Kültür Sanat Edebiyat Şiir

polemik sizce ne demek, polemik size neyi çağrıştırıyor?

polemik terimi Selime Kutanis tarafından tarihinde eklendi

 • Metin Bedir
  Metin Bedir

  polemik iyidirrrrrrr. de eğer patern kırmasını bilmiyorsanız polemiye girmeyin.mesela bigün fener galatasaray tartışması var.tartışma iyice sertleşti kahve karışacak. millet yumruk yumruğa birbirine girecek.elimi göleğimin cebine soktum aynı bi hakemin kart cıkarması gibi serçe sana kırmızı kart gösteriyorum dedim sonra öbürüne sanada kırmızı kart sanada üç kişiye sizi oyundan attım dedim.o sert tartışma gülüşmelere tebessümlere dönüşüverdi.

 • Erdem Ülkün
  Erdem Ülkün

  Polemik:Siyasi,bilimsel,edebi konularda yapılan sert tartışma.

 • Nusret Orhan
  Nusret Orhan

  Gereksiz tartışma durumu.
  Polemikiliğin altında ben bilirim ve ben inatçıyım karakteri yatar.

 • Erdem Ülkün
  Erdem Ülkün

  Kişisel olarak polemiğe girmek istemeyenler zorunlu oldukları zaman bunu yapıyorlar belki bir uzlaşı olur diye yapıyorlar.

 • Erdem Ülkün
  Erdem Ülkün

  Kişisel olarak polemiğe girmek istemeyenler zorunlu oldukları zaman bunu yapıyorlar belki bir uzlaşı olur diye yapıyorlar.

 • Pelin Karatas
  Pelin Karatas

  ünlülerin reklama ihtiyaci olduklari zaman saldirdiklari sey....

 • Tevfik Pekel
  Tevfik Pekel

  Lüzumsuz bir tartışma durumu...şimdilerde yine revaçta, 'Erkek hemşire olurmu? olmaz mı? ' kadınlar cenaze namazı kılar mı? kılamaz mı? olayı çözüldü,ardından 'Cuma namazı' sıraya girmişti...bizim insanımızda bitip tükenmek bilmeyen bir merak durumudur... netçe itibariyle netekim...!

 • Naile Duman
  Naile Duman

  Söz düellosu, kalemlerin savaşı, düşüncelerin çarpışması...
  Genel olarak; siyasi, ekonomik, sanatsal, edebi konularda, kişilerin çetin tartışmalar içine girmesi.

  Ülkemizde ise genelde polemiğe konu olanlar malesef önce şarkıcılığa, sonra artistliğe, sonra televizyonculuğa...soyunmuş sönük yıldızlardır. Uyandırmayın onları, kendilerini parıldayan yıldızlardan sanıyorlar gökyüzündeki, polemiğe girmeyin, bırakın rüyalarının keyfini çıkarsınlar :)