Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • kader12.07.2006 - 10:10

  Kader kavramı herkesce yanlış anlaşılıyor.Millet yapıyor yapacağını,tercihlerini kendi seçiyor.Eğer sonu olumusz sonuçlar vermişse 'ee napalım kaderimde varmış'deyip işin içinden sıyrılıyor.Yok böyle birşey ya.İnsan kendi kaderini kendi seçer.İstinai durumlar var tabi.Ciddi hastalıklar gibi.....Onuda kimse bilmez.
  Ama insanın kaderi kendi elindedir.Şunu anlayalım lütfen KADER DİYE BİRŞEY VARDIR AMA KADER SANILANIN AKSİNE BAŞIMIZA GELECEKLERİ,SEÇECEĞİMİZ YOLLARI DAHA BİZ DOĞARKEN ALLAH IN BİLMESİDİR.KADER BUDUR.
  ALLAH KULLARI ARASINDA AYRIM YAPMAZ Kİ BİRİNİN YOLUNU İYİ,BİRİNİN KÖTÜ YAZSIN.
  YİNE SÖYLÜYORUM KADER; HER ADIM ATACAĞIMIZDA VERECEĞİMİZ KARARLARI, KISACASI TÜM YAŞANTIMIZI ALLAHIN ÖNCEDEN BİLMESİDİR.

 • rafet el roman12.07.2006 - 10:01

  Kendisini sevmesemde objektif bakmak gerekirse bence POP MÜZİĞİNİN KRALI RAFET EL ROMANDIR.Ne Tarkan ne başkası insanın her şarkısı bu kadar mı güzel olur.Bu kadar mı tatlı bir ses olur.İşinde çok başarılı.Hele o şarkısı 'BANA SEN LAZIMSIN' bir başka.....
  Yeni çıkan'Gönül Yarası'nda yine yapmış yapacağını.
  Evet ekranlardan tanıdığım kadarıyla kişiliğini pek sevmem ama onu dinlemek bambaşka.

 • ahmet necdet sezer12.07.2006 - 09:47

  Eğer Ahmet Necdet Sezer olmasaydı ülkemizin durumu çok daha kötü olurdu.Boşverim Cumhurbaşkanım yobaz kafaları... BİZ CUMHURİYETİN GENÇLERİ SENİNLE GURUR DUYUYORUZ.

 • mustafa kemal atatürk20.05.2006 - 10:13

  Atam sahipsiz değil bıraktığın miras.Sonun kadar koruyacağız Cumhuriyetimizi,Laikliğimizi.Bize savaş açan yobazlara meydan vermeyeceğiz.Sen rahat uyu.İZİNDEYİZ.

 • konak piyer30.03.2006 - 16:43

  yalnız o Konak Piyer değil :)))) KONAK PİER

 • hacı dizisi30.03.2006 - 09:30

  ATV reklamını yaptı yaptı son anda anlaşamadılar mı ne! ! ! diziyi SHOW TV kaptı.Meyvesini SHOW yiyecek iyi valla reklam bedavaya geldi :))

 • fok28.03.2006 - 10:36

  Siz sisenizde yine yazacağım.Aşağıda yazan arkadaşımı kutluyorum.Bu katliama birilerinin dur demesi gerekiyor.Bu vahşetten bıktık,görmek istemiyoruz.Bu katliamı destekleyenler katliama kurban gitsinler

 • hayvan hakları21.03.2006 - 10:52

  İnsanlar bu terimin anlamına neden saçma sapan laflar yazmışlar anlayamıyorum.Bu terimi ekleyen arakadaşımız da kutluyorum.'Hayvan hakları' ne yazık i ülkemizde uygulanmıyor.Birtakım kendini bilmez,şerefsiz,vicdansız insanların hayvanlara neler yaptığını gazetelerden okuyor,tv.lerde görüyoruz.Ama buna dur demek isteyen insanların sayısı ne kadar az.Ya hayvanları sevmeyen asla insanları sevmez.Hayvanları sevmeyen insanlardan hiç kimse hayırda görmez.Bir de itiraf ediyorum ki o masum hayvanları insanlardan daha değerli buluyorum.Ailemden sonra ilk başta sevgimi en çok verebilceğim onlar var benim.Çıkarsızlar,masumlar,sevgiye açlar.Bunu niye anlamıyor ki gerizekalı bazı kafalar.Ülkemizde hayvan hakları uygulanmaları,korunmalı.Hayvanlara eziyet eden insanlar en ağır cezalara çarptırılmalı.Ama nerdeee öyle hukuk sistemi bizde.Bu insnaların yaşama hakkı olduğuna inanmıyorum.Siz ki içinizden bu yazdıklarımı üstüne alınan onlara eziyet eden insanlar bu dünyada cehennemi yaşarsınız inşallah.Sizlerle sonuna kadar savaşırım,uğraşırım.Gerek burda gerek yargıda....

 • beyazıt öztürk04.01.2006 - 10:01

  Hem başarılı,hem yakışıklı hemde mütevazı helal olsun

 • Hırsız Polis23.12.2005 - 14:10

  Uğur Yücel'in aksanını değiştirdirler.Eeee niye durduk yere adamın aksanı değişsin ki...garip geldi ya....Önceki daha güzeldi daha yakışıyordu