Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • Şaşı Felek Çıkmazı13.05.2006 - 17:00

  Benim hayatımda izlediğim en güzel dizi.ilk aşk gibi bi şey ne kadar dizi de film de izlesem unutamadığım tek dizi.tekrarlarını bile kaçırmadım.aysel, sadet, feru, nuran, seda, şafak, cesuuuuuuuuur ya gerçek oyuncu bunlar.gerçek mahalle hayatının kralı.eski mahallem geliyo aklıma.....

 • üç söz21.09.2005 - 16:30

  SAYGI:Saygının olduğu yerde huzursuzluk olması küçük bi olasılıktır ve saygı sevgiyi doğurur zaten.
  SAĞLIK:Sağlıklı bir yaşam manevi ve maddi anlamda haz almak için şarttır.tabiiki bunun içinde para lazımdır.
  PARA:Saygı ve sağlık kaybolduğunda ikisininde boşluğunu doldurabilen, yaraları sarabilen güçtür.

 • Fizik Dersi19.09.2005 - 17:46

  fizik dersi denince aklıma ilk 45 yaşında ki hala bekar olan hocamız gülsüm hanım geliyor.erkek düşmanı ve koyu ateist.tabii bu bizim işimize geliyordu beni kızdıran erkekleri gülsüm hanıma şikayet ediyordum.tabii tenefüslerde cezamı çekiyordum.

 • filiz19.09.2005 - 17:41

  benim adım. kesinlikle sevmiyorum adımı.23 yıldır bu isimle çağrılıyorum yinede bana o kadar yabancı geliyor ki.ya isim dediğin bana göre: adınız neydi denince aaaaa anlamı nedir? dedirtmeli.mesela nüpelda, mislina, inanna ne kadar güzel değil mi?

 • batan geminin malları19.09.2005 - 17:35

  gebze de aynı bu isimde bir ayakkabı mağazası var.amman ne mağaza batan geminin malları değil batan müzenin malları olmalıymış adı.müthiş demode ve eski şeyler ama çok ucuz.hemen evimize giden cadde üzerin de bir gün bi bakıyım dedim işte.inanın babaanneme alsam onlardan bi tane kesin dayak yerim.

 • ali desidero19.09.2005 - 17:28

  merhabalar tabiiki ali desidero deyince akla ilk gelen mfö grubu geliyor.ama ne komiktir ki benim aklıma ilk gelen sınıf arkadaşım naciye.neden mi? hani bir zamanlar ali desidero tıraş bıçağı reklamlarında boy gösteriyordu.bizde naciye'nin erkek bıyığı gibi olan bıyıklarıyla alay edip naciye desidero diye dalga geçiyoduk.çok kötüyüm ya.çocukluk işte!