Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Ümit Ağbulak
Ümit Ağbulak

MAKSAT UMUT İKLİMLERİNDE GÖNÜLLER BİR OLSUN, SONUÇTA İLLAKİ HER YAĞMUR DAMLASI TOPRAĞA DÜŞMEYCEKMİ, MESELE SUYA YADA TOPRAĞA AÇLIĞI HİSSETMEK DEĞİL Mİ?

 • yusuf hayaloğlu07.03.2009 - 00:20

  hayal kurmak gıbıydı? bir daha kım yazacak ole guzel sıırlerı, bir daha kım intahar sevdaları onun kadar guzel okuyacak... buyuk kayıp cok buyuk kayıp... sende yalan oldun yusuf abı...sende yalan olduysan anlatsın bırı bana gercekleriiiiiiiiiii................

 • jitem19.01.2009 - 21:56

  her ulkenin oldugu gıbı bizim ulkedede olan devlete tam baglı,kurumlara baglılıgı olmayan unıformasız askerlerimiz.ozel testlerden secilen saglam yurekli adamlar.

 • a.mahzuni şerif19.01.2009 - 21:49

  türk halk muzıgı deyince aklıma gelen ilk adam. yasaklı,surgun ama yuregı vatan sevgisiyle dolu turkuve anadoluyu anlayan buyuk sanatcı

 • çakma19.01.2009 - 21:47

  uydurma..

 • Ergenekon19.01.2009 - 21:46

  bu safsataya ınanan varsa gitsin adını sorgulasın. askeri gecmişi olan yada askerliğini yapan herkes bulunan sılahlarların yada vs olayların duzmece oldugunu anlayamazmı... ole uc mermi ile yada bes bomba ıle rejim yıkılmaz yıkılamaz. o askerler isteseydi o silahları topraga gommez tsk depolarında saklar kullanacakları zamanda cıkarttır kullanırdı kımsede bunu anlamazdı..

 • yahudi malı19.01.2009 - 21:41

  türk milletinden daha balık hafızalı baska bır mıllet tanımam.o kadar olay gelirki basımıza 3 gunden fazla anmayız adını.yahudı mallarını ne kadar boykot edebilirsiniz yada kendi lüksumuz adına neden vazgeceriz, nescafedenmi,koladanmı,yada fast foodanmı, bırakalım bunları yıllar oncede italyan kravatlarını yaktık apo ıcın daha 2 ay gecmeden ulkeye ıtalyan fırmaları tekstili ele gecirdi.masa basında kaybedilen savasları ole boykotlarla asamayız. bu filistine benzedi taşla kovalamaya calısıyoruz ama adamlar donanmayla ulkeye giriyorlar. ısraılle vazgecilmeyecek turlu askeri ve ticarı anlasmaları olan bir ulke bole boykotlarla anca laf kalabalıgı yapar.

 • Kürtçe TV (Kanal Şeş)19.01.2009 - 21:35

  tamamıyle sacma bir polemik dogurdu. turkıye sınırlarında herkes ıstediği dili konusuyor pekhala yabancı dılde yayın yapan kanallar ve radyolarda var. sadece ulkede polemik yaratmak ve ulkedeki alt kimlik ust kimlik ayrımını biraz daha bariz ortaya cıkarmak ıcın birazda oy toplamak amacı guden vasıfsız bir olay.o kanal acıldı da kac kurt dınleyecek, sifreli mesajlar veren kanalları her zaman var.yazıkkı turkıye gibi kulunden dogmus bir ulusu parca parca etmenin baska yolunu bulamadılar. yarın obur gun resmi yazısmalarıda farklı dılde ısterlerse ne olacak bilen varmı, sadece kurtler ıcın değil etnik kokenı farklı olan herkes ıcın soyluyorum bunu.ben sunu bılıyorum kimse bir kurde, laza yada ruma kendi arasında konusmasında farklı bir dili konusturamaz.zaten kullanılıyordu bunu afişe etmeye gerek yok..

 • avokado11.01.2009 - 16:59

  umut umut olalı bele zulum gormedi..tattıgım en uyuz tatlardan..

 • şu an ne dinliyorum04.01.2009 - 01:55

  yusuf hayaloglu bir intahar gibi sevdalar diyor dogru diyor

 • En güzel Kürtçe şarkı04.01.2009 - 01:51

  bana sorarsanız hewler, güzel bir sarkı bana cok dolu geliyor muzigi