Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • Gümüş Dizisi08.04.2006 - 18:51

  bana dış görünüşün pekde önemli olmadığını ve gerektiğimde en büyük aşkların bu gibi engelleri ortadan çok kolay kaldırdığını gösteriyor.bence ii bir konu.

 • kıraç02.04.2006 - 20:11

  Kıraç bana kendinden bişey kaybetmeden,hiç reklam yapmadan,şımarmadan da bu piyasada varolunabileceğini kanıtlayan yalnızca işini yapan müzik adamı....ender rastlanır onun gibisine değerini bilmek hakkını vermek gerekir.Çok sıkı bir hayranıyım kendimi çok yakın hissettiğim bizden biri..konserlerinde en fazla eğlendiğimmm ve en iyi kelimeleri bir araya getiren ve bunları en ii bestelerle giydiren..

 • Gilmore Girls09.02.2006 - 22:07

  Akşamları izlemekten keyif aldığım,türk dizilerinde bulamadığım,sıradanlığın dışında bir dizi..Özellikle Loreilei beni çok eğlendiren ve kendimden çok fazla şey bulduğum bi karakter..Oldukça geveze bir kadın olmasına rağmen,çok sevimli..Hayata eğlenceli yanından bakmak ve bütün olumsuzlukları gözardı etmek için izlenecek kaliteli bir dizi..Zaten dünydaki hayran kitlesinede bakılırsa söylenecek fazla söz yok..

 • dostluk17.01.2006 - 16:15

  dostum öteki yüreğimdir! Beni en iyi anlayandır.En çok ihtiyaç duyduğum insandır hayatımda.İnsanın çok fazla dostu olamaz.Ama zamanla dostlar yer değiştirir.Arkadaşım çok ama kaç tanesi gerçek dostum henüz bilmiyorum..Bende zaten yalnızca birinin gerçek dostuyum....

 • beklenti17.01.2006 - 16:07

  Hayat beklentiler üzerine kurulu değilmidir zaten? Hiç bitmeyen beklentiler,elindekinden fazlasını istemek,yetinmeyi bilmemektir insanın sonu.Beklentilerle ilişkileri çirkinleştirmek,insanları olduğu gibi kabullenememek...ve bu beklentilerin sonu hüsrandır.Mutsuzluğun nedeni çok şey beklemektir hayattan bence.Ondan fazlasını istemek için
  fazlasını vermek gerekmezmi?