Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • timuçin esen28.10.2006 - 22:50

  merhaba ben timuçin esen in oyunculuğuna hayran bir izleyicisiyim
  bütün hayatı boyunca başarılı yapımlara imza atarsın umarım
  hayatınızda başarılar dilerim.

 • timuçin esen22.03.2006 - 16:50

  TİMUÇİN ESEN bir rüya ona hayranım. ona o kadar hayranımki görmeden duramaz hale geldim. tv ekranına yakışan en güzel yüz. oyunculuğuna diyecek birşey yok zaten.

 • timuçin esen28.02.2006 - 22:23

  ya sen nasıl bir insansın ya insanı böyle ekrana tamamen bağlıyorsun.
  ben senin ses tonuna hayranın oyunculuğuna zaten diyecek bişey yok.
  seni edebiyatı sevdiğimden daha çok seviyorum.
  hiç bir zaman bir oyuncuya bu kadar hayranlık duymamıştım.
  ben tv bile izlemezdim. gönül yarasını izledikten sonra sadece timuçin esen in dizilerini izledim. umarım her zaman bizimle olusun sanat yaşamında başarılar dilerim.yolun açık olsun.

 • timuçin esen10.02.2006 - 17:19

  o kendini eleştirmiyor ama bize göre belki çok yazdım ama tek kelimeyle çok i bir oyuncu ne diyebilirim hayatta tüm kapıları açık olur umarım. ben açık olacağına inanıyorum zaten. ama bir sorunumuz var ki size ulaşamıyoruz. bu konuya bir çözüm bulmak lazım.

 • timuçin esen10.02.2006 - 17:07

  ekranda onu görünce inanınki başka kimseyi görmek içimden gelmiyor
  oyunculuğu çok iiiiiiiiii çok beğeniyorum. ses tonu çok etkileyici
  tam anlamıyla mükemmel bir oyuncu.

 • timuçin esen07.02.2006 - 17:35

  ya ben onu izlemeye doyamıyorumki bu güne kadar oynadığı dizileri ve filmi izledim izlemeye de devam edecem. bir insan ekrana bu kadar mı yakışır ya. TİMUÇİN BEY infazlasıyla hayranıyım. ve çok da iyi şive kullanıyor. zaten oyuncu dediğin her rolün üstesinden gelebilendir. ve timuçin bey fazlasıyla oyunculuğun hakkını veriyor. umarım hayatı boyunca biz onu hep böle görürüz. hayatta başarılarının devamını dilerim.

 • Hırsız Polis07.02.2006 - 16:50

  muhteşem bir dizi bütün ekibi kutluyorum timuçin esen ve uğur yücel gibi oyuncuların olması daha bir güzellik katmış diziye
  özlem hanıma da helal olsun ilk defa oyunculuk yapmasına rağmen çok iyi bir performans sergilemiş tebrik ederim doğrusu. şuan piyasada ki en iyi yapım diyebilirim. zaten izlediğim tek dizi.

 • timuçin esen06.02.2006 - 19:19

  Timuçin bey bence kendini fazlasıyla kanıtlamış bir oyuncu. bilirsinizki türkiyede bir çok oyuncu var ama timuçin esen gibi kaliteli bir oyuncu bulmak çok zor. oyunculuğuna hayranım. kişiliğini bilemiyorum ama
  bildiğim kadarını yazayım çok iyi bu izgide devam etmesini isterim. bir hayranı olarak. hayattaki bütün başarılarının yaşamı boyunca devam etmesini dilerim. onu ekranlarda görmek hoşumuza gidiyor. umarım böyle güzel ve kaliteli yapımlarla çıkar karşımıza.