Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Filiz Turan Ağaoğlu
Filiz Turan Ağaoğlu

KALP SEVMEKTEN YORULMAZ....

 • cem uzan26.03.2004 - 22:54

  ben neye inanamıyorum biliyormusunuz bu adamın arkasında hala nasıl insanlar var bu insana nasıl destek oluyorlar kan beynime çıkıyor..hırsız yüzsüz vatan haini ne derseniz deyin hepsi ona yakışıyor hatta az bile..onu görmeye tahammülüm yok..
  irtica irtica diye feryat edenlere sesleniyorum irtica dediniz neredeyse din eğitimini ortadan kaldırdınız dinsiz Allahtan korkusuz yetişen insanlar böyle olur işte cem uzan bence eğitim sistemimizin en güzel örneği ülke hırsızlardan hortumculardan geçilmez oldu haram helal kavramı bitti..irticadan korkanlar bir pire için bence tüm yorganı çoktan yaktılar geçmiş olsun..

 • bediüzzaman said nursi26.03.2004 - 22:44

  Herkese seslenen, herkesle halleşen, herkese sevgi ve şefkatini yönelten bir insan..
  hepimizi düşünmeyi,yüreğine hepimizi sığdırmayı başaran bir güzel insan..
  bütün amacı insanların imanlarına hizmet ve yardım etmek olmuş...böylece herkesin hem dünyasını hem de ahiretini cennet etmeye çalışmış ve bu uğurda çok sıkıntılar çok acılar çekmiş eziyet görmüş müstesna insan..
  ölümünün üzerinden uzun yıllar geçmiş olmasına rağmen hala ışığıyla insanlara yol gösteren ışığa hasret gönülleri aydınlatan güzel insan..

 • namaz26.03.2004 - 22:33

  Namaz Müminin Miracıdır... Namazda insan Rabbinin huzuruna çıkar ona secde eder ve o an duyduğu huzuru dünyada hiç bir şeyde elde edemez..Namaz insanı bir çok kötülükten korur gerçek anlamda namaz kılan kişi kendini günahlardan korur ayrıca Nefsimizin terbiyesindede Namazın çok önemli bir yeri vardır...kısacası Namazın insana bir çok faydası olduğu bir gerçektir..

 • zaman gazetesi24.03.2004 - 13:28

  bence gazete okumak isteyenler için gerçek anlamda gazete..

 • atatürk ve din14.03.2004 - 13:42

  neden Atatürk ve din ikiside ayrı şeyler bence Atatürk bildiğim kadarıyla dinsiz değildi ve dine karşı bir müdahalesi olmadı.. Atatürk bir askerdi ve başarılı bir komutandı..başarıları asla inkar edilemez fakat tabiki bu başarıyı sadece ona mal etmekte doğru değil..Türk milletinin iman gücüyle canıyla verdiği mücadele Atatürkün başarısıyla ve zekasıyla birleşince yazılmış kahramanlık destanları.. sonuçta Atatürk te bir insandı ve doğruları olduğu kadar yanlışlarıda muhakkak olmuştur..

 • çanakkale şehitleri14.03.2004 - 13:35

  Vatan müdafaası için hayatlarını feda eden ve kanlarıyla, canlarıyla 'ÇANAKKALE GEÇİLMEZ' destanını yazan ecdadımızın aziz ve şerefli ruhları şad olsun.. Hayatlarının baharında Allah için, Vatan ve hürriyet için şehadet şerbetini içen tüm şehitlerimizi Allah Rahmet eylesin nur içinde yatsınlar...
  bu gün ferah ve özgür bir ülkede yaşıyorsak bunu şehitlerimize borçluyuz Allah gani gani Rahmet eylesin..

 • armağan çağlayan14.03.2004 - 13:26

  bence çok tatlı ve sevimli seni seviyorum armağan..

 • erhan güleryüz14.03.2004 - 00:32

  çok sevdiğim ve beğendiğim sayılı sanatçılarımızdan..eserlerinin hepsi çok güzel o güzel yüreğine sağlık..

 • allah (c.c)14.03.2004 - 00:30

  biz insanlara tüm nankörlüğümüze rağmen sayısız nimet veren ve vermeye devam eden yegane yaratıcı.. Kainatın sahibi Yüce Rab..

 • barış manço14.03.2004 - 00:24

  Ruhun şad olsun Allah rahmet eylesin sevgili barış abi..seni çok özlüyorum hemde çookkk..