Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Metin Alan
Metin Alan

DEĞİRMENDE DOĞAN FARE GÖK GÜRÜLTÜSÜNDEN ÜRKMEZ...

 • ümit özat05.07.2006 - 08:01

  izlemekten büyük keyif aldığım bir futbolcu! ! ! yıllardır izlerim kendisini acaba ne zaman top oynicak diye binbir umut beslerim içimde :) yaradana sıgınıp yüzü hangi yöne dönükse bu yön korner taç hatta şizofren derecede kale çizgisi de olabilir oraya doğru koşan asla düdükle öyle yalan dolan kartla dizginlenemeyen futbol cambazı :))) hızlı gonzales 1 bizim ümüt 2...hele bi de formayı şortundan çıkarmıyo mu kıyamam ben onaaa o ne asalet :) acaba koşarken kızlar bana bakıyomudur filan diye düşünüyor mudur diye düşünüyorum bazen :)
  adam kaptan kolluk onda kıllık onda dagılın ulen:P

 • dar ağacında üç fidan05.07.2006 - 07:08

  bence yazık edilen üç şahsiyet... hani ne değişti? e herşey aynı kuzum? sağ sol pat küt bam güm yahu ne oluyoruz? başbakan bakan asıldı bu ülkede? ne değişti? neyin diyetiydi o çocuklar? o devlet adamları?
  ne kötü değil mi mezar başında üzgün oldugunu ifade etmek...

 • ömer üründül05.07.2006 - 05:56

  yorum yapsın diye tv lerde görüyoruz yorumları için yorum gerekiyor burdan ulusuma sesleniyorum bakın bana 3 dk verin eger ben ömer üründülden iyi yorum yapmazsam beni dikili taşa şapın dikin :)
  bence iyi bir yorumcu değil! farklı olmalı ki ordaki varlıgının nedeni hak olsun! ahmet çakar insanı fıtık ediyor konusurken ama cogunda haklı cıkmıyor mu ama kamuoyu yoklaması yapılsa ömer amet'e 5 basar... nerde adalet ey halkım!

 • zara05.07.2006 - 04:32

  1- sivas-zara lıyım...
  2- hanımefendi bir sanatçı...
  3- bir marka(tekstil) +pahalı :) cadde de büyük bir mağazalarıyla dikkatimi çekmişlerdi...önünden geçmek beleş içeri girersen Allah kurtarsın :)))

 • kadife04.07.2006 - 13:43

  kadife bir çeşit kumaş
  kemal sunal ın bir filmindeki eşeğin adı :)
  kadife bizim mahallenin en şişko kadınıydı deli muharremin anası :)
  kadife ibo nun bir parçasında geçiyor...
  başka da bişi bilmiyom :)

 • m.nedim hazar04.07.2006 - 13:38

  m.nedim hazar iyi bir yazar... zeki bir adam keskin bir kalem...

 • kadın psikolojisi04.07.2006 - 13:29

  her zaman bozuktur :) 2 işe yarar bu durum
  1- bayan kuaförleri
  2- mağazalar
  kadın nesli tükenmedikçe dünyanın en garanti mesleğidir kuaförlük :) erkek kuaförleri heveslenmeyin erkek cinsi canı sıkılınca kuaföre gelmez :)))))))

 • darphane i amire04.07.2006 - 13:19

  bildiğim kadarıyla merkez bankasının ilk ismi... ama yanılıyor olabilirim... ama para basılan bir yer oldugu kesin en azından o noktada emin olma benı rahatlatıyor yoksa yazmazdım buraya :)

 • acun ılıcalı04.07.2006 - 13:16

  yahu çok pozitif şeyler yazmayacaktım acun hakkında ama yazılanlara göz attım da adamın hiç gunahı kalmamış yahu :) acun u az cok biliriz bu kadar nefretin sebebi ne ola a dostlar? adam tv mızde elini salladıgında carpacagın sıradan karakterlerden birisi o kadar cok ki acun gillerden... zaten bir fikir programı yaptıgını idaa ettiğini sanmıyorum neden bu kadar antipatik olmuş acaba?
  yine beynimi kemiren bir soru acaba birileri ülkemizde sık rastladıgımız bir durumda ki gibi mundar mı diyor ciğere! ! ! acun hakkında bunları yazanlara gel bu ülkeleri dolaş bu insanlarla tanış sohbet et denilse kaçı hayır benım bir kımlıgım duruşum var siyasi düşüncelerim hedeflerim bir ideolojim var bu iş bana ters deyip gelenleri tersler! evet diyene alkıııışş ama içinden ne de olsa kımse demez ki o yüzden evet demiyorsa :)

 • u.f.o04.07.2006 - 02:17

  ihtiyar: döndürim mi böyle?
  altan: yok yok böyle iyi
  ihtiyar:(gerilerek poz verır koca güneşi ardına alarak)
  altan: ufo gören masum köylü koççum benim :)))
  bence yok! haber bulamayınca haber müdürlerinin çeyiz sandıgından cıkarır gibi önümüze sunulan ama ardından bi varil hatta tanker su da içsek yutamayacagımız saçma sapan dosya! ufo ya harbiden inanan varsa gerçek uzaylı işte odur yapişin eteğine :)
  not: etek cinsiyetle ilgili deil yani haberiniz olsun:P:P