Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Şiir Yarışması
 • istanbul30.11.2006 - 19:49

  benim memleketim. ama hemşerilerime rastlayamıyorum hiç. soyu tükenmiş insanlarız biz gerçek istanbullular. istanbul benim herşeyimdir. yüzyıllar öncesine dayanan bir bağım var. atalarımın şehri. yaşamak nefes almak sevinmek üzülmek hayran olmak aşk yaşamak eğlenmek her şey bu şehirde olur başka yerde olmaz. zor yani. dünyada eşi yok.

 • zafer algöz30.11.2006 - 15:31

  bu aralar trtde anormal zor bir yarışmanın sunucusu. eminin o sorduğu soruların cevaplarını ezberletip ertesi gün sorsanız o da yine bilemez. insan bu kadar zor yarışmayı sunmayı neden kabul eder ki yahu. o da ah kalbim vs gibi yarışmaları sunsa ya işte ne güzel.

 • Yahudilik ve Masonluk30.11.2006 - 15:28

  herkesin hakkında konuştuğu ama kimsenin de pek bişey bilmediği bir şey işte. bilmeye de pek gerek yok ama en azından biliyormuş gibi konuşmasınlar. bu hastalıklı durumdan tüm insanların kendini kurtarması lazım. bilmediği halde konuşma hastalığından.

 • ofis30.11.2006 - 15:22

  ofiste kiracı olmayacaksın ben bunu bilir bunu söylerim. ben ofisimde kiracıydım ve mülk sahibim bana söylemeden ve teklif etmeden karşı işyeri komşuma ofisimi sattı ve beni sonsuz bir mağduriyete sürükledi. söz konusu olan ofis değil de ev olsa sorun olmazdı ama ofis insanın para kazandığı yerdir. çevresinin oluştuğu yerdir. bir anda bunları bir kenara koymak çok zor geldi bana.

 • narsist30.11.2006 - 15:17

  geçenlerde bu sitenin üyelerinden birinin benim için söylediği kelime. bunu söyleyen ya beni tanımıyor ya da kelimenin anlamını bilmiyor. narsizim aşrışı derecede kendini sevmektir. oysa ki ben halkımı seviyorum onlar için yaşıyorum.

 • gestapo10.08.2006 - 12:30

  geheime stadt polizei sözcüklerinin kısaltması yani almancada gizli polis örgütü demek. nazi almanyasının karanlık yüzünün bir parçası.

 • melih gökçek07.08.2006 - 18:30

  öteki dünyada iki elim yakasında olacak insanların başında geliyor. haksızlığa uğrayanların o haksızlığın hesabını sorduğu yerde onu bekliyor olacağım. ve yanımda haksızlığa uğrayan hakkı başkalarına yedirilmiş yüzlercve insan da beraberimde olacak. Allah'tan korkusu olan insanların yapamayacağı her şeyi yaptı bu güne kadar.

 • mehmet barlas07.08.2006 - 18:26

  bu adam hakkındaki görüşlerde gerçeği yansıtıyor. genel görüşe katılıyorum. Bu yağdanlık hallere hiç gerek yok. yaşından başından da utanmıyor demek ki. Benim kızdığım konu bu tip insanara gazeteci denmesi ve hergün gazetede yer işgal etmesi. Kim ciddiye alıyor bu tür adamları daha anlamış değilim.

 • reha muhtar07.08.2006 - 18:20

  ne yazık ki kendini Türkiyede gazeteci olarak kabul ettirmiş bir varlık. var olan bi şey sadece hiç bir niteliği yok bence.

 • türklük07.08.2006 - 18:10

  Tarihin başlangıcından itibaren ismi konmuş, coğrafyası tanımlanmış ve bütün iç dinamikleri tamamlanmış olarak günümüze kesintisiz bir nehir gibi akıp gelen çok az toplum vardır. Bunlardan biride Türk toplumu (cemiyeti) yada Türk milletidir.