Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • masonluk30.11.2005 - 11:37

  EINSHOWER; DABİ DABİ DEDİĞİN GİBİ HEPSİ PALAVRA BİZ TÜRKLER ÇOK HAYAL PERESTİZ DİMİ? MASONLUK İSRAİLİN FİLİSTİNE YAPTIKLARIDIR.BİZ KÖR DEĞİLİZ.

 • kurtlar vadisi29.11.2005 - 12:19

  bu dizi her yönü ile çok güzel,bilinen ama gösterilmeyen öğeleri taşıyor ama eks olan yada nedeni farklı olan bir şey var.tam olarak çıkartamadığım bir şey.galiba geçenlerde kankardşimin dediği bir şey.o diziyi pek seyretmez ama bu konularda ilgilidir.dediği şu 'bunlar herşey ile gerçek hayattan alınmış.masonların ve yahudileri temsil eden yerler var.peki bunların gerçek olasılığını biz biliyoruz.peki bunlar bu kadar derin incelernemsine izin veriyorlar.? herhalde bu güç gösterisi olabilir.) ayağımızı denk almamız gerektiğini mi söylüyorlar bize?

 • israil29.11.2005 - 11:18

  daha öncede yazmıştım yahudiler kendi aralarında 2 ye ayrılıyorlar.israil yahudileri, polonya yahudileri.zamanın gelecekte onlara nasıl dönmesi gerektiğini önceden görebildikleri için (yai mantıkların sonderece sağlıklı kullanabildikleri için) yahudilere karşı sempati yaratmaları gerekiyordu.ve yapmaları gerekenleri hitlere yaptırdılar.ve şimdiki zamanda gerken sempatiyi de hollywood filimlerinde göstererek yapıyorlar.(Piyanist, Şidler'in listesi v.s.) sonderece birbirlerine bağlı bir ırk.asla kendi içlerinden birinin fakir olmasına tahammülleri yok.ben şu ananakadar daha fakir bir yahudi görmedim.ve bu nedenle her zaman kafa firmalar onların.ama insanlıkla oynamasınlar yapılacak şey dünyayı ele geçirmek mi? geçirsinler daha sonra ne yapacaklar? birşey kalmayacak.birbirleri ile savşmaya başlayacaklar.oda bitecek ezdiği ırk onların sonunu getirecek.nerede olacak bunlar israilde işte bana bunu çağrıştırıyor.

 • ariel sharon29.11.2005 - 10:48

  yanlış olan birşey var.insanlık sözcüğünün bu şahıs için ne kadar zıt olduğudur.tamam biz hayalperestiz ama bu adam bizden beter hayal perest.yapılan zulümleri gizlemek için hitler döneminde yahudileri öldürtmüş bir toplum.yani polanya ile başlayanları.kendi aralarında ikiye ayrılıyorlar.israil ve polonya.en üstün ırk onlar ve diğer ırklar onlara kölelik yapacak.unuttukları birşey var hepimiz ademden olma havvadan doğmayız.dünyanın gittiği yer yaşamak için öldürmek olacak allah korusun.