Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • dua27.04.2005 - 12:46

  Allah'ım(cc) sana bu kadar yakınken ayırma beni senden..sana muhtaç bu kulun sevgiliye kavuşacak günleri bitirme peşinde....ne olur Rabbim bizi affet bilirim sen çok affedici ve rahmeti sonsuzsun..rahmetine ulaşmak isteyen kullarınada kapını aç...sen bağışlayansın....

 • türlü26.04.2005 - 18:24

  bakın arkadaşlar türlü kişiye ve mekana göre değişir..eğer üniversitede ailenizden uzaktaysanız türlü etsiz patates ve havuçtan oluşur yok eğer rahatınız yerindeyse...ne katarsan kat adı olur türlü..mesala halamın evimde en fazla yağ katılır :)))))))))

 • renkler26.04.2005 - 16:18

  bana birşey çağrıştırmayan renk yok... hissettirdiklerine göre sıralarsak birzamanlar en fazla kırmızıydı...şimdi..ah şimdi sormayın bana ne olur..

 • bir istanbul masalı26.04.2005 - 16:01

  herkesin kendi masalı kendine yeter...televizyondaki saçmalıkta sadece bir düzenek hepsi bu...İstanbula gelip denizi seyrederken başlar masalınız durduramaz alır götürür sizi....dalgalarla birlikte bir o yana bir bu yana...

 • türban26.04.2005 - 12:45

  devam edin arkadaşlar devam edin...merak ediyorum bu hikayenin sonunu...acaba yollarda savurduğunuz sağ sol naralarıyla uğraşırken dünya hangi frekanslarda seyrediyor ve gülüyor halinize...yiyin birbirinizi yiyin...aman dikkat edin rüyalarınızdan eksik olmasın....lütfen bkn.
  'İnsanoğlu Ay’a ayak basalı 25 yılı geçti fakat uzay araştırmacıları için Ay hala çekiciligini kaybetmedi. Bilim adamları, NASA’nın 'Lunar Prospector' uydusundan beşbuçuk aydır gelen verilere göre 6 milyar ton suyun buz halinde ayın Kuzey ve Güney kutuplarında bulunduğunu belirtti.
  Bu miktar geçen Mart ayında tahmin edilen toplam miktarın yaklaşık yirmi katı. Bulunan buzun yerin altında saf tabakalar halinde 4000 km2 alanı kapladığı söyleniyor.
  Göze çarpan önemli bir konu ise NASA’nın buzu buluş şekli… 'Lunar Prospector' uydusu buzu direk olarak görmedi aksine buzu manyetometre ve spektrometreleri aracılığıyla, Güneş fırtınalarından kaynaklanan ve ay yüzeyine çarpan nötronların ve sudaki hidrojen atomlarıyla çarpışan nötronların hızını ve sayısını inceleyerek buldu.
  Ay’da bulunan bu su ileride sıvı Hidrojen ve Oksijen’e ayrılarak yakıt haline getirilebilir ve uzay gemileri için bir yakıt istasyonu kurulabilir.
  Bunların yanısıra yapılan yerçekimi analizlerine göre Ay’da 600 km’lik bir demir çekirdeğinin bulunduğu belirlendi.Science - 4 Eylül'

 • allah (c.c)25.04.2005 - 17:02

  Arkadaşlar kendilerini bilmeyen bazı şahıslar provakide edecek yazılarla Müslümanlari tahrik edecek ortam oluşturmaya çalışıyorlar.. Lütfen benzer her türlü durumda soğukkanlılığınızı elden bırakmayın... aldanmak bizlere değil onlara özgü...cahille cahil olmayın...yoksa aynı seviyelere inmiş olursunuz...sizler farklısınız ve bunu en güzel şekilde dile getirin..bize bu yakışır...şikayet gerektirecek yazılarıda site yetkililirine bildiriniz..

 • shawshank redemption / esaretin bedeli23.04.2005 - 14:19

  Esaretin gerçek bedelini...isteklerine ulaşmak için izlenen yoldaki tasarım....

 • zaman23.04.2005 - 13:59

  her an azalan...ve gerçek sevgiliye yaklaştığını hatırlatan...ölümü yaklaştıran...

 • kilo23.04.2005 - 13:57

  hiç sorunum olmaz...bayılıyorum gece yediğim tatlılara...irmik helvasına vede sınav zamanı sabahlarken yediğim sayısiz çikolatalara...

 • yol21.04.2005 - 19:57

  daki ışıklar...