Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Ümraniye Belediyesi Şiir Yarışması

Mehmet Hasan Bozdağ sizce ne demek, Mehmet Hasan Bozdağ size neyi çağrıştırıyor?

Mehmet Hasan Bozdağ terimi Kenan Alpogan tarafından tarihinde eklendi

 • Nuri Hasgül
  Nuri Hasgül

  Şemdinli olaylarınla da bağlantılı olduğu düşünülen,provakatör ve ADK factoringin sahibi yahudi işadamı Gidia Elfase'yi İsrail'e kaçırdığı tahmin edilen kişi.

 • Kenan Alpogan
  Kenan Alpogan

  Provakatör bir ajan...Hakkari'de yakalandığı uyuşturucu ve silahların hiçbiri soruşturulmadığı gibi jandarma tarafından sorgulanmadan serbest bırakıldı..Bu nasıl bir adaletse.....? ? ?

 • Kenan Alpogan
  Kenan Alpogan

  NUSAYBİN SINIRINDA YÜKLÜ MİKTARDA EROİN VE SİLAHLA YAKALANAN KAÇAKÇI...JANDARMA ADAMIN SORGUSUNU BİLE YAPMADAN SALIVERMİŞ..

 • Jesus Jannovan
  Jesus Jannovan

  Silah Kaçakçılığı Sırasında Yakalanan ve ilginç bir şekilde göz altına bile alınmadan serbest bırakılan kişi...Birçok ilde komunist ve faşist probagandaların teşkilatlandırıcısı olarak bilinen,bazı illerde MHP lehine bildiri dağıtırken bazı illerde Türkiye Komunist Partisi bildirgeleri dağıtan bir Jitem ajanı..Özellikle lise ve üniversitelerde okuyan gençlere yönelik faaliyet gösteren mason lottery ve bilderberg kulüpleri içinde faaliyetler yürüten ve sık aralıklarla İsrail'e gidip gelen tuhaf bir kişilik..

 • Serhat Arsal
  Serhat Arsal

  Tel Aviv'den Nusaybin'e tır içinde 400 adet Colt marka piyade tüfeği,163 adet Glock marka tabanca,89 adet Uzı marka susturuculu suikast silahı,46 adet Wınchester marka dürbünlü snıper tüfeği,10 kg C4 ve 7 kg civarında Napalm taşırken yakalanan kişi..Jandarma istihbarat birimlerince yakalanmasına karşın nasıl olduysa hapis cezası almadı..Bu kadar cephaneyi nereye ve ne için götürdüğü tam bir muamma..Alındığı Jandarma birliğinde sorgu tutanakları ve ifadesini araştıran savcılık, jandarmanın ' sorgu tutanakları ve zanlı Mehmet Hasan Bozdağ'ın ifadesi kaybolmuştur' şeklinde trajikomik bir bahane ile karşılaşır..İşin ilginç tarafı sorgu tutanakları ve ifadesi ortada olmayan zanlının kendisi de ortada yoktur..Anlayacağınız entrika içinde entrika..Ayrıca bu şahsın gittiği şehirlerde kendini asker yada öğrenci olarak tanıttığı ve insanların siyasi probagandalarla beynini yıkadığı bilinmektedir..

 • Kenan Alpogan
  Kenan Alpogan

  Gittiği üniversitelerde ve okullarda kendini Türk gibi tanıtan ama aslında Türk olmayan şu meşhur yahudinin hikayesi...Gittiği yerlerde o bölgenin suç örgütlerini ve mekanizmalarını kendi teşkilatlarının hizmetine sokan ve boyun eğrdiren meşhur İsrailli..