Kültür Sanat Edebiyat Şiir

dale carnegie sizce ne demek, dale carnegie size neyi çağrıştırıyor?

dale carnegie terimi Mustafa Atilgan tarafından tarihinde eklendi

 • Semiha İdriz
  Semiha İdriz

  Dale Carnegie benim için çok onemli.Onun kitapları benim hayatımı degiştirdi.Gülumsemeyi,mutlu olmayı; pozitif düşünmenin sırlarını öğrendim.Herkese tavsiye ederim.Özellikle:'Benim için artık umut yok 'diyenlere.Carnegie okuyucularına başarının sırlarını açıklıyor,özgüveninizi kazanmanıza da yardımcı oluyor.

 • Ayşegül Kama
  Ayşegül Kama

  Kişisel gelişim türünde okuduğum ilk kitaplardandır Carnegie'nin kitapları.Hakkını vermek lazım kitapları güzeldi ama intihar ettiğini şimdi öğrendim ve şaşırdım.Terzi kendi söküğünü dikemezmiş.Büyük konuşmak istemem ama intihar etmeyi acizlik ve kolaya kaçmak olarak algılıyorum.Ayrıca da çok günah.

 • Hasan Tan
  Hasan Tan

  İntihar edebilen şanslı insanlardan biri; iddialarıyla bir sürü kokoşun yaşam standartlarını geliştirme gayreti içerisinde de bulunmuştur uzun zaman..soynaaaaa herkesi mutlu edemeceğini anladığı için umutsuzluğa kapılıp kendini hacklemiştir.

 • Hamza Ressam
  Hamza Ressam

  insanları etkileme ve dost kazanma sanatı kitabını okumuştum güzel örneklerle süslemiş

 • Feyza Yüksel
  Feyza Yüksel

  'Üzüntüyü bırak,yaşamaya bak.'adlı kitabın yazarı.

 • Yusuf Ucak
  Yusuf Ucak

  bir defa bende şaşırmıştım kadın mı erkek mi, fakir bir ailenin oğlu olaralk dünyaya geldi,,yani erkek,,ne kadar isterdim ki şuan,,telekominikasyonun geliştiği bir çağda yaşasaydı,,eminim kitaplarında,,türkiyeye gittim,,üzüntülerini yenmek için şöyle şöyle yaparlardı, çok etkilendim derdi,,o nerdeyse ABD nin Bediüzzamanı,,materyalistlşmiş batı toplumunun en büyük derdinin can sıkıntısı,,mutsuzluk olduğunu görmüş,,üzüntüyü nasıl yenerim gibi araştırmalar yapmış,,kitapları ço ketkileyicidir,,hep gerçek kişiler ve olaylardan alıntıdır,,İncilsiz,Tanrısız mutsuzluğu yenemezsizin der,,bunu ıspatlar,,batı dünyasını onun sayesinde daha iyi anlamış olduk,,ÇOK BÜYÜK BİR YAZAR DI,,O ASLA İNTİHAR ETMEDİ,,KTİAPLARI HEP MİLYONLAR SATMIŞ BİRİDİR

 • Cagla Cayir
  Cagla Cayir

  Guzel konusma sanati, Arkadas edinme sanati turunde kitaplari vardi. Zamaninda halamin kitaplarini karistirirken elime gecmisti. Severek okumustum. intihar mi etti? Leo Buscaglia da intihar etmis. Aslinda tarzlari benziyordu. Gerci sasirmadim.

 • Ali Halis
  Ali Halis

  dale carnegie bir bayandır ve hayatı boyunca optimist düşünceden ve sağlıklı düşünceden bahsetmiştir ve bu konuda bir çok kitap yazmıştır. Ta ki intihar edene kadar.

 • Mustafa Atilgan
  Mustafa Atilgan

  adamin biri