Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • 4 temmuz 200311.02.2006 - 16:05

  ]]Bildiğiniz gibi Danimarka'da kendini bilmez, ne olduğu belirsiz
  ]]
  ]]ressamlar hadlerini aşarak, Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v)
  ]]efendimizi çirkin bir şekilde, hakaret üslubuyla karikatürlerle
  ]]resmetme terbiyesizliğini gösterdiler. Ve üstüne üstlük bir de bunu
  ]]Danimarka gazetelerinde yayımlamaya başladılar.
  ]]
  ]]Simdi bir Danimarka gazetesinde bu konu hakkında bir anket
  ]]yayınlanmakta. Bu anketin içeriği ise; Danimarka bu resimler
  ]]yüzünden Bütün Müslüman âlemine özür dilemeli mi? Dilememeli mi?
  ]]Bu yüzden bir gazetede çıkan bu anket önem taşıyor, oy kullanan
  ]]çoğunluk Danimarkalı olduğu için Danimarka özür dilemesin diye bir
  ]]sonuç çıkıyor. Hepinizden bu konu hakkında duyarlı olmanızı
  ]]temenni
  ]]ederim.
  ]]
  ]]Lütfen hepiniz 'http://www.bt.dk' adresine giriniz.Sol üst tarafta
  ]]'Nyheder' menüyü tıklayınız.
  ]]Daha sonra biraz aşağı inince solda kırmızı büyük harflerle
  ]]
  ]]AFSTEMNING diye bir yazı göreceksiniz.
  ]]
  ]]Orada JA (evet özür dilemeli) olan kutucu işaretleyip oyunuzu
  ]]kullanın.
  ]]Bu mesajı da duyarlılığına inandığınız herkese gönderin...

 • 4 temmuz 200319.01.2006 - 20:14

  sayaz23@hotmail.com beni istiyen bu adresten bulabilir. (kişileri gözünde büyütme) ... önemli olan benim öyle yada böyle düşünmem veya birilerini galyana getirmem değil, onların içine VATAN aşkını sokmaktır... sende bunun için birşeyler yap. DİN nin için var ol, VATAN ın için yaşa, ve ŞEREF in için öl.... 'intikam soğuk yiyyelen bir yiyecek gibidir... ' 1 defa dur 2 defa düşün 3 defa vur.... intikam budur.

 • 4 temmuz 200319.01.2006 - 20:07

  EY TÜRK! .. BİR FUTBOL MAÇINDA GÖSTERDİĞİN HASSASİYETİNİ, VATANA PEŞKEŞ ÇEKİLİRKEN GÖSTERMEMENİN SEBEBİ NEDİR?

  HAKLISIN... MAÇ SEYREDERKEN LİDERE İHTİYACIN YOK. BUGÜN NE YAPACAĞINI BİLMİYOR, KİME GÜVENECEĞİNİ KESTİREMİYORSUN. AMA, BİR KIVILCIMLA BİRLİKTE KOCA BİR ATEŞ OLUP HAİNLERİN TEPESİNE ÇÖKECEK, ONLARI YAKACAKSIN, BİLİRİM

 • 4 temmuz 200318.01.2006 - 02:55

  Çuval olayıyla ilgili olarak gol yedik ve hazmedemedik. İnsanımızı rencide edici bir durumla karşılaştık. Askerimizin başına çuval geçirilmesi Türk varlığını reddetmek anlamına geliyordu ve biz bu tavrı kaldıramadık. Her ne kadar karşı tarafa gol atıp Türk askerinin ve Türk milletinin moralini yükseltmeye çalışanlar varsa da ben bu olayın hafızalardan silineceğini zannetmiyorum. Bunun karşılığının verilmesi gerekirdi. Ve birileri bu karşılığın verildiği imajını doğurmak için bir çabaya girişti. Medya’ya yansıyan ABD’li Albay’ı soyma olayı da toplumsal bir soğumayı doğurmak amacıyla düzenlenen psikolojik bir harekat oldu. Bir nevi toplumun moral değerleri yeniden yükseltildi. Türk halkının özgüveni yeniden yapılandılmaya, buna paralel olarak da Türkiye’de yükselen Amerikan karşıtlığı bir nebze olsun kırılmaya çalışıldı.

 • 4 temmuz 200318.01.2006 - 00:22

  . Olay ülkemizde bilindiği gibi değil, olayın gerçek yüzü şu şekilde oldu; Ülkemiz 1.Dünya Savaşın’dan önceki durumu yaşıyor, Askerlerimizin başına çuval geçirme olayından Hükümetin, Gayrı Milli düşüncede olan üst rütbeli bazı istihbaratçılarımızın ve Gayrı Milli düşüncede olan üst rütbeli birkaç Subayımızın haberi var. hiçbir Hükümet ve devlet birimi kendi askerinin başına çuval geçirilmesini ister mi.Şimdi Türk Milleti’nin, TSK’nin ve Irak’taki Türk Kardeşlerimizin direncini kırmak ve etkisiz hale getirip, TSK’nin Türkiye’ye ve Irak’taki Türk’lere bir faydasının olamayacağını belirtmek, TSK’ni Türk Milletinin ve Dünyanın gözünde küçük düşürmek ve ABD’ye karşı gelir, istediklerini yapmaz isek başımıza neler geleceğinin mesajını vermek için yapılmıştıri. 11 Askerimiz bundan dolayı ABD askerlerine karşılık vermemiştir, çünkü karşılık vermemeleri konusunda emir almışlardır. Erbil olayını, Kerkük’teki yağmayı hatırla..................................” Not: Başına çuval geçirilen 11 asker Türk askeri olamaz, Türk Askeri olsa idi ABD’lilere karşı koyar, göğüs göğüse çarpışır, savaşır ŞEHİT olurdu.(savaştırmıyanlar utansınnnnnn.

 • 4 temmuz 200317.01.2006 - 23:39

  ben T-Ü-R-K-Ü-M konuşmasını da bilirim, konuştuklarımla anlamayanların beynini dağıtmasınıda.... sen önce okumasını öğren benim sözüm kişilere hitap etmiyor, KİTLELERİ(ABD) SUSTURUYOR...bana sakın tarihimi anlatmaya kalkma.... (T-Ü-R-K)

 • 4 temmuz 200315.01.2006 - 02:03

  BEKLENİLEN GÜNLER GELECEKSE, ÇEKİLEN ÇİLELER KUTSALDIR... YA BU ADAMLAR TARİH GÖRMEMİŞ; YADA BUNLARIN TARİHİ ADAM GÖRMEMİŞ...