Kültür Sanat Edebiyat Şiir

İnanç Hayat
İnanç Hayat

SÖNDÜ DENİLEN YILDIZLARIN IŞIĞI İLE AYDINLANIYORUM. ÇÜNKÜ BEN BAHŞETTİĞİN AYDINLIKLARIN KADAR KARANLIĞINI DA SEVİYORUM. KARANLIĞINDA AYDINLANMAYI SEVİYORUM. KARANLIĞIMIN, YARATTIĞINI AYDINLATMASINI SEVİYORUM

 • içimden bir ses .......... diyor09.10.2009 - 16:23

  sus ve dinle diyor i,nsanları

 • internet aşkı05.10.2009 - 22:14

  herkes fikir yazmıs bende yazayım. bu yazı ile görüp göz ile sonucta yasanan hissedilen önemlidir. eger art niyet yoksa olabilir. olur. ama art niyet varsa zaten ask değil o kandırma olur mumda söner yangında. diyecegim su tuvallette bir altın bulsan almyacakmısın. bu sorunun cevabını bence herkes kendine sorsun. herkesin ya altını olur yada olmaz _? işte nette altın bulmak buunun gibi

 • kürt açılımı26.09.2009 - 15:08

  tarihten ders almayanların gelecegi olmazmıs derler ya işte cumhuriyetin temel ilkelerinden birini eline bolyoz alıp yıkmaya calısmak baska bir sey değil.


  tarihte hatırlayın islamcılık oldu balkanlar,turkcülük oldu afrika arap yarımadası ırak ve en yakındaki musul ve kerküüğümüz gitti


  şimdide elimizdeki bu dogu anadolu guneydogu hatta akdeniz baska neresini istiyorusnuz.veya nereyi kime cvermek istiyorlar.

  islamcılık ve turkçülük akımlarındaki zaman ve durumlar simdikinden farklı olabilir ama su bir gercek o zamanda kendi kararlarımız biz yerine baskaları veriyordu. size sorarım simdi kurt acılım kararını kim veriyor.

  ben bir corumluyum bende hatta dunmyadaki butun corumlularda acılım isterse dfiger taraftan kırırkkkelli ve yozgatlı sivaslı cankırı her ile özel devletmi kuralım kanun mu yapalım.

  benim atam canaKKELEDE benim atam malazgirtte benim atam bu topragın bütün evvelinde ve ebedinde var var olacak ksusura bakmasnlar bu millet tek bir güçtür. ve bu milleti kuran turk ırkı turk milletidir.

  ben turküm ne mutlu turküm diyebilene ve bu toporaklarda kanunlar cercevesinde yuasayana

 • d.t.c.f.06.09.2009 - 18:56

  degerleri olan özgürlükler ve isyancılar alanı :) ama bir o kdarda siyatin psiliğine bulaşmış egitim kurumu ve 4 senemi verdigim guzel orta bahcem :) seni seviyorum diyebildigim tek yer ankarada işte dtcf

 • alfred nobel22.07.2009 - 00:55

  iyi adammış kalbi fesat değilmiş yukarıdaki bilgilere göre ama baska sey bulamamış mı mesela dunayı böyle parca parca acı cektirerek patlatmayı secmiş. madem patlayıcı yapıyorsun su hidrojen kuramını arastır belki dunyayı kökten pufff.... bizde dogmaz hakkında atıp tutmazdık. naber alfred dayı mezarında rahat uyu :)

 • %10 barajı22.07.2009 - 00:46

  valla bazı partilerin özellikle dtp gibi barajı gecme bir yana dursun bu yuzde onluk sacmalık dahi onlara az gelir bence sırf o partiler gibi bu sacmalıgı deniz baykalda yapıyor sırf sadece deniz baykal içinde barajdan ziyade birseylerde yapmak gerek :)

 • hacerül esved22.07.2009 - 00:39

  cennetten dunyamıza gönderilmiş kanıt ama hala arabların elinde buna uyuz oldum bende

 • jack london22.07.2009 - 00:34

  beyaz diş gibi bir köpek bulamadım hala) jack amca öyle bir anlattı ki hala ruyalarım da

 • ocean`s twelve 22.07.2009 - 00:33

  güzel olmasa sanırm oscar vermezlerdi

 • ağladıkça22.07.2009 - 00:25

  söyleyen sahsiyetin düşüncesini sevmem ama bu parcayı bir cok parcası gibi söyluyor para verip almam ama korssanını dinlerim :)