Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • Büyük Yalan18.07.2006 - 22:51

  Yalanın büyüğü
  İPE UN SERMEK
  Yayınlayan kanal herhalde cezalı. Cezası bu dizi denen şeyi yayınlamak.
  Bunu yazan arkadaş ve kanal yetkilileri benimle görüşebilse ayaklarına kapanır bu diziyi kaldırmaları için yalvarırdım. Halil Ergün ile Emrah asık suratlı olmak ve saçmalamak yarışındalar heral.
  Allahaşkına bizim dizilerin durumu düşünce düzeyinin düşüklüğündenmi? Yoksa gelir düzeyinin düşüklüğündenmi?
  Allah yardımcımız olsun.
  NOT: Aklı başında kanallar! beğenmiyorsan seyretme derler şimdi. Ben seyretmiyorum. İyi zıp zıp yaparım. Orda bile bana zorla seyrettiriyorsunuz. BİZİM TV ler İŞKENCECİMİ YOKSA?

 • Aliye12.07.2006 - 15:42

  Anlamsızlık.
  Fıstık gibi kız dururken, iki çocuklu, buzdağı dulkarıyı tercih eden dr.
  Bizene ya. Bedavadan salaklık eğitimi alıyoruz. Güzel dizi diyelim gitsin.
  Bu yaz seyretmeyenler ve seyretmeye doyamayanlar için tekrar versinler. HEMİ?

 • Gümüş Dizisi03.07.2006 - 20:11

  Üstümüzden yırak ola. Ne dertler var. Dizilere esas gızlara musallat olan ur salgınından sonra şimdi esas oğlanların yaralanmaları salgın oldu. Dizilerarası bulaşıcı olan bu kötü olaylara müdahele etmeli birileri.
  Yaza kim öle kim kala, yazoın şu oğlanları hastanede ziyarat etsekmi ola? Allah başa vermesin, herkes haline şükretsin, kimsenin etlisine sütlüsüne bişe demesin. Gocaman zengin adamların başında ne hallar var.ŞURDA BEDAVADAN SALAKLIK EĞİTİMİ ALIYORUZ. Halimize şükredelim. Aman haaa, aman haaa.

 • Aliye03.07.2006 - 20:00

  1017. bölümünü sabırsızlıkla beklediğim tv dizisi.
  1017. bölümde Ayşenin düğünü varmış diye duydum. Çok ayıp. Önce oğlan evlenmeli, örf ve ananelerimize göre. 1017. bölüm dedimde aklıma geldi. 1000. bölümü kutlama etkinliklerini hala ihmal ediyoruz gibime geliyor. 1000. bölüm kutlamaları muhteşem olmalı. Yer yerinden oynamalı, ülkemiz ayağa kalkmalı. Bu ne vurdumduymazlık hanımlar beyler. Heleki anne olan hanımlar. Hadi hemen hazırlıklara başlayın.

 • aşk oyunu13.06.2006 - 16:53

  Oyun işte ya, ister aşk, iste meşk.
  Be Ekin'in hastalığı nerden çıktı? Biliyorsunuz bu hastalık diziler arası bulaşıcı bir hastalık. Tüm kanalların tüm dizilerinde kızların orasında burasında ur çıkıyor. Ekin'e nerden bulaştı acaba? Yoksa Ekin mi yaydı hastalığı. Üstümüzden yırak. Sağlık Bakanlığı el atmalı bu konuya.
  Sahi dizi bittimi?
  Banane ya?
  Bu yaz SEYRETMEYENLER VE SEYRETMEYE DOYAMAMAYANLAR İÇİN tekrar tekrar verirler.

 • Ihlamurlar Altında13.06.2006 - 16:43

  Çok deriiiin bir bevzusu var. Amma ben yüzme bilmem, derine dalamam.
  Mevzuyu hala anlayamadım. Hoş seyretmedimde. Günde 123 sefer tanıtımı yapılırken gördüğüm, zıpzıplarda takıldığım bir diziiiiiii.

 • Aşka Sürgün12.06.2006 - 22:24

  Biten bir dizi.
  Eskiden rozalinda diye bir dizi vardı. Nefret ederdim, ammaaaa....
  Aşka sürgün sayesinde rozalinda'dan nefret etmiyorum.
  İpe un sermenin ne demek olduğunu çok güzel anlatan muhteşemmm dizi. Türkiye'nin hukuk devleti olmadığını, kanunların var olmadığını iddia ediyor bana göre. Savcılar ve polisler hiç incelemedi sanırım.
  İğrenç bir diziydi. Allah taksiratını bağışlaya....