Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • fenerbahçe04.06.2004 - 14:59

  Fenerbahçe sayısı gercekten milyonlara ulaşmış Türkiye nin en büyük kulübü.Ancak bana Mesut Yılmaz ı çağırıştırıyor.İktidarı zamanında futbol federasyonu üyelerinin ve spor bakanının tüm ricalarına rağmen nüfus sayımına 'hangi takımlısınız' sorusunu eklettirmeyen Mesut beyin korkusu geliyor aklıma :)) Mesut bey Fenerbahçe taraftarının G.Saray taraftarından daha fazla çıkacagını bildiği için bu yöntemi onaylamamıştı. Ancak uyanın Mesut bey Türkiye nin en fazla taraftarına Fenerbahçe nin sahip oldugunu Fenerbahçe-G.saray derbisinden sonra 'Türklerin En Büyüğü Fener' diye Corrıera Della Sport manşetten verdi bilmem haberiniz var mı :)))

 • sibel kekilli04.06.2004 - 14:52

  Herkes kendi hayatını yaşamakta özgürdür. Sibel Kekilli yabancı erkeklerin altına yatıyor diye türklük duyguları kabarıp ahkam kesenler gidip Almanya daki genelevleri gezsinler ve görsünler parasızlıktan yüzlerce türk kadınının almanların altında nasıl gezindiğini! İstediğini yapabilir günahı da sevabı da Allah ile onun arasındadır biz aralarına giremeyiz. Ancak belediye de çalışıyorum diyerek kandırdıgı babasının alemin içine çıkamamasına neden oldugu için çok takdir kaybetmiştir belirteyim.

 • kemal alemdaroğlu04.06.2004 - 14:47

  Kendi üniversitesinin ögrencileri ve öğretim görevlilerin tarafından dahi istenmeyen, koltuk sevdalısı 60 yaşlarında bir rektör işte!

 • zekeriya beyaz04.06.2004 - 14:44

  Otel odalarında yarım kilo fındık yiyerek porno film izleyen, devekuşundan kurban olabilir diyecek kadar dini ve din alimlerini karşısına alabilen, dekanı olduğu fakülte de bugüne kadar hiçbir önemli araştırmaya imza atamayan, kendi ağzıyla tarihci oldugunu söyleyen ve dinle hiçbir alakası olmayıp profesörlüğü haketmeyen bir garip adam işte..