Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Seyhan Coşkunyurek
Seyhan Coşkunyurek

HAYATA AKIYORUM SONSUZ BİR MAVİLİĞE,BÜTÜN ACILARIM,İÇ ÇEKİŞLERİM,MUTLULUKLARIM.ÇELİŞKİLERİM,KARMAŞALARIM,SIZILARIM HEP BANA ÇIKIYOR.KOŞUYORUM GÜZELE,İYİLİĞE VE GERÇEĞE...

 • mevlana11.03.2011 - 22:34

  İran'lı bir Şair der ki; 'Aşka uçma kanatların yanar'... Mevlana der ki; 'Aşka uçamadıktan sonra kanat neye yarar

 • anadolu10.08.2010 - 22:51

  Toprağın içinde insanı anlatan..gerçek insan kokan..mavi insanların özlem içindeki huzuru..en güzel içten yuvası..Anadolu sen kimleri aldın bağrınba..kimleri barındırdın içinde..kimlere kucak açtın..Anadolu özümüzsün..hamurumuzsun..gelensin..vazgeçemeyeceğimiz umutlarımızın en güzel bahçesindeki en güzel çiçekleri yetiştirensin..Anadolu anasın..düşlerimizin anlamı..bir yanın insan..bir yanın su..bizsin..

 • aldanmak10.08.2010 - 22:39

  İnsanın karşısındakini kendisi gibi görmesi..inanması ve dürüst olması..aslında oldukça insanca,insana yakışan,oldukça doğal,oldukça güvenmek..aldandıktan sonra yanılmak insanı sonradan diriltiyor..

 • kalp gözü08.08.2010 - 22:07

  insanın görebilen gerçek yüzü..öteye geçme yüzü..insan kendinde var olanı görür karşısındaki insanda..ruhun aydınlığı burda yatar..

 • anlamak yaşamaktır31.05.2009 - 20:35

  İnsan anladığı kadar vardır herzaman,anlayan insan düşünen muhakeme yapan insandır aklını ve duygularını güzel bir noktada birleştiren insan yaşamayı hisseder ve varlığının başlangıcını yaşar.Anlamak ben varım demektir kendine her daim dokunmaktır...