Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Ümraniye Belediyesi Şiir Yarışması
 • galatasaray02.12.2008 - 20:10

  Cem Yılmaz bir, GS iki. Her ikisinede çok gülüyorum. Neşe kaynağımsınız :))))

 • galatasaray02.12.2008 - 20:07

  :)))))

  UEFA nedir ya :))) adamlar sallamıyorlar artık. TARİHE KARIŞTI sevgili GS lı arkadaşlar. Neyden bahsediyorsunuz. Lütfen geçmişe bu kadar takılı kalmayın. UEFA kupasını şimdi 'kızılay dağıtır' gibi bizim burda dağıtıyorlar :))))) fazla kupa göz çıkarmaz :)))))

  Ha bide kurs açılmış. Rakip takımın kalesi hangisi, nasıl gol atılır vs. özetle bunları öğretiyorlar. :))))))))

 • fenerbahçe02.12.2008 - 10:14

  ASLAN TERBİYECİSİ

 • galatasaray02.12.2008 - 10:05

  M.Ö önce teneke parcasından yapılmış fakat şuanda hiç bir geçerliliği olmayan, pazarda 3 kuruşa satılan sözüm ona kupayı alan, fakat sonrasında yapılan maçta FENERBAHÇEYE yenilen, ve en içler açısı olanda HANGİ KALEYE GOL ATMASINI BİLMEYİP son derbi macında da KENDİ KALESİNE GOL ATAN sıradan bir takım...

 • RTÜK06.10.2008 - 21:56

  akp hükümetinin çıkarttığı yeni yasa tasarısıyla daha politize olup, sansürleme gücü iyice artacak olan, ilahiyat fakültesi mezunu bir başkana sahip kurum. şöyle ki hali hazırda 10 üyesi bulunan rtük'ün 5 üyesi tbmm tarafından, 3 üye yök tarafından, 2 üye direk hükümet tarafından 1 üye ise meslek kuruluşları tarafından atanmaktaydı. yeni çıkacak yasa ile tüm üyeler direk hükümet tarafından atanacak ayrıca daha evvelden rtük'ün verdiği ve yargı yolu açık olan kararlarda da yargı yolu kapatılacaktır. toyota yaris reklamını türk aile yapısına ters bulan bir kurumun ve üyelerinin verdikleri kararlarla türk insanın mizah anlayışını körelttiklerini ne zaman fark edeceklerini çok merak ediyorum.

 • 2 Temmuz 199304.10.2008 - 23:56

  kara ve utanç bir gün...

  koray benim çocukluğumun anısı.

  aslında söylenmesi gereken o kadar çok şey var ki.... ama ne çare...

  malesef bu ülkede konuşmak, düşünceleri paylaşmak, bir şekilde ışık tutmak bir işe yaramıyor. bundan sonrada yarayacağını hiç sanmıyorum.
  konuşanları, düşünenleri, bu ülke için bir şeyler yapmak için mücadale eden kişileri tek tek yok ediyorlar.
  tek dileğim böyle acı bir olayın (aydınlanmasından vazgectim artık. cünkü dava sonucu ortada, verilen cezalar ortada) , tekrarlanmaması...

  başka ne söylenebilir ki...

 • özgürlük04.10.2008 - 16:53

  baha60; Başkalarına rahatsızlık vermediğin sürece özgürsün.

  demişsiniz.

  sizin bu cümlenizde ben 'ÖZGÜR' kelimesinin anlamını göremiyorum. başkalarına rahaztsızlık vermedikce.... özgürlük diğer kişilerin rahatını bozacak yada zarar vericek bir kavram değil ki. ayrıca başkalarına rahatsız etmemek için yine şahıs kendinisini kısıtlamış olacak ve yine özgürce hareket edemicek! ! ! ! !

  ki ÖZGÜRLÜK TEKİLDİR, ÇOĞUL DEĞİLDİR. özgürlüğün içinde ikinci, üçüncü şahıslar girmez. başkalarını düşünerek davranırsanız şayet ona özgürce hareket etmek, yada özgürlük denmez.