

 • komünizm21.01.2007 - 00:57

  Komünizm gelir eşitliğine dayanan bir düzen bunu biliyoruz.Peki arkadaşlar bir örnek verelim bir insan 15 yıl çalışmış, kafasını kitaplardan kaldırmamış doktor olmuş.Adamın biride öğrenciliğinde çok haylaz biriymiş sürekli makara, gırgır yapmış, gezmiş, tozmuş, eğlenmiş.Bu 15 yıl çalışıpta doktor olanla hep haylazlık yapıp amele olan kişinin aynı maaşı alması hakmıdır.Bide kominizm haktır derler.Ben bu ayrımı yaptığım için faşist diyosanız ben faşistin en kralıyım.

 • abdullah çatlı24.12.2006 - 00:32

  Bu büyük davayı böyle büyük bir insanla paylaştığım için ALLAH(C.C) 'a şükürler olsun.Bu davanın en büyüğü ve kurucusu Başbuğumuz ikinciside bence Reistir(ABDULLAH ÇATLI) .RUHUN ŞAD OLSUN BAŞBUĞUM; RUHUN ŞAD OLSUN REİS.

 • ahmet şafak23.12.2006 - 23:50

  Ahmet ŞAFAK TÜRKLÜĞÜN gururunu parçalarında son derece güzel şekilde yorumlayan.Türklüğünün gururunu anlayan kesimin dinlediği.Tek kelimeyle HARİKA bir sanatçı.

 • ABDÜLBAKİ BİLVANİSİ15.09.2006 - 16:13

  14 eylül sabah namazından sonra istanbul ağlıyor yollar seyda seyda diyor o gidiyor makamına menzildeki dergahına.Deiğişti istanbulun kokusu gitti Allahın dostu gitti mis kokusu.