Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • iskender ali mihr20.06.2006 - 14:47

  hz.muhammed mustafa(s.a.v) hadislerinde birçok defa kendisiyle peygamberliğin tamamlandığın ı belirtmişken neden bahsediyorsunuz.kıyamete kadar evliyalar olacaktır,ama her sohbet edene evliyamı diyecez.bu zat rahmanı seviyor olabilir,resullerini seviyor olabilir.ama ben yaradanla konuştum diyorsa orda duracaksın
  (bakın bende acizane birşeyler söyledim.bende çok seviyorum yaradanı ve resllerini.bizidemi sultan mehdi sanacaksınız tövbe haşa)

 • mehdi20.06.2006 - 14:26

  neden hadisler dikkate alınmaz.allah resulü kurtuluş kuran ve sünnette diye.neden gözardı edilir.sultan mehdinin geleceği hadislerde çok açıktır. özellikleride.

 • mustafa kemal atatürk14.06.2006 - 15:06

  cumhuriyet tarihimizin en büyük lideri.

 • hz.ali13.06.2006 - 12:17

  onu anlatmaktan aciziz.4. halifedir.(s.a.v) efendimiz hz.ebubekir(r.a) ,hz.osmAN(R.A) hz.ömer(R.A) HEPSİNEDE KENDİSİNDEN SONRA HALİFE OLACAKLARINI SÖYLEMİŞTİR AMA SIRA BELİRTMEMİŞTİR.BÜTÜN HALİFELER BİRBİRİNİ BAĞLILIK BİLDİRMİŞKEN BİZE NE OLUYOKİ, AYRILALIM YADA DAHA FAZLA DEĞER VERELİM.
  Bütün sahabelere can feda.HZ. ALİ(R.A) da diğer efendilerimiz gibi (s.a.v) yolundan gitmiştir.namaz kılmıştır,ramazan orucu tutmuştur...v.H.z Aİ Yİ SEVMEK ONUN YOLUNDAN GİTMEKLE OLUR.ODA SEVGİLİ PEYGAMBERİMİZİN YOLUNDA GİTMİŞTİR. TIPKI DİĞERLERİ GİBİ.