Kültür Sanat Edebiyat Şiir

emre tuğrul ergüzel sizce ne demek, emre tuğrul ergüzel size neyi çağrıştırıyor?

emre tuğrul ergüzel terimi Emretugrul tarafından 31.01.2004 tarihinde eklendi

 • Yagmurain
  Yagmurain 29.07.2007 - 22:06

  Emre; aşık kişi,hak aşığı anlamına geliyor.ERGÜZEL; belayı savuran savuşturan güçlü kuvvetli güzel asker anlamında.. Ama bana Emre dendiğinde yaratılmış en güzel varlık yorumu aklıma geliyor.Kalp atışlarımıda böyle çoğaltabilen başka biride yok zaten =)

 • Yagmurain
  Yagmurain 29.07.2007 - 22:05

  Emre; aşık kişi,hak aşığı anlamına geliyor.ERGÜZEL; belayı savuran savuşturan güçlü kuvvetli güzel asker anlamında.. Ama bana Emre dendiğinde yaratılmış en güzel varlık yorumu aklıma geliyor.Kalp atışlarımıda böle çoğaltabilen başka biride yok zaten =)

 • Stickmata
  Stickmata 01.07.2007 - 23:40

  Final dergisi dershanesindeki canım kimya öğretmenim.
  herkesin en sevdiği hocamızdı
  N sınıfındaki soru çözümüne onu görmeye giderdik hep
  hep salı günü soru çözümü olsa diye beklerdik...
  hepimizle tek tek ilgilenmeye çalışırdı.. ister ders olsun ister dert..
  canım hocam bizi sakın unutma çünkü biz seni hiç unutmayacagiz.
  FDD li sizi seven öğrenciler...

 • Emin Sezgin Zeytin
  Emin Sezgin Zeytin 13.02.2007 - 18:03

  emre tuğrul ergüzel....mezun olduğumuz çapa anadolu öğretmen lisesinin ilk günü tanıştığım ilk insandır..kardeşim gibi sevdiğim...yaratıcı zekasıyla bizi hayran bırakan...modern olduğu kadar da memleket sevdalısı kadim dostumdur benim..keşke onun gibi bir hocanın öğrencisi olabilseydik zamanında...bize de yeni dünyaların kapısını açsaydı..
  Yolun açık olsun kardeşim.. :)

 • Ali Hüseyin
  Ali Hüseyin 28.02.2005 - 17:02

  HAYATTA DiKKAT EDiLMESi GEREKEN iNSANLAR VARDIR. BUNLARDAN BiRiDiR EMRE.TABi DiKKAT DERKEN SiZE ÖNDER OLABiLECEK VE SiZE YÖN VERECEK ANLAMINDA DiKKAT. MARMARA ÜNiVERSiTESiNiN BELKi GELECEKTEKi KiMYA PROFESÖRÜ BELKi DE UGUR DERSANESiNDE NAM SALMIS VE DAHA DA SALACAK OLAN SAHSiYET.GELECEGi ÇOK PARLAK ONUN YAPMASI GEREKEN SADECE ALANINA KARAR VERMESi.BiLiM ADAMI VEYA ÖGRETMENLiK FARKETMEZ.

 • Özgür Çoban
  Özgür Çoban 30.01.2005 - 21:31

  Emre Tuğrul Ergüzel tam anlamıyla bir delikanlıdır. Hayatı boyuncada bunu sürdüreceğine eminim. Hayatımda gördüğüm en dürüst insanlardan biridir. Ayrıca sevgi adamıdır, ençok sultanları sever.

 • Ertan Dinç
  Ertan Dinç 23.01.2005 - 19:12

  Emre Tuğrul Ergüzel demek tehlikeli madde demek.Bir insan elini attığı her işte başarılı oluyorsa bu kişi gerçekten tehlikelidir.Her işte eli vardır.Asıl branşı kimya olmasına rağmen bilgisayar ve matematik konusunda da çok iddialı bana göre...

 • Yalcın Aydın
  Yalcın Aydın 10.07.2004 - 12:59

  Bakırköy 3. şubedeki kimya öğretmenim.Yalçın hocamın en yakın dostuydu. ikisiyle de çalışmış olmak benim için büyük bir mutluluktu ve çok eğlenceliydi. Eminim ileride ismi çok iyi bilinen iki öğretmen olacaklar ve daha başarılı işler yapacaklar.