Kültür Sanat Edebiyat Şiir

ümit özat sizce ne demek, ümit özat size neyi çağrıştırıyor?

ümit özat terimi İlker Kurt tarafından tarihinde eklendi

 • Cillop Kedi
  Cillop Kedi

  Fenerbahçe'de ne görev yaptığını bir türlü anlayamadığım, ne sebeple kaptanlık bandına layık görüldüğünü çözemedğim futbolcu.
  Ankaradaki bir maçta.(sanırım Ankaragücü maçı idi) ,Ümit Özat daha önce Giray Bulak ile yaşadığı bir polemikten 3-4 hafta cezalıydı, Fener'in bütün taç atışları el değiştiriyordu.O gün anladık ki, megerse Fenerbahçe'nin TAÇ ATIŞLARINI KULLANIYORMUŞ.. :))))))))))))

 • Kürşat Demir
  Kürşat Demir

  keşke ümit özat bakkal yada manav olsydı türk futbolu ve fenerbahçe için en iyisi olurdu

 • Metin Alan
  Metin Alan

  izlemekten büyük keyif aldığım bir futbolcu! ! ! yıllardır izlerim kendisini acaba ne zaman top oynicak diye binbir umut beslerim içimde :) yaradana sıgınıp yüzü hangi yöne dönükse bu yön korner taç hatta şizofren derecede kale çizgisi de olabilir oraya doğru koşan asla düdükle öyle yalan dolan kartla dizginlenemeyen futbol cambazı :))) hızlı gonzales 1 bizim ümüt 2...hele bi de formayı şortundan çıkarmıyo mu kıyamam ben onaaa o ne asalet :) acaba koşarken kızlar bana bakıyomudur filan diye düşünüyor mudur diye düşünüyorum bazen :)
  adam kaptan kolluk onda kıllık onda dagılın ulen:P

 • Erdem Yılmaz
  Erdem Yılmaz

  galatasaraylı cihan,fenerli selçuk ve ümit özat,trabzonlu hüseyin,beşiktaşlı ibrahim üzülmez...bunlar hammal mı futbolcu mu anlayamıyo insan..

 • Gülçin Yilmaz
  Gülçin Yilmaz

  hem şaşı hem fbli...tipik fenerbahçeli...

 • İlker Kurt
  İlker Kurt

  fenerbahçe'nin kaptanı.sol kanat'ın değişmez ismi.genelde isabetsiz ortaları sonrası maraton alt'tan okkalı küfürler yer.ama yine de iş ahlakı ile saygı duyulası bir futbol emekçisi...