Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • Doktrin23.06.2010 - 02:59

  bu üçü tartışılmaz lider, teşkilat, doktrin

 • izmir05.05.2010 - 15:23

  havasındanmıdır suyundanmıdır sevimsiz kent...
  'izmirliyiz gavuruz gururluyuz biz böylede mutluyuz'... gurubuna 525üye toplayabilmiş büyük facia :)

 • nihal atsız30.03.2010 - 22:30

  türkçü akımın önderi

 • türkçülük30.03.2010 - 22:08

  devlete can veren canlarız öldükçe dirilen militanlarız derler

 • ankara11.12.2009 - 19:36

  el değmemiş, kapkaç terör yıkıcı faaliyelerin yanından dahi geçemeyeceği güzel vatanın bir parçası.. anadolunun gözbebeği

 • türkiye komünist partisi11.12.2009 - 19:25

  benim nezdimde tehlike unsuru daha uluşturmayan bir pürüz sadece.. sinekten yağ çıkarmaya gerek yok

 • komünist11.12.2009 - 19:20

  bu konu üzerine sayfalarca yazmanıza hiç gerek yok bence..
  dünya üzerinde silinmek üzere olan tarihte kara bile lekesi bulunan
  muhafazakar veya demokrat gözetmeksizin rejim düşmanı bir girişimdir komünizm..
  Bence şovenizmi tartışın bu daha yayın günümüzde..

 • abdullah çatlı11.12.2009 - 18:56

  birçok illagal vatan düşmanı örgütlenmelerin karşısında durmuş, dönemin devletin ileri gelenleri ile çok büyük bilgi paylaşımı olan devletin nüshalarına adını vatanperver olarak geçirmiş, ülkücü vatanperver bir çete reisidir. ocaklardan çıkma büyük reisdir.

 • Hepimiz Ermeniyiz11.12.2009 - 18:15

  Herhangi bir eleştiri tartışma ortamında düşüncelerinizi siz, biz şeklinde paylaşıyorsanız, bu büyük ayrılıkların, çıkmazların kapıda olduğunun göstergesidir. Demin anlatmak istediğim olayı evrensel boyata taşımaya kalkarsanız ki görünen o zaten; neticesinde birşeyler inşaa etmek değil yıkmak çabasında olduğunuz düşünülür. Anlatmak istediğim çok basit bakın bir örnekle açıklayayım. '-(siz) ermeni olabilirsiniz, ama benim ne ermeniden olduğum nede ermeni olmak istediğim söz konusu dahi olamaz'!
  etki tepkiyi yaratmak zorundadır, bu doğanın kanunudur artık hepimiz, tütümüz biz gibi terimlerle kendinizi soyutlamış, ve kardeşliği baltalamış gözüküyosunuz.. ;)

  bu bir ayrılıktır, kardeşlik değildir, öncelikli hedefinizin içinde ayrılığa düştüğünüz ülkede kardeşliği birlikteliği sağlamak sukuneti bozmamaya çalışmak olmasını temenni ederim.
  Saygılarımla, barbaros

 • ermeniler11.12.2009 - 17:47

  lütfen, elbette kardeş olmak isteriz ama atılan her iyi niyetli adıma karşılık bizimde bir takım beklentilerimiz vardır. Düşünün biz onları seviyoruz varsayalım, peki bizim onları sevdiğimiz kadarının 1/4 kadar onlarda bizi seviyormu? Nedir bu safsata, ermeni soykırımı, hele hele ermeni lobisi, arkadaşlar aklınızı başınıza devşirin, dünya üzerinde böyle birşeyi kabul ettirerek bizleri TÜRK halkını fişlemek aciz bırakarak soyutlamak istiyorlar, sizde geçmiş karşımıza kardeşlik naraları atıyorsunuz, Öyle bir durumda seni beni bizi ayırmayacaklardır emin olun, kardeşliği savunuyorsun diye, sana bazı yaptırımlar uygulamayacaklarını zannediyosan, bu senin düşünme sorunun, yanlış bir bakış açındır .. Kaldı ki artık dünya üzerinde bütün devletler kendi şoven politikalarını izlemektedir, halk da artık milliyetçi duygular beslemektedir. Bu bağlada da ayrıklıklara düşen bizler artık 70'lerden 80'lerden kurtulup gerçeğin ta kendisiyle yüzlezmeliyiz!