Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • our truth27.06.2008 - 02:14

  Türkçe karşılığı 'bizim doğrumuz' dur..

  Bir dier anlamı ise, Lacuna Coil adlı süper ötesi bir İtalyan grubun 2006'da çıkardıkları Karmacode albümünün 3. şarkısıdır ve beni kendisine hasta etmiştir (dier LC şarkılarında olduğu gibi) ..Herkese tavsiye ederim..LC'nin diğer şarkıları da müthiştir bu arada =)

 • lacuna coil27.06.2008 - 02:09

  Lacuna Coil, 1994 yılında Milano, İtalya'da kurulmuş bir gothic metal/alternatif metal grubudur.İtalyan olmalarına rağmen ingilizce takılmaktadırlar:D..Bayan solistinin yani Cristina'nın gerçekten çok güzel bir sesi vardır ve vaktiyle ingilizce vokallerde biraz sorun yaşasa da şimdi bir amerikalı vokalistten farkı yoktur.Dier vokal Andrea da süperdir, onunda vokaller müthiştir ve bu 2 vokal birbirini tamamlamaktadır..Çok müthiş bir grupturlar, herkese tavsiye ederim.

 • John Frusciante27.06.2008 - 02:02

  Red Hot Chili Peppers grubunun idol alınacak gitaristidir kendileri..Süperdir gerçekten gitar konusunda..ayrıca sesi de güzeldir:D geri vokaller John'undur:D Tabi Flea'cımda geri vokal yapar:D John'un soloları da güzeldir..Bu grubun şarkılarının sevilmesinde en önemli faktörlerdendir..

 • in the end27.06.2008 - 01:59

  Türkçe karşılığı 'sonda' sözcüğüdür.

  Bir dier anlamı ise, Linkin Park grubunun, ilk resmi albümlerinin (Hybrid Theory) 8. şarkısıdır ve çok büyük bir hittir (klibi,kendisi fln çok tutuldu) ..Şiddetle tavsiye ederim=)

  Başka anlamı vardır mutlaka ama şu an bu anlamları aklıma geliyor:D

 • A Place For My Head27.06.2008 - 01:52

  Linkin Park grubunun, ilk resmi albümlerinin (Hybrid Theory) 9. şarkısıdır.Bu şarkının ilk demolarındaki ismi Esaul'dur ve o da en az resmi albümdeki versiyonu kadar müthiştir..Müthiş bir şarkıdır (her versiyonuyla) ve şiddetle tavsiye ederim=) tabi dier LP şarkılarını da tavsiye ederim:D onlarda müthiş

 • fort minor14.06.2007 - 16:36

  linkin park grubunun biricik üyesi sevgili mike kenji shinoda nın biricik bir rap projesidir fort minor..üyelerinin başında mike gelir..diğer üyeleri:
  Tak, Ryu, DJ Cheapshot, Vin Skully.
  M.Shinoda vocal, Tak, Ryu back vocal Turntable da DJ Cheapshot, Davulda ise Vin Skully bulunmakta.

 • linkin park01.04.2007 - 15:09

  yeni albümleri 15 mayısta çıkacak olan ve o albümde yeni şeyler denemiş olan (gerçi daha dinlemedim sadece yeni single larını dinledim ama gerçekten de önceki albümlerine göre bayağı farklı olacak gibi..bi röportajlarında bu albümün daha olgun ve daha güzel bir albüm olduğunu söylüyorlardı..) , süper bi grup..what I've done single larının klibi 2 nisanda yayında olacak ve single albüm olarak da 27 nisanda raflarda yerini alacak...süper bi şarkı..şiddetle tavsiye olunur LP severlere hatta sevmeyenlere de..

 • linkin park08.03.2007 - 22:56

  müziklerinde kalite hiç eksik olmayan,harika sesli solisti olan (rap vokal yapan mike ı da unutmamak lazım..çok yetenekli bir adam..hem ayrıca rus besteci tchaikovsky nin de çok uzaktan akrabası oluyormuş :))) ve de harika şarkıları olan,bir sonraki albümlerini de hemen ve de acilen çıkarmalarını istediğim bir grup..

 • Kerem Tüzün05.03.2007 - 22:39

  kurban grubu dağıldıktan sonra demir demirkan ile çalışan ama daha sonra kurban grubu tekrardan birleştikten sonra yine kurban da çalmaya başlayan harika,süper yetenek bir solak bas gitarist..

 • TASTE iN MAN02.02.2007 - 14:20

  placebo nun 2000 senesinde çıkan black market music albümünden çok güzel bir şarkıdır taste in man..her ne kadar farklı sözleri olsada,bence çok güzel bir şarkı...